Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki szeretne babásodni 2014-ben?

Picsusz kérdése:

Ki szeretne babásodni 2014-ben?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 17:27
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Sziasztok mi is szeretnénk férjemmel 3.babát.Van két kisfiunk.De elmondom az első nekünk is nehezen jőtt őssze.Elmentem nőgyogyászhoz és azt mondta 1 év probálkozás után nincs semmi bajom de beutal egy hasi ultrahangra ahol megnézik van e peteérésem.De amikor elkellett volna mennem erre a vizsgálatra terhes lettem igy a nőgyogyászomhoz kellett visszamennem.A doki mondta valoszínű stresszes voltam munkahely vagy görcsöltem nagyon gyereket akartam ami igaz is volt,de sok sikert nektek is.
2014. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hát csajok szerintem megfog jönni Nekem mert ma reggelre hiába van fent 37,1-en a hőm mégis valami minimális barna maszat jelent meg.Elvagyok keseredve.

9-es

2014. febr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó:sajnálom,de új hónap új kezdet.Nyugalom.Tudom,pont én mondom,aki szintén ki van mikor megjön,de ilyenkor sajnos úgyse tudunk mit csinálni,csak várni,és reménykedni.
2014. febr. 26. 18:51
 44/48 anonim ***** válasza:

Hát igen nincs más választás.Viszont érdekes délelőtt óta nem volt folyásom.Hát nem tudom mi lesz belőle!

9-es

2014. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Hali


Én Zs vagyok.. 1 éve probalkozunk de eddig semmi... eddig a cisztaimmal harcoltam most ugy nez ki haladok a jo ut fele... szeretnenk babat :)

2014. febr. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
hello ujra !nem tudom valakinek volt e mar ilyesmi mint nekem ,1 hete barnas pecsetelo verzes 2 napig utanna hanyinger szedules kismertekben,alhasi fajdalom-szurkalas,mell feszules eszek mostanra csokkentek a mellemben a fajas maradt meg egy kicsit illetve a hanyinger napkozbe de nem kellett tenylegesen hanynom 2 napja a teszt negativ volt nem emlekszem mikor jott meg pontosan rendesen de azt hiszem hogy februar elejen ami olyan normal verzes volt!szerintetek mikor csinaljak tesztet?Koszonom a valaszokat.
2014. febr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
sziasztok.sajnos semmilyen vizsgálatot nem csinált ugy irta fel a clostit.sőt se uh ra se vérvételre nem küldött.még ez a honap van mert két kúrát kell csinálnom és utána kell vissza mennem és majd akkor kivizsgál ha nem sikerül.ma szedtem be a 2.szemet.5 napig kell szednem 1 et. 30 31 napossak a ciklusaim.hát ez van sajnos :/ BM
2014. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
ma teszteltem pozitiv lett,olyan boldogok vagyunk a tobbieknek is hasonlot kivanunk
2014. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!