Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszemináció, tapasztalat...

Első inszemináció, tapasztalatok, ki, mit érzett? érez?

Figyelt kérdés
Első inszemináció után vagyok a 13.napon. Nagyon izgulok az eredmény miatt.még 2 napot kell várni.nagyon megköszönném,ha megosztanátok velem sikeres inszeminációtok történetét.köszönöm

2014. dec. 27. 12:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/203 anonim ***** válasza:

Szia Era :)

Sok mindenen átmegy az ember,igen.Ti sem panaszkodhattok! De a legfontosabb,hogy sikerüljön a Baba!!

Akkor egyszerre haladunk...:) Én nagyon jól érzem magam.Az Inszem alatt érzékeny volt a hasam,petefészkem, biztos a stimulálástól.De mára minden jó,csak a mellem érzékeny.Bár mindent óvatosan csinálok.

Hogy őszinte legyek én kivettem 1hét táppénzt,szeretnék nyugodtan pihenni :) .

Te meddig maradsz otthon?

Nóri

2015. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/203 A kérdező kommentje:
Szia Nóri! Bizony,sajnos ezt nem mi választottuk magunknak,na de ez van.Én ezt úgy fogom fel,hogy minden okkal történik,csak még nem tudjuk mi is ez az ok.Én is jól érzem magam.Arra kell gondolnunk mindkettőnknek,hogy most 100 % ra sikerülni fog.Fontos a pozitiv hozzáállás (ami néha elég nehéz),pihenjünk sokat,és semmi stressz.Én már megyek kedden,szerdán és pénteken dolgozni (óvónéni vagyok :-) ) A gyerekektől mindig kapok egy kis pluszt.
2015. jan. 18. 11:24
 23/203 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁ.....képzeld Én is Óvónéni vagyok :)))) !!!

Igen kapunk egy kis pluszt a gyerekektől,de ott van a baci is :( és nálunk most van,bárányhimlő,hasmenés,stb. és 1hét pihenőt adok magamnak,magunknak :) !Utána levő héten már szeretnék menni!

Okkal történnek dolgok,igen!De ezt nem mindig értem :) !

Most a hétvégén nem sikerült elérnem a dokim,de holnap már biztos tudok vele beszélni a gyógyszer miatt. Remélem nem e miatt fog múlni,De Nem ....nem így gondolkozunk.Szedek Magnéziumot,terhesvitamint és Méhpempőt is eszek,úgyhogy ez is segít!Ne izguljak e miatt,ugye??

Ma voltam piacon,sétálgattam és egy kicsit elfáradtam,meg a hasam érzékeny.Óvatosnak kell azért lenni :) !

Te mikorra nem várod???

Nóri

2015. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/203 A kérdező kommentje:
Óóóó,helló kolléga! Szerintem ne izgulj,rendben lesz minden.Aludj sokat,amig otthon leszel,meg próbáld elfoglalni magad valamivel,ami eltereli egy kicsit a gondolataidat.Csak ennyit tudok tanácsolni,hidd el könnyebb lesz igy várakozni.Amúgy nekem Január 30-án kell mennem Hcg vérvételre,és akkor kiderül,hogy sikerült e.Ha nem akkor le kell állnom a gyógyszerekkel és 4 napra rá meg fog jönni,maj kezdünk mindent előről.(remélem nem igy lesz).Na de most sikerülnie kell!!!!!!! Kitartás :-)
2015. jan. 18. 20:35
 25/203 anonim ***** válasza:

Szia Era!

Ma voltam a házi orvosnál,és képzeld nem enged dolgozni.Ajánlja,hogy maradjak itthon amíg kiderül...Félt attól(lelkis doktornő :) ),mivel gyerekekkel dolgozok el ne kapjak valamit.És hát igaza van,jobb lesz itthon.

Tudom,hogy minden rendben lesz! :)

Te,hogy vagy?

Nóri

2015. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/203 anonim ***** válasza:

Kedves Nóri!

Lehet, hogy neked azért nem jött a baba, mert a sövény miatt nem tudott megtapani. Az egyik kolléganőm volt ugyanígy. Ő teherbe tudott esni, de 4-5 hetesen mindig elvetélt. (4-szer.) Akkor derült ki, hogy sövénye van.

Megműtötték, és a következő babát szépen kihordta. Gyönyörű kislánya született.


Nálam lelki okok okozták a "meddőséget". Egy kisbabám a szülés után meghalt, és utána teljesen kikészültem. Amint letelt a 3 hónap várakozás, ész nélkül akartam gyereket. Ez volt minden gondolatom, és mindig csak stresszeltem.


Aztán úgy döntöttem, hogy elég. Elkezdtem sportolni, jógázni, kirándulni. Csak magammal törődtem és azzal, hogy a férjemmel jól érezzük magunkat, akár baba nélkül is. Az első ilyen hónapban terhes lettem.


Sokat számít a stressz. Hatással van a nemi hormonokra.


10 hkm

2015. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/203 anonim ***** válasza:

Kedves 10hKm :) !


Köszönöm szépen a biztató szavakat,nagyon jól esik!Kolléganőd nagyon erős egy személyiség,hogy annyi mindent kibírt és nagyon gratulálok a kislányához :)))) !!!Bízom,hiszem,hogy jönni fog a Baba!És igen nagyon sokat számít a stressz. Tudat alattink dolgozik és nehéz vele "bánni" :) !

Most nagyon jó itthon,pihenni,nem is gondoltam volna :D.Jó pár éve nem voltam ennyit szabin...mindig a munka volt az első..most egy kicsit hátrébb került..és a családalapítás van az első helyen :) !!!!

Te hogy vagy,terhességet jól viseled??

Nóri

2015. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/203 anonim ***** válasza:

Szia Nóri!


A You tube van termékenységi jóga. (Fertility yoga).

Nagyon jó stressz ellen, és javitja a nemi szervek (méh, petefészkek, hüvely) vér- és energiaellátását.

Tölts le valami relax zenét, és napi 45 percet szánj rá. Nagyon pihentető.


Mellette szedj magnéziumot ami egyrészt nyugtató hatású, másrészt méhlazító, ami szintén segíti a tapadást.


Az én terhességem egyrészt nagyon stresszes, mert egy halvaszülés, és egy missed ab. után vagyok. Másrészt hematómám van, és nem zár a méhszájam. De reméljük a legjobbakat. :)

2015. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/203 anonim ***** válasza:

Köszönöm a tanácsokat, kedves válaszoló,de ha nem gond kicsit könnyebb lenne ha a kereszt neved megírnád :), persze ha nem gond!!!Hiszen elég személyes dolgokról beszélgetünk,megosztjuk egymással a vágyainkat és így könnyebb a beszélgetés!

Utána nézek a jogának...még lehet jól is fog esni egy kis lazítás :) ! Bár most itthon vagyok és teljesen nyugodt vagyok...csinálgatom a kis dolgaim,de óvatosan és élvezem a pihenést :) ! Kellett már!!!


A stressz egy lappangó "gonosz tevő"nem is hinné az ember. Itt a XXI. században ez is nagy probléma....

Szedek terhesvitamint, magnéziumot,c vitamint és Méhpempőt eszek...remélem elegendő!!!

Nem lehetettet neked sem könnyű...de már ne nézz vissza felé csak előre a Babára. Bár persze nem könnyű,hiszen az is életed része,de most örülj :) !És,hogy természetes úton jött ez szuper...nagyon vigyázz magatokra

Era és Én is hamarosan megtudjuk az EREDMÉNYT... :))))


Nóri :)

2015. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/203 A kérdező kommentje:
Bizony :-) Már alig várom
2015. jan. 24. 10:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!