Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2014-ben kisbabát szeretnénk...

2014-ben kisbabát szeretnénk párommal.1 éve próbálkozunk, de sajnos még semmi pozitív. Bátorítsuk egymást, akik ilyen cipőben járunk. Gyertek és beszélgessünk! Van kedvetek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 20:39
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
28-as vagyok ciklus végi, de spontán baba lett. Ma kb. 7hetes 3napos aggódó kismama vagyok. :) Szurkolok a többieknek. Puszi
2013. dec. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Gratulálok 28-as :) mi 15 hetesek leszünk holnap de hidd el az aggódás innentől mindig lesz...
2013. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Gratulálk nektek!


(18-as voltam) :-)

2013. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Köszi! Gratulálok! A 15. az már szép idő. Én még azon aggódok egyenlőre, hogy rendben legyen minden... messze még az a 12. hét :( De boldog vagyok! :)
2013. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Jaj de örülök a babát váró ismeretlen-ismerősöknek! Gratulálok 18 és 28-as kommentelők!!! Hihetetlen! Minden rendben lesz, túlzottan azért ne aggódjatok! És sejtettétek a nemvárt előtt már, hogy valami más? Voltak jelek?


Nálam semmi újság sajnos. Pedig nagyon várom már a bébikét. Olyan sűrű tojásfehérjés (átlátszó) nyákom volt egyik nap, hogy csak na, középidő felé. Ennek örültem, de ez még semmit nem jelent. Tettünk is akkor a baba érdekében a párommal, persze minden hónap így múlik :) Egyszer csak Hozzánk kis elér a kisbabánk! Nem adom fel! Többiek? Hogy vagytok? Szorítok mindenkinek nagyon!!!!

2013. dec. 21. 11:26
 36/37 anonim ***** válasza:
Nekem a pco miatt nehéz volt eldönteni, hogy hányadán is állok időpontilag, de azért nekem már feltűnt azért előtte... sokat jártam pisilni, és erősebbek voltak a mensis görcsök. Abból sejtettem, hogy sikerült. Úgyhogy már 2-3 nappal előtte elkészítettem a kis meglepit Apucinak.. de csak két 2-3 napra rá teszteltem és akkor mutattam meg és adtam oda az ajándékkal. Még igazán csak most kezdi felfogni. :D Ne aggódj kedves kérdező biztosan nálatok is hamarosan eljön az idő. Nekünk is akkor jött össze amikor már nem számoltunk rá... így még azt sem tudjuk pontosan mikor fogant :D Máskor mindig írtam a naptárba az együttlétek idejét... most teljesen elmaradt. Így csak azt tudjuk, hogy ciklus végi, de pontos időpont az nincs. :) Kész kis csoda! Fel a fejjel!
2013. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
28-as voltam. Bocsi
2013. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!