Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pajzsmirigy alulműködés -...

Annta kérdése:

Pajzsmirigy alulműködés - fura helyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly április elején 4,6-os tsh-val és negatív pajzsmirigyultrahang lelettel kezdtünk neki a gyerekvállalásnak. Gyógyszert nem szedtem, mert a doktorúr azt mondta, nem kell. 1 éven keresztül nem jött a baba. Elmentem kivizsgáltatni magam, s hát a tsh-m 5,8 lett. A t3-am és a t4-em teljesen jó. Visszamentem az endodokihoz, mondtam neki mi a helyzet, levetetett egy anti tpo-ra és koleszterin-re vizsgálandó vért, s két hónappal későbbre adott időpontot. A nőgyógyász szerint be kell állnia az értékemnek, 2 alá kell, hogy menjen. Azt mondta, addig védekezzünk. A párom szerint nem para, ne védekezzünk. Nem tudom, mit tegyek. Már kicsit több, mint egy hónapja iszom a galaj teát. Remélem segít.
2014. máj. 22. 20:04
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Ne add fel kérlek! Nagyon szorítok neked!
2015. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Utolsónak: köszönöm! Ez nagyon jól esik. :)
2015. szept. 19. 13:59
 43/50 A kérdező kommentje:
Végre tökéletes a tsh-m: 1,1. Azt persze senki sem említette, hogy ez azzal jár, hogy olyan lesz a mensim újra, mint tini koromban, azaz fájdalmas... De jó lenne, ha a következő nemhogy nem fájna, meg se jelenne, helyette inkább két csíkot szeretnék látni bandzsítás nélkül. :)
2015. dec. 29. 23:40
 44/50 A kérdező kommentje:
Mostmár 0,6 a TSH-m!!! Többé rajtam a baba érkezése nem múlik! Jeee! Hajrá baby, foganásra készülj! :)
2016. aug. 3. 09:50
 45/50 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta?
2017. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Nos, azóta pöpec a pajzsmirigyem, a gyógyszer jól szintentartja. Voltam újabb kör nőgyógyászati kivizsgáláson, minden rendben. Férjemet még nem tudtam rávenni, hogy menjen el az andrológushoz. De ez lenne a következő lépés.
2017. máj. 7. 19:35
 47/50 A kérdező kommentje:
Férjemmel is minden rendben. Nos, akkor valószínűleg számításba kell vennem egy petevezető átjárhatósági vizsgálatot.
2017. okt. 14. 22:12
 48/50 A kérdező kommentje:
Nem volt átjárhatósági vizsgálat. Gynositolt kezdtem el szedni a nőgyógyász javaslatára. Rá két hónapra sikerült a baba. 😄 Most vagyok 12 hetes. Minden rendben. 👌 Ezeket azért írom le, mert hátha idetéved valaki, aki szintén sokat vár a csodára, hogy legyen reménysége. Bármeddig is kell menni, menni kell, mert ez egy főnyeremény!
2018. jún. 27. 12:39
 49/50 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy út, amit eddig bejártál, és gratulálok hozzá, a hozzáállásodhoz, az erődhöz.

Jó egészséget kívánok nektek, vigyázzatok magatokra!

2018. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. júl. 11. 12:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!