Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Feladom! Ti hogyan és mikor,...

Feladom! Ti hogyan és mikor, mennyi idő fáradtatok bele? Hogyan jutottatok el, hogyan dolgoztátok fel a kudarcot?

Figyelt kérdés
37.évesen 1,5 reménytelenség,petefészekciszta műtét,àtjárhatósàgi műtét,teàk,vitaminok,spermavizsgâlat,hormonvizsgàlat!Ez mind!
2014. júl. 31. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

Én is feladtam most, pedig egy csomó vizsgálaton nem is voltam. Több mint egy éve nem sikerül teherbe esnem, többször volt már halvány csíkos tesztem, de végül mindig megjött. Vannak jobb és rosszabb napjaim. Körülöttem már mindenki terhes lett aki szerette volna, sőt még olyan is, aki nem. Nem tudok okosat mondani Neked, azt hiszem erre nincs jó szó! Attól meg frászt kapok ha valaki azt mondja majd legközelebb sikerül! Próbáld magad lefoglalni valamivel, én is ezzel próbálkozom.

Erőt és kitartást kívánok! Remélem hamarosan lesz kisbabád!

2014. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az 1,5 reménytelenség azt jeleti, hogy másfél éve próbálkoztok? Akkor elég hamar feladtad, az első válaszolóról meg ne is beszéljünk. Mi soha nem adtuk fel. 6 év után meg is lett az eredmény.
2014. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Első vagyok. Úgy adtam fel, hogy se hőmérő, se ovuteszt, se figyelgetés mikor legyünk együtt, és nem veszek egy rakás terhességi tesztet mint korábban. Megpróbálom lekötni magam valami mással, mert már minden percemet a teherbeesés töltötte ki. Nem védekezünk továbbra sem és ha véletlenül kismama leszek azt csodaként fogom fel. Jövőre majd megyünk vizsgálatokra, egy időre pihentetem a dolgot.
2014. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
18 hónapot vártunk a babára.Szóval még ne add fel.próbálj nem rágörcsölni,nekünk bevált.
2014. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem adtuk fel, soha! Főleg azért nem, mert nem nyugodtunk abba bele, hogy ilyen fiatalon nem jön össze a baba. Én 27 vagyok, férjem 32. Amiket leirtál, mi is mind végig csináltuk. Aztán csak vártunk és vártunk...

4 évet és úgy látszik most sikerült! ! El sem hisszük még.

10 hetes vagyok most. Remélem minden rendben lesz. :)

Te se add fel!

2014. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Köszönöm a biztatást,kìvánom hogy sikerüljön a baba neked is!

Kedves második!

Èn azt hiszem minden tőlem telhetőt megtettem a pozitív teszt érdekében!Sajnos 37.évesen nincsnnek éveim,hogy majdcsak sikerül!

2014. júl. 31. 20:38
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

A történetem: 8 év 7 terhesség (1 iker terhesség)

5 spontán vetélés 2 missed ab.,

hematológia,vérvétel,genetikai vizsgálat...

"minden rendben így jártunk.."

kezdtem feladni mikor megint terhes lettem nem mertem örülni úgyis megint el megy...

aztán hopp 12. hét aztán jajj megmozdult és minden uh.-ra úgy mentem be h. biztos megint azt mondják nem dobog a szíve vagy ott van és aztán köv. vizsgálatnál feszívodott elünt! az egész mostani terhességem félelembe telt aztán március 21-én egészséges kisfiam született! Nagyon nehéz volt de mindíg arra gondoltam majd a következő! A párom végig mellettem volt meg hallgatott ez sokat segített nekem! Szóval ne add fel én úgy érzem szenvedtem 8 évig de ezért az édes babáért meg érte!

Remélem segítettem! Ne add fel!

Sok sikert!

2014. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Első baba 20 hónap után sikerült,már kezdtem feladni amikor pozi lett a teszt,az volt a 3. Clostis hónapom,már megvolt az időpont átjàrhatóságira...

Második babára 18 hónapot vártunk,végigcsináltunk megint 3 Clostis hónapot eredménytelenül,majd ezek után 4 hónappal spontán fogant.Mondanom sem kell ekkorra már lemondtam arról hogy spontán teherbe eshetek.Nagy volt az öröm,doki látott petezsákot,majd elkezdtem barnázni...majd vérezni is...Szinte biztos voltam benne 1 heti vérzés után ágyhoz kötve,hogy ennyi volt,nem maradt velünk.De a következő ub-n már otg dobogott a pici szíve!Hiába a vérzés ő ragaszkodott hozhám.Már 4. hete fekszem,jövő héten megyek uh-ra és nem adom fel!Tudom,hogy minden rendben lesz!


Drukkolok nektek!

2014. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
2-es vagyok. Én nem írtam, hogy várj éveket, hogy majdcsak sikerül. Ha szeretnél gyereket, akkor további lépéseket kell tenned. Amiket fennt leítrál az nem túl sok. Persze dönthet úgy valaki, hogy nem megy kezelésekre, mert tőle csak ennyire telik, de annak nem igazán fontos, hogy gyereke legyen.
2014. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18.-an toltottem a 40-et. Van egy 3 es fel eves kisfiunk. 2 eve probalkozunk... Mar feladtam, hogy lesz masik. Remkepeim arrol szoltak, hogy a csaszar miatt valamit rosszul raktak vissza vagy mittomen. Mar nem erdekelt. Elveztem, hogy minden egyes alkalommal vegig tudjuk jatszani amit elkezdtunk - mert nem szedtem fogamzasgatlot sohasem. Nekem is jobb volt, ha teljes volt a jatek. Aztan most kesik. De nem merek tesztelni. A mellem faj, az a bizonyos folyas beindult, de nem merek tesztelni!!!! Az elsoszulottem is igy sikerult. Mert elotte volt egy vetelesem ami nagyon odavagott. Gyaszoltam, mindig eszemben van, hogy mekkora lenne mar....de nem maradt velunk es el kellett fogadjam. Felek, hogy negativ, mert annyira szeretnem. De le tudtam tenni a "mikor van peteeresem" akorul szexelek gondolataimat. Elveztem, hogy at tudom adni magam annak, hogy szeretem a ferjemet, az ove vagyok mindenhogy....es kesik..es elmultam 40!!!! Nem biztatas keppen irtam ezt de azert is.
2014. aug. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!