Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki szeretne babásodni 2014-ben?

Picsusz kérdése:

Ki szeretne babásodni 2014-ben?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 17:27
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:

Semmi bajotok??? Csak egyszerűen nem jön? Méhpempőt próbàltad màr?


Kedves màsodik, próbàld ezt megbeszélni a pàroddal. Vhogy magyaràzd el neki h biztos h rögtön jön a baba. A korban már tényleg benne vagytok...szóval hajrà!


Utolsó, gratulàlok a gyerkőcödhöz :) te legalàbb màr àtélted ezt a csodàs dolgot; màr anya vagy :) de nagyon drukkolok h mihamarabb sikerüljön a màsodik baba!


Mi 11hónap alatt 3 vetélésen vagyunk túl :( 8-9-4 hetesek voltak :(

Első

2014. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

Na làtom közben írtatok...igazsàgtalan az élet...az biztos...oda nem jön ahol nagyon vàrjàk és minden adott.

Első

2014. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

Kedves első,nagyon sajnálom,biztos nagyon nagyon nehéz lehetett nektek.El sem tudom képzelni ez milyen nagy fájdalom!

Előbb írtam,hogy most kezdtem el szedni vagy 2 hete a méhpempőt,remélem segít,bízom benne.Te is szedted?

2014. febr. 22. 18:16
 14/48 anonim ***** válasza:

Iszonyatos fàjdalom az biztos, főleg úgy h körülöttem mindenki terhes lesz/lett. Most az utolsónàl làzas voltam, talàn ez volt a baj. 1 nap késéssel jött meg pozi teszt mellett.

Méhpepőt szedjük mindketten 1 hónapja. Nekem most van a 28 nap szünet.

Te érzel vmi hatàst? Pàrod is szedi?

Első

2014. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:

Sajnálom 1-es.Én tudom milyen érzés,sajnos.Most vagyok túl egy clostys kezelés utolsó hónapján és várom,hogy megjöjjön.Elméletileg holnap kellene megjönnie,de nem esett le a hőm ma reggelre ami miatt egy kicsit bizakodom.Ha megjön akkor elkezdem az avivát.

Kedves Kérdező!

Igen szörnyű,hogy olyan emberek esnek teherbe akik nem is akarják a babát és akik meg szeretnének azoknak meg nem jön össze,de hiszem egyszer (nem is olyan távoli jövőben:))Nekünk is lesz kisbabánk:)Fel a fejjel és csak előre szabad nézni:).

Egyébként az Én baráti körömbe is vagy most fognak szülni vagy most esetek teherbe..nagyon nehéz és sokszor inkább valami indokkal lerázom Őket.Tudom nem jó ez így,de muszáj másképp összeomolnék.

3 éve babára váró hozzászóló voltam

2014. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Nem a párom nem szedi,nála minden rendben van,jók a katonák,meg amúgy se bírná megenni :)Úgy érezni nem érzek semmit még,de remélem hat.Sok jót olvastam róla.Meg mától kezdtem még el E-vitamint szedni.Úgy gondolom,ha nincs úgy semmi bajunk,akkor lehet nagy baj,valami kis dolog akadályozhatja.

Kedves utolsó:Ugyan ez.Az összes ismerősömnek már van babája,annyira nehéz ezt látni.Tegnap szült ez egyik barátnőm,hát mit ne mondjak,mikor megláttam a babát képen,egyből elsírtam magam.Csúnya dolog tudom,de irigy vagyok,irigy hogy miért csak nekem nincs?

2014. febr. 22. 18:52
 17/48 anonim ***** válasza:

Köszönöm Kedves Első! A kisfiunkra is 2 évet vártunk, szóval azért tudom, milyen fájdalom várni egy pocaklakóra.

Már 35 éves vagyok, szóval az idő is sürget.

Nagyon sajnálom ami Veled történt. Nem lehet, hogy az is baj volt, hogy túl hamar estél mindig teherbe? Tudom, hogy nehéz türelmesnek lenni, de hátha az segíteni, ha több időt hagynál a szervezetednek a regenerálódásra.

Mi Angliában élünk, itt azt mondják, hogy 3 hónap után újra próbálkozhatunk a méhen kívüli után, de magyar orvosok fél-1 évet is mondanak. Szóval tudom, milyen nehéz kivárni az időt.

Kedves Kérdező! Nagyon szurkolok, hogy a méhpempő segítsen, de azt is ajánlom, hogy egy kicsit tereld el a gondolataidat. Én legalábbis ezt tettem, 2 év sikertelenség után és a köv hónapban terhes voltam. Igaz, csak a tervezésig jutottam, hogy ezentúl sportolni járok, megtanulok egy-két latin táncot, januárban elkezdtem a nyaralásunkat szervezni, a barátnőimmel moziba jártunk, meg kávézgatni munka után. Könyvet olvastam. Szóval mással foglalkoztam. Tudom, hogy ezt is könnyű mondani, de én legalább tapasztalatból beszélek. :)


Tényleg nagyon szorítok Nektek, mindenkinek aki babára vár, hogy az idei év meghozza, a várva várt csodát!


(A méhpempőről írnátok, hogy mire jó?)

2014. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
2014. febr. 22. 19:11
 19/48 anonim ***** válasza:

Úgy làtom senkinek nem egyszerű a helyzete!!!

És igen csúnyi ilyet mondani de én is irígy vagyok...még ha magamnak is alig akaron bevallani. Nem màsoktól sajnàlom a babàt hanem azt sajnàlom h nekünk miért nincs.

Nàlunk azért szedi a pàrom is mert úgy olvastam h a sikeresség érdekében mindkét fél szedje.

Amúgy az első vetélés utàn kivàrtuk a 3 hónapot, aztàn a második utàn csaj egy menszit vártunk és rögtön sikerült. Most elkezdik a kivitsgàlàsojat így megkért at orvos h most védekezzünk míg tart a vizsgálat. Szóval pàr hónap szünet lesz most. Mi egyébként svédorszàgban élünk.itt is màs a rendszer....de végre sikerült kiharcolnom a vizsgàlatokat.

Remélem mindenkinek sikerül idén a baba és végre anyukàk lehetünk!

Hallottam én is h az e vitamin is segít, hajràà :) ki mikorra nem vàrja?

Első

2014. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibàkért...telóról írok...
2014. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!