Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Feladom! Ti hogyan és mikor,...

Feladom! Ti hogyan és mikor, mennyi idő fáradtatok bele? Hogyan jutottatok el, hogyan dolgoztátok fel a kudarcot?

Figyelt kérdés
37.évesen 1,5 reménytelenség,petefészekciszta műtét,àtjárhatósàgi műtét,teàk,vitaminok,spermavizsgâlat,hormonvizsgàlat!Ez mind!
2014. júl. 31. 19:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Anyukam 39,5 evesen szult engem, de amikor elvesztette a szuzesseget egybol terhes lett 1 alkalomtol, nekem 25 evesen jelenleg nem akar jonni az elso :(
2014. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én azt tudom,hogy soha nem adtam föl mert mindig volt egy kis remény.Vártuk a következő időpontokat,mentünk kopogtattunk,fizettünk,reménykedtünk,beszedtük,injekciókat szúrtunk, imádkoztam-imádkoztunk, kértem, feladtam sírtam-sírtunk majd újra minden elölről.Így ment 4 évig.35 évesen született A kisfiunk a 3. lombik kezelésből. :) Még nem biztos de 38 évesen újra kezdem...ha érzem hogy OTT legbelül ezt akarom mert akkor tudom,hogy mennem kell az új csatába. :)
2014. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Régebbi a kérdés de most olvastam, szóval én annyit kérdeznék mi a foglalkozásod, mennyi stressz ér akár munkahelyen akár máshol, van-e valami olyan gond, ami legbelül nyomaszt (a sikertelenségen kívül persze), hogyan táplálkozol, mozogsz-e, milyen az életviteled? Ha úgy látod bármelyiken érdemes változtatni, javítani tedd meg, ezek legalább annyira fontos dolgok mint hogy fizikálisan képes legyen a petesejted megtermékenyülni, beágyazódni. Lombik egyébként nem jöhet szóba vagy már volt?
2014. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 év alatt sikerült, viszont akivel együtt szültem, ő 18 évig próbálkozott. Lombikkal, de sikerült.
2014. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi van veled kérdező?
2014. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Megvagyok,köszönöm!Dolgozom amennyit csak tudok,néha gondolkodom a dolgokon,de mindent ami a hosszú hónapok sikertelen próbàlkozáshoz köze volt kidobtam!Teák,aviva torna,hölgynaptár!Ennyi,a nőgyógyàszom szerint rendbe minden,sokmindent nem tehetek!Csak azt nem értem,ha rendbe minden akkor miért barnàztam 6.napon keresztül mielőtt megjött?!
2014. aug. 7. 03:20
 17/17 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Mert nincs minden rendben, csak nem jó dokinál vagy. :-(

Endokrinológus mit mondott? Szerinte is rendben vannak a hormonjaid? IR-ed nincs? A cisztaműtéted miatt kérdezem, hogy milyen kezelést kaptál arra?

2014. aug. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!