Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki szeretne babásodni 2014-ben?

Picsusz kérdése:

Ki szeretne babásodni 2014-ben?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 17:27
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
sziasztok!Reménykedem hogy a 2014 a mi évünk lesz!Nekem csak lombikkal lehet babám:/ ha minden jól megy márciusban kezdjük!1év próbálkozás után derült ki!Én 25,párom 27!
2014. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:miért csak lombikkal 1 év után?Mi a baj?

Az E-vitamint ma elkezdtem szedni,még jó,hogy volt itthon,meg folsavam is,azt is szedtem be.Tele lesz már a szervezetem vitaminnal.Így hogy ezeket sokan szedik,és segít is,akkor én is elkezdem.Már mást nem igazán tudok tenni.Csak várni,ami a legnehezebb.Minden hónap csak szomorúsággal telik el,hogy megint nem sikerült,akkor jön a kiakadás,a sírás.Nagyon nehéz.Próbálok már kevesebbet rá gondolni,nem rá görcsölni.2 hónapja volt lapar műtétem,hiába nem voltam elzáródva,elvileg ilyenkor megnöveli az esélyt.Első hónapba nem sikerült,még van most,meg a következő hónap,utána inszemet javasoltak.De nem igazán szeretnék addig eljutni.Persze mindent a cél érdekében,de az még görcsösebb lenne....

2014. febr. 22. 20:04
 23/48 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Miután 1 év eltelt és nem sikerült,elmentem kivizsgáltatni magam!Hormonokkal minden okés,volt laparom és ott derült ki hogy endometriozisom van,a bal petevezetékemet el kellet távolitani a jobb is el van zárodva!Igy 2 olyan bajom is van ami kizárja azt h természetes úton gyermekem lehessen!Már meg van minden vizsgálat ami lombikhoz kell,remélem 1 hónap és kezdjük is!Örülök is meg nem is a lombiknak!Örülök mert nem kell várnom éveket,de viszont azért félek is mert nagyon sok mindenen keresztül kell mennem!De sajnos ez van!Szeretném azt a babát és mindent meg fogok tenni hogy legyen!Remélem sikerül is :D Sőt tudom h sikerülni fog :D
2014. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom.Novemberben múlt egy éve,hogy próbálkozunk.Volt 2 vetélésem.Most épp költözködésben vagyunk,ha vége,akkor felkeresek egy nőgyógyászt és kivizsgáltatom magam.
2014. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti:nagyon szorítok neked,hogy mihamarabb sikerüljön!Ne aggódj,fog!

Kedves utolsó:nagyon sajnálom,de mihamarabb menj el dokihoz,hogy nincs e semmi baj.Mi is az elején,csak vártunk vártunk,hogy hátha magától sikerül,mert miért is lenne baj?Erre elpazaroltunk 1.5-2 évet,amit a mai ésszel már nem így csinálnék.Ha tudtam volna,akkor hamarabb elmentem volna dokihoz.Mondjuk nem sok mindenre mentem,mert elvileg semmi baj sincs,még se sikerül.De hátha ez a hónap sikeres lesz.És mindnyájatoknak!

2014. febr. 23. 12:24
 26/48 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kitartást mindenkinek,nagyon szurkolok Nektek.Én mára nem vártam nem is jött meg.A hőm 37,1-ről felment 37,2-re,bizakodó vagyok nagyon :).Remélem nem kell megint csalódnom.

9-es

2014. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
5ös vagyok,én is mára nem várom,nekem is fent van a hőm,de én Utrot szedek,ami ugye fent tartja. Holnap vagy kedden tesztelek.
2014. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
5-ös szurkolok :)ha van görbéd elküldöd priviben?én is elküldöm az enyémet:).Nekem clostys hónap...iszonyat hányingerem van.Szerintem pénteken tesztelek megint hátha addig nem jön meg..
2014. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Szurkolok nektek csajok,hogy ne jöjjön meg,és sikerüljön!Írjatok,ha tudtok valami biztosat.
2014. febr. 23. 14:30
 30/48 anonim válasza:
Mi nagyon szeretnénk már 6 hónapja próbáljuk összehozni a második babát!!! Remélem sikerül :)...
2014. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!