Szerintetek is bunkóság bizonyos kor után megkérdezni a nőket, párokat, hogy mégis mikor lesz baba?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van már. 13 éve vagyunk együtt a férjemmel, 5 éve vagyunk házasok. 32 évesek vagyunk.


2 éve sajnos nem jön össze a baba, egészségügyi problémák miatt.


És már annyira elegem van, hogy non-stop jönnek a kérdések, hogy mégis miért halogatjuk a szülést, a karrier nem olyan fontos, inkább kezdjünk bele a babaprojektbe, mindenki osztja az észt, meg hogy ne várjunk addig...stb. Még aki szinte totál idegen, az is. Elegem van. Semmi kedvem boldog-boldogtalan orrára kötni, hogy igenis, akarunk már babát 2 éve, de nem jön össze, meddőségi központba járunk, mégis mi köze hozzá?


És a legrosszabb az, hogy eleve úgy kezdenek el szövegelni, mintha meg sem fordulna a fejükben, hogy lehet nem csak arról van szó, hogy még védekezünk, mert a karrier a fontosabb, és még nem akarunk gyereket, mert amúgy mindig ide lyukadnak ki: Ne várjatok annyit, a karrier megvár! Utazgatni később is lehet! ... stb.


Nagyon zavar.



2017. máj. 2. 09:07
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Igen bunkóság, mert magánügy. Lehet, hogy nem is akarnak gyereket.
2017. jún. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
helyedben én közölném egy ilyen "érdeklődővel" (de lehetőleg az összes többi előtt), hogy "épp elég nekem, ha a vizsgálatok során az orvos kutakodik nyakig a ****mban, nem kelletek mellé még ti is". ettől lehidalnak és elszégyellik magukat.
2017. jún. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen életkorban bunkóság megkérdezni ilyesmit.
2018. márc. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
51%

Igen. Magánügyekben való vájkálás mindenképpen bunkóság.


Ezen kívül ostobaságra is vall, hiszen egyrészt egy súlyosan túlnépesedett világban élünk, ráadásul (másrészt) nagyon sok az alkalmatlan szülő által vagy elvált szülők által, vagy bizonytalan anyagi és lelki körülmények között nevelt szerencsétlen sorsú gyerek.


Én senkit sem bátorítanék gyerekvállalásra csak aki ezt érzi élete fő céljának és felkészült, alkalmas is rá.


Társadalmi szempontból sokkal fontosabb lenne a élethosszig tartó elmélyült tanulás, magas színvonalú alkotó munka, társadalmi felelősségvállalás, aktív közéleti szerepvállalás, jó ügyek képviselete.

2018. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Bunkóság, de inkább én azt nem értem, miért nem lehet odamondani az ilyen taplóknak csak egy jól irányzott semmi közöd hozzá, vagy nem tartozik rád választ. Mit kell a jóérzésű embernek folyton udvariaskodni, meg finomkodni a bunkókkal? Úgyse veszik a lapot, csak ha a szintjükön beszélnek velük.
2020. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!