Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pajzsmirigy alulműködés -...

Annta kérdése:

Pajzsmirigy alulműködés - fura helyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly április elején 4,6-os tsh-val és negatív pajzsmirigyultrahang lelettel kezdtünk neki a gyerekvállalásnak. Gyógyszert nem szedtem, mert a doktorúr azt mondta, nem kell. 1 éven keresztül nem jött a baba. Elmentem kivizsgáltatni magam, s hát a tsh-m 5,8 lett. A t3-am és a t4-em teljesen jó. Visszamentem az endodokihoz, mondtam neki mi a helyzet, levetetett egy anti tpo-ra és koleszterin-re vizsgálandó vért, s két hónappal későbbre adott időpontot. A nőgyógyász szerint be kell állnia az értékemnek, 2 alá kell, hogy menjen. Azt mondta, addig védekezzünk. A párom szerint nem para, ne védekezzünk. Nem tudom, mit tegyek. Már kicsit több, mint egy hónapja iszom a galaj teát. Remélem segít.
2014. máj. 22. 20:04
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Sínen vagy, az a lényeg!
2014. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Jó volt, hogy velem voltatok. :) Még ha csak így virtuálisan is.

Majd megírom, hogy mennyi idő alatt jött változás, és mennyi idő kellett a foganáshoz. Tudom, ez mindenkinél más, de biztos kíváncsiak rá többen. :)

2014. júl. 23. 09:52
 33/50 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi vagyok...
2014. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Két hónap után kontrollon még nem volt jó az eredményem, ezért a doki emelt az adagon. Egyik nap 50-et, másik nap 75-öt kell szednem letroxból. Újabb két hónap után 2,3 lett a TSH-m. A doki áldását adta a babaprojektre. Hát itt tartunk most.
2014. dec. 4. 20:04
 35/50 anonim ***** válasza:
Ez igazán remek, szorítok és írd meg, mi a helyzet!
2014. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Szia! Mizujs azóta? Baba?
2015. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed. Baba sajnos még nincs, bár kibabrált velem e hónapban a mensim, mert 5 napot késett. Már kezdtem örülni. Ráadásul valami pici barnás is volt előtte 3 napig. Holnapután megyek kontrollra az endokrinológushoz, és megemlítem neki. Remélem rendben van a progeszteronom, mert arra gyanakszom.
2015. márc. 1. 17:23
 38/50 A kérdező kommentje:

Egyenlőre feljebb ment a tsh értékem, picivel több letroxot kell szednem. :(

De majd egyszer nagyon jó lesz, s én is anya leszek. :)

2015. márc. 5. 20:36
 39/50 A kérdező kommentje:
Nemrég nézték a tsh-m. Jó az érték! Közben az óriási gyermek utáni vágy csökkenni látszik, csak a ciklus közepén és a végén, azon a bizonyos "sajnos már megint megjött" napon vagyok k.o. De talán így a jó, mert minél inkább elengedem, annál nagyobb a nyugalom bennem és pozitívan tudok a jövőre nézni és várni.
2015. júl. 13. 21:01
 40/50 A kérdező kommentje:
Nem tudom, figyeli e vki még ezt a kérdést, de azért leírom, hogy a doki megint emelt az adagomon, egyik nap 75, másik nap 100 mikrogramm Letroxot kell szednem. Remélem, aki ezt a kálváriát olvassa, sokkal hamarabb kap babácskát az Élettől, mint én... Azért kitartok. Egyszer nekem is lesz kisbabám. :)
2015. szept. 17. 20:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!