Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2014-ben kisbabát szeretnénk...

2014-ben kisbabát szeretnénk párommal.1 éve próbálkozunk, de sajnos még semmi pozitív. Bátorítsuk egymást, akik ilyen cipőben járunk. Gyertek és beszélgessünk! Van kedvetek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 20:39
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Csatlakoznék. Nekem decemberben volt egy vetélésem,azóta nem jön sajnos a baba,sőt mi több,múlt hónapban PCOS-t állapitott meg a doki,menstruációim rendszeresek,csak 1-2 napig tartanak,peteérésem is van,mégsem jön a baba. Az LH-m 4x nagyobb,mint az FSH :( Nagyon el vok keseredve,el se tudom mondani,h mennyire szeretnénk már babát,,de azt is tudom,h végig fogom rettegni a terhességet a vetélés miatt. Olyan kilátástalannak látom a helyzetet és egy semminek érzem magam. Január,február körül kell visszamennem ellenőrzésre,most addig nem is kell szednem gyógyszert,cs diéta és mozgás,fogytam is már,ennek örülök. Jó lenne,ha itt tudnánk beszélgetni egymással és várni a pozitiv teszteket,ami remélem mindenkinek lesz is,minél hamarabb.

Mella voltam,üdv nektek.

2013. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
A 27/N-nek! Azt, hogy nem lehet gyereked az hülyeség. A mai fejlett orosi világban ilyet nem állíthat senki. Ha vannak sejtjeid, van peteérésed (ezen segíteni is lehet ha nincs) van méhed, a párodnak van spermája akkor igenis lehet. Nekem is mondta pár doki, hogy nem fog összejönni a korom miatt, sőt a lombikos doki is azt mondta, és nem akarom elkiabálni, de talán mégis összejött spontán, de majdnem két év kellett hozzá. Keress másik dokit!
2013. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Manka68 ***** válasza:

szia!

Egy szál hormonvizsgálat (ami valószínűleg nem is teljes) közölte a dokid, hogy nem lehet gyereked? Úgy, hogy állítólag az rendben, és a párod még nem is volt vizsgálaton? Vagy nem a doki mondta, csak elkeseredtél, és te gondolod így?

Tényleg másik dokit kéne keresned, ki kéne vizsgáltatnotok magatokat rendesen. Ne kenődj így el, vedd a kezedbe az irányítást és harcolj a babátokért!

2013. nov. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló vagyok, teljes vérvizsgálaton minden rendben, méhnyálkahártyám szépen megvastagszik, tüszőket is lát a dokim. Egyet nem értek csak, minden hónapban menstruálok de mégis hosszúak a ciklusaim 36-39 naposak, nem tudom miért. Vetélés előtt 25-31 naposak voltak.
2013. nov. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Mella! Ne aggódj! Év elején kiderül, mit lehet tenni a baba érdekében Nálad, Nálatok! Ha esetleg nem érzed orvosod jónak, váltasz. Biztosan lehet tenni a magas LH ellen valamit. Bízzunk a dokikban. Én is év elején megyek dokihoz. Nálunk sincs baba lassan több mint 1 éve. Amíg lehet tenni azért, h. babánk legyen, teszünk. És fel a fejjel. Rajtunk nem múlik, ugye! :)
2013. nov. 16. 21:45
 26/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

12-es vagyok. Trombozisvizsgalat negativ, ami egyfelol jo masfelol tudom, hogy nem ez okozta a bajt egyik babanal sem. Dec.4-en mwgyunk a Magzati Diagnosztikai Kozpontba genetikai tanacsadasra. Tok jo! :-\ Hu, de lehangolt vagyok. A baba ripsz-ropsz jon es megis erre van szukseg. Bar ki tudja hogy fog alakulni a babatervezes igy a mutet utan. Remelem nem borul fel teljesen a ciklusom...

2013. nov. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

sziasztok!

mi 3 éve próbálkozunk, most kezdem az első clostis hónapot. ennyi idő után már nagyon lemondásban van az ember :( 32 vagyok, szóval már az idő is szorít. férjemmel mindketten szedünk halolajat is az orvos tanácsára, hát majd meglátjuk. ha februárig semmi, meddőségiben kell jelentkeznünk és inszem vagy lombik lesz :(

2013. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Mi 7 hónapja próbálkozunk. Pcos-t diagnosztizáltak olyan 3 évvel ezelőtt. Bromocriptin allergiát váltott ki és abbahagytam a gyógyszert is, meg az orvost is otthagytam, mert csak vállat vont felette. Most kezdtem el újra nőgyógyászhoz járni olyan 3 hónapja, most várom az eredményeimet. Remélem ha idén már nem is, de jövőre mindenképpen szeretnénk. Sajnos a menzeszeim rövidek , a ciklusaim pedig rendszertelenek. Megnagyobbodott petefészek, 4cm feletti ciszta. Hormonjaim meg össze vissza. Magas prolaktin volt korábban. Most cukor a vizeletben, remélem nem IR miatt :S A legújabb hormon eredményeimről még nem tudok semmit. Félek, remélem talál a doki mielőbb megoldást vagy pedig spontán összejön. Az lenne a legjobb. Még bizakodó vagyok. Együtt tudok érezni mindenkivel akinek akár kicsit is nehezen jön össze a bébi. A nőknek ez lelkileg azért nem egy kellemes dolog. Valahol még is erre termettünk, hogy utódokat hozzunk a világra és ilyenkor amikor nem jön, eléggé rossznak érezhetjük magunkat. Legalább is nálam beütött ez a dolog, hogy nem is érzem magam nőnek ez miatt. Pedig tudom, hogy minden 10.ből 1 nőnek van ilyenje és mégis.. Szóval tényleg szívből kívánom, hogy összejöjjön mindenkinek! Ez a várakozás már megőrjít. :/
2013. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Mi egy éve próbálkozunk.Már túl vagyok 2 vetélésen.Kedden megyek orvoshoz.De a november 25 körül nem vártam,és eddig nem is jött meg.A csütörtöki tesztem nega volt.Szerintetek?
2013. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

18-as vagyok


Első clostis hónap sikertelen :( Most tartok a 2. clostis hónap 13. napjánál,ma voltam uh-n van egy 21mm-es domináns tüszőm :D Elvileg holnap ovu! Drukkoljatok!


Többiek mi újság?

2013. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!