Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknek több mint egy ève nem...

Akiknek több mint egy ève nem jön a baba, van kedvetek beszèlgetni?

Figyelt kérdés
Inzulin rezisztenciám van, pajzsmirigy alulműködèsem, ès pco-m. Egyszer már sikerült teherbe esni, de pár nap múlva elment. 54kg vagyok, hőgörbèt vezetek,peteèrèsem minden hónapban van. Jókor szoktunk együtt is lenni, nem èrtem mi lehet a baj. Más hasonló helyzetben? Hátha tudunk egymásnak segíteni.
2018. okt. 26. 11:58
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

Szia. 17es vagyok.

Nov 8.a körül nem várom. Most vagyok túl az ovun. Probálom elhessegetni a gondolataimat erről... többé kevésbé sikerül.


Pozi teszthez gratulálok!!! Reméljük nem lesz semmk probléma már!!!


Névvel irom:Vica vagyok. 😊

2018. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
Nekünk most van 1 éve, hogy próbálkozunk. Egyszersem sikerült teherbe esnem. Nyáron voltam vérvételen, enyhe IR-em és magas prolaktinom van, amire Bromot kaptam. 1 hónapja azt mondta a doki, hogy elvileg már minden adott a babához. Hát nem tudom, egyre kevésbé hiszek benne; egyre nehezebben viselem a sikertelen hónapokat, ugyanakkor kezdem észre venni a mostani életünk szépségeit is! Ha nem jön össze januárban-februárban átjárhatóságira megyek.
2018. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
22-es diètát tartod? Tudom milyen èrzès minden hónapban csalódni.
2018. okt. 27. 18:35
 24/49 anonim ***** válasza:
Igyekszem. Bár a napi 5-szöri étkezést nem tudom tartani és bár számolgatnom nem kell, de néha szerintem kevesebb, néha pedig több CH-t viszek be.
2018. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem baj ha nèha több-kevesebb, a lènyeg hogy ne együnk "szemetet" :)
2018. okt. 28. 09:13
 26/49 anonim ***** válasza:
Mi 2016 augusztusa óta próbálkozunk, eddig semmi. Elvileg mindkettőnkkel rendben van minden.
2018. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

Mi 1 éve próbálkozunk. Párom most fog menni vizsgálatra a héten én pedig majd a vérvételekre megyek (3. és 21. napi.) valamint egy peteérés megfigyelésre a 14. nap körül.

Én szerdára nem várom, de az esélytelenek nyugalmával.

Volt a 6. ciklusban egy korai vetélésem...inkább kémiai terhességem. Pozitív lett a teszt, de halvány és rá 1 hetére meg is jött. rettentően megviselt és napokig csak sírtam. Inkább várok még türelmesen csak ne kelljek átélnem azt még egyszer.

Nagyon kíváncsi vagyok az eredményeinkre és titkon kicsit reménykedem, hogy találnak valamit, kezelik és sikerülni fog... :)

2018. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
6 os vagyok!Szia!Voltam tegnap dokinál,úgy volt ahogy gondoltam.Nem látott még semmit.Azt mondta menjek vissza 2 hét mulva,addig is vigyázzak magamra és szedjem a terhesvitamint.Azért vettem egy negyedik tesztet is haza felé,biztos ami biztos és az már jóval erősebb volt.😃Szoval ma felhívom a körzeti orvosom hogy szerinte dolgozzak e mert ugye 2016 ban volt vetélésem. 😕
2018. okt. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Mi is januárban lesz egy éve, hogy próbálkozunk és azóta semmi (bár jobb így, mintha vetélés lenne).


Vannak rosszabb napjaim, amikor őrlődök, hogy mi a baj?! Én voltam vérvételen és vashiányom van csak, amire már szedek gyógyszert két hónapja. Szerintetek lehet ez az ok? Pajzsmirigyem rendben van.


Januárban szeretnénk dokihoz menni, milyen vizsgálatokat csinálnak először?


26 évesek vagyunk mi is.

2018. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

Én is most voltam orvosnál és a pároddal kezdenek ès neked is hormon vérképet nèznek valamint középidőbrn peteérést.

Ezzel indítanak. Az én páromma volt és nála minden rendben és péntek körül megyek a 3. Napi vérvételre

2018. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!