Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknek több mint egy ève nem...

Akiknek több mint egy ève nem jön a baba, van kedvetek beszèlgetni?

Figyelt kérdés
Inzulin rezisztenciám van, pajzsmirigy alulműködèsem, ès pco-m. Egyszer már sikerült teherbe esni, de pár nap múlva elment. 54kg vagyok, hőgörbèt vezetek,peteèrèsem minden hónapban van. Jókor szoktunk együtt is lenni, nem èrtem mi lehet a baj. Más hasonló helyzetben? Hátha tudunk egymásnak segíteni.
2018. okt. 26. 11:58
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nincs semmilyen ismert betegségem, bár még nem is vizsgáltak ki.

Év elején kezdtünk próbálkozni. Elsőre kémiai terhesség. Utána 2 hónap szünet, majd második próbálkozásra megint teherbe estem, a 6, héten vetélés. Azóta 2 próbálkozáson vagyunk túl, egyelőre semmi.

Nekünk még nincs meg se az 1 év, se a 3 vetélés, így nem igazán foglalkoznak ezzel... De most tartok ott, hogy ha megint megjön, akkor jövő hónapban elegyek vérvételre. Picit most épp mélyponton vagyok.

2018. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Jelen. Nekem nincs még diagnosztizált problémám, de gyanús az IR... Vitaminokat szedek tavasz óta meg apránként életmódot változtatok. Jelenleg nem is számolok azzal, hogy mostanában sikerülni fog.
2018. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

1-es nagyon sajnálom... Keress meg egy másik nőgyógyászt aki elküld hormon vèrvètelre hátha.

2-es miből gondolod, hogy IR? Van valami tüneted? Nekem is ez az èrzèsem, hogy ez a hónap is sikertelen.. Főleg hogy most nem is tudtunk peteèrèsnèl együtt lenni, csak előtte 3 nappal.

Csodaszereket próbáltatok már? Èn a trimeszter terhesvitamint szedtem, egy èven át, de semmi. Most más vitamint szedek, progikrèmet használok a nőgyógyász tanácsára, plusz kenem magam muskotály zsályátval, aztán várom a csodát..

2018. okt. 26. 15:36
 4/49 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Jó dokim van, de azt mondta, hogy biztos benne, hogy nincs semmi bajom, és hamarosan babánk lesz. Felírta, milyen hormonokat nézessek meg, de rám bízta, hogy elmegyek-e a vérvételre, de ő azt mondta, szerinte felesleges (nyilván ezt az előzmények részletes tudatában). El is akartam menni, csak aztán jött egy nagyon kellemetlen kórházasdi, ami nagyon megviselt, és szanaszét szurkáltak, akkor azt mondtam, hogy most köszi, de nem kérek többet, elég volt a tűpárnaságból.

És most jutottam el odáig, hogy ha most megjön (jövő hétvégén), akkor elmegyek, és megcsináltatom a vérvizsgálatot.

2018. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyi, hogy semmi extra csodaszert nem szedek, csak magzatvédő vitamint, és pluszban omega3-at, E és D vitamint.
2018. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi januárba lesz 2 éve hogy próbálkozunk.Tegnap teszteltem egy elég halvány pozit,de nem tudunk még örülni.Reggel csinálok még egyet.
2018. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

1-es így már èrtem. Hőgörbèt vezetsz?

Utolsó halkan gratulálok! :) Te szedtèl vagy használták valami "csodaszert" ami segített?

2018. okt. 26. 16:10
 8/49 anonim ***** válasza:
Köszönöm!Félek nagyon,mert 2016 ban volt vetélésem. :( Inofolicet szedtem,a párom meg folandrolt.A doki ajánlásával.
2018. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Igen, hőgörbézek, nagyon szépek szoktak lenni a görbéim, szóval peteérés mindig van

2018. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

6-os ne fèlj. Drukkolok! Mikor mèsz dokihoz?

1-es mikorra nem várod? Èn november 7.

2018. okt. 26. 17:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!