Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2014-ben kisbabát szeretnénk...

2014-ben kisbabát szeretnénk párommal.1 éve próbálkozunk, de sajnos még semmi pozitív. Bátorítsuk egymást, akik ilyen cipőben járunk. Gyertek és beszélgessünk! Van kedvetek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 20:39
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Mi pont ebben a hónapban,hogy egy éve próbálkozunk.Eddig sajnos nem sok sikerrel.Decemberben és májusban volt ugyan pozitív tesztem,de maradtak meg a babák.A második ilyen alkalom után elmentem orvoshoz,de elhajtottak.Most folsavat és multivitamint szedek,és tervezek egy újabb orvos látogatást,de egyik másik városban.
2013. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Mi március óta próbálkozok, április óta hol terhes vagyok, hol nem. Már ilyen cinikusan fogalmazok, mert másképp nem nagyon megy a túlélés. Márciusban összejött a baba elsőre, 7. héten elvetéltem. Aztán újra összejött a szükséges várakozási idő után, a 12. héten ismét elvetéltem (missed ab). Most jött meg először a műtét óta és most azt várom, hogy újra teherbe essek és mi több, ki is hordjam végre. Eléggé el vagyunk keseredve. A kivizsgálásokat múlt héten kezdtük, ez még egy hosszabb procedúra lesz, de nem szeretnék fél évet várni az újabb babásodással. Remélem, a harmadik is hamar össze fog jönni és legkésőbb 2014 végén szülni fogok én is.
2013. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Azért biztos, hogy nem lehet, mert a gyógyszeres kezelés megy, teljesen normál értéken van minden. Már akkor is így volt, amikor abbahagytuk a megszakításos "védekezést" :D


Azóta másfél év telt el, és nincs semmi...ugyanúgy nem lett gyerekünk.


Lombikra meg ilyenekre, hogy ki legyen dobva az ablakon, nincs pénzünk.


27/N

2013. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Sajnálom a két vetélést :((( nagyon rossz lehetett átéllni

Nagyon szorítok nektek hogy teljesüljön a vágyad.


27/N ÉN BIZTOS NEM ADNÁM FEL!!!!Mondom nekünk is a rossz spermakép és pco,ir,pajzsmirigy,leiden,plusz duci vagyok azt mondták max lombik és látod mégis spontán meglepetés szerűen sikeredett..tartottam a diétát de nem megrögzötten,fogytam,bicikliztem és rendb lettek a dolgaim ..párom szedte 3hónapig a vitaminokat majd 3 hó szünet után lett a baba:)

10hkm

2013. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon szeretnénk babát,de 1,5 éve nem jön.. Voltunk mind2en dokinál,nem látott gondot..3évig pcosnak mondtak,mostani állás-és másik doki-szerint nincs.. Endokrin.nál voltam,már csak a petevezeték átjárhatósági van hátra aztán a meddőségi rendelés.. Idén kivárunk,+a candidámat kezeltetem, és bizakodunk,bár a béka segge alatt vagyok lelkileg.. Tipikusan az a szitu,h mindenki boldog kismama körülöttem én pedig még mindig csak sóvárgok.


Aki kezeltette a stressz:hogy csináltad?-doki,kineziológus?

2013. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

15ös vagyok


Ui:én is drukkolok mindenkinek


30/N

2013. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Krisztina9001 válasza:
sziasztok 2012ben szültem március óta probálkozunk és semmi tervezem az orvost milyen vizsgálatok várnak rám ? mi történit ?
2013. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

2011 végén született a fiam.Rá 20 hónapot vártunk,hogy megfoganjon.A 3. clostilbegytes hónap volt sikeres.

Lassan egy éve próbálkozunk tesót összehozni sikertelenül.

Most ismét Clostilbegytet szedtem,ott tartunk hogy 2 naponta uh.

Ja?PCO-t diagnosztizáltak most nálam.


Drukkolokmindenkinek!Ne adjátok fel!

2013. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Én is voltam dokinál. Fsh, lh, prolaktint néztek vérből. Határérték alatt volt mind. Uh-t csinált a doki mentstru 4. napján. Ciszta, daganat bármi rossz nem volt látható. A párom majd év elején megy dokihoz spermavizsgálatra. A magándokim szerint 1 évig (sőt szerinte inkább 2 évig, de szerintem az már túlzás)normális, ha nem jön öszze a bébike. Szorítok mindenkinek.
2013. nov. 14. 17:42
 20/37 A kérdező kommentje:
...elírtam: nem határérték alatt, hanem a megfelelő referencia értékeken belül, azaz jók lettek az eredmények, nah :) ...
2013. nov. 14. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!