Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki szeretne babásodni 2014-ben?

Picsusz kérdése:

Ki szeretne babásodni 2014-ben?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 17:27
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

9-es, 5-ös remélem tényleg nem jön meg nektek!!! :) Drukkolok!!

Kedves lombikos válaszoló,nektek is nagyon szurkolok h sikerüljön elösre. van egy ismerösöm akik nár 7. éve próbálkoznak a babával. össze vissza kezelték öket,volt h túlstimulálták...szóval nem egyszerü dolgokon mentek át. Nyáron kezdtek bele a lombikba,az elsö beültetés nem sikerült viszont a második sikeres volt,múlt héten tesztelt pozit :)


Látom rajtam kívül van más is aki habituális vetélö...Nálad mit mondtak mi volt az oka a 2 vetélésnek??


Kedves utolsó,fél év az még nem olyan sok,de persze ha az ember nagyon vágyik a babára minden hónap egy örökkévalóságnak tünik. Neked is talán annyiból könnyebb h már anyuka vagy,de ettöl még neked is ugyanúgy szorítok h kétszeresen is átéld az anyai örömöket :)


Kérdezö te mikorra is nem várod??Lehet írtad már,csak nem fgyeletem...


Amúgy ti lelkileg h viselitek a sikertelen hónapokat??

én vmikor olyan vidám vagyok,de pl a napokban borzalmasan éreztem magam...ma is taliztam a 30 hetes kismami bnömmel,hát mit ne mondjak..ugy megráz lelkileg néha. Pedig tényleg nagyon örülök nekik,de mégis ott van az a de....hogy nekem miért nincs...

Elsö

2014. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:én olyan márc.4-5.-ére NEM várom.

Nagyon nehéz minden hónapot csalódottan megélni,nekem legalább is.Még hónap elején,közepén reménykedek,hogy na majd most tuti sikerült,erre jön a felismerés,hogy mégsem.Akkor csak marad a sírás.Mindenki azt mondja,hogy ne gondoljak rá.De!Aki ilyen helyzetbe van,mint én,az tudja hogy ilyen nincs,hogy ne gondoljak rá.Aki babát szeretne,nem lehet nem rá gondolni.Akinek egyből sikerült,az nem tudja milyen érzés emiatt szenvedni.Nem tudja milyen az,mikor már lassan bebeszéled magadnak,hogy sikerült,még tüneteket is produkálsz,erre jön egy arcon csapás,hogy hopp megjött.Nekem az az érzés leírhatatlan.Olyankor mindig azt érzem,hogy nekem soha nem lehet gyereke.Eltelik 1-2 nap,újra kicsit feltöltődöm,új hónap új remény.Utána ismét csalódás.Ez megy 3 éve.Nekem senki ne mondja,hogy ne gondoljak rá.Egyik barátnőm most szült,többi ismerőseimnek van már gyereke,utcán,tv-be,neten gyerek...na próbálj ne rá gondolni!

2014. febr. 23. 18:56
 33/48 anonim ***** válasza:
Lombikos vagyok!Nagyon szépen köszönöm,remélem sikerülni fog 1-re!Nektek nagyon szorítok,hogy mihamarabb pozitívat teszteljetek :D
2014. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is csatlakoznék, igaz nálunk már a harmadik gyerkőcöt tervezzük. Lombikra készülünk mi is, épp ma jött meg, úgyhogy holnap telefonálok! :) :) Szerintem április környékén várható a beültetés, ha minden jól megy. Mindenkinek nagyon-nagyon szurkolok, a kislányunkra 4 évet vártunk, végül Ő lombikbaba lett, úgyhogy tudom milyen nehéz hónapról-hónapra csak reménykedni, aztán csalódni. De idén mindenkinek összejön remélem! :) :)

2014. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Csatlakozom hozzátok én is :) mi 4 éve várunk a babokára..most lesznek majd az első kivizsgálásaink jövő hetekben valamikor.Ebben a hónapban clostit irt a doki menzi 5 .napjátol 5 napig 1 szem...sajna nem várt napján szombaton megjött ráadásul olyan görcsökkel és olyan sok van hogy hihetetlen.nem volt még ennyi sosem..sajnos ez van.. pusz nektek üdv :BM
2014. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Már rég el kellett volna mennetek dokihoz,na de nem leszúrni akarlak.A clostyt hormonvérvétel után írták fel Neked?Volt félidős uh követés?

2014. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Nekem például semmi féle vérvételt nem kért a doki a closty miatt.Az első 3 alkalommal,félidőben néztek uh-on,volt tőle peteérésem.Átmentem másik dokihoz,tőle kaptam vagy 6 alkalomkor,de ő már uh-se nézett,csak várjunk,hátha sikerül.Minimum vérvételnek kellett volna akkor lennie,meg úgy tudom max.3 hónapig lehet szedni,utána jó ideig szünet.Én nem szóltam,mert mindig reménykedtem,hogy segít,de nem így lett.Lehet attól lett vékony a méhnyálkahártyám,meg attól is kialakulhat ciszta(az nem lett),csak sok kis ciszta,amit elvileg lapar műtétkor kiszúrkálgattak.
2014. febr. 24. 18:07
 38/48 anonim ***** válasza:

Az baj ha nem volt vérvétel.Én is clostys vagyok ez volt az utolsó hónapom,de nekem megelőzte 3 ill. 21 napi hormonsor anélkül fel se írta a gyógyszert.Uh-s követésem az első hónapban volt utána mindig mensi előtt kellett mennem,hogy milyen vastag a méhnyálkahártyám.Szerencsére most is mensi előtt 12 mm volt:).Persze mensim még mindig sehol:)

9-es

2014. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Sziasztok mi is ilyen helyzetben vagyunk mi 2 eve probalkozunk babivel es eddig nem jott a picur ,egy par napja erzek mellfeszulest es alhasi fajdalmakat kicsi szedulest hanyingert remeljuk sikerrel jartunk ebben a honapban 1 -2 het mulva tesztelek eddig negativot mutatott a teszt nagyon vagyok mar babara remelem mi is atelhetjuk a szuloi oromoket mihamarabb.Mi kulfoldon tartozkodunk es en a vitex 1000-et szedem gyogynovenyes keszitmeny felerositi a mehet es helyre allitja a hormonokat.Mindenkinek szerencses honapot kivanok!!
2014. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Vagyunk egy páran.Örülök,hogy ilyen sokan írtatok,de másrészről szomorú,hogy ilyen sok probléma van a teherbeeséssel,nekünk nem megy egykönnyen.Na de pozitívan,nekünk is sikerülni fog csajok!Aki mostanában nem várja,írjon hogy mi lett az eredmény.Szurkolok mindenkinek.Én most a méhpempőbe,E-vitaminba,Folsavba hiszek.Most beszéltem egy védőnővel,azt mondta ha nincs semmi baj egyikünkkel sem,akkor csak valami minimális dolog lehet,esetleg a stressz,a rágörcsölés.(amin sajnos változtatni nem nagyon lehet). Szedjek vitaminokat.Ha megjön minden hónapban,az már jó,a vitaminokkal pótoljuk az esetleges minimális hiányokat.Hát....reméljük!!!
2014. febr. 25. 19:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!