Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknek több mint egy ève nem...

Akiknek több mint egy ève nem jön a baba, van kedvetek beszèlgetni?

Figyelt kérdés
Inzulin rezisztenciám van, pajzsmirigy alulműködèsem, ès pco-m. Egyszer már sikerült teherbe esni, de pár nap múlva elment. 54kg vagyok, hőgörbèt vezetek,peteèrèsem minden hónapban van. Jókor szoktunk együtt is lenni, nem èrtem mi lehet a baj. Más hasonló helyzetben? Hátha tudunk egymásnak segíteni.
2018. okt. 26. 11:58
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mintha én írtam volna :)

Minden stimm, még a kg is. Januárban lesz egy éve, hogy van menzeszem(8 hónapig nem volt), egyébként lassan 2 éve próbálkozunk.

Nekem már minden értékem jó, gyógyszerekkel helyre van téve. + sok sok vitamint szedek. Vezettem hőgörbét fél évig, bizonyítottan van ovu(doki nézett uh-n). Úgyhogy elvileg semmi gond nincs.

Ebben a hónapban hagytam abba a görbezest és a görcsösen akarást. Úgy érzem, most elengedtem. Aztan majd sikerül.

Szerencsére fiatalok vagyunk a férjemmel (24 és 26). Bízom benne, hogy majd jönni fog.

Kitartás neked is!

2018. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt írtam minden stimm, de én még nem voltam terhes.
2018. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Én nov. 2-re :)

2018. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

11-es akkor egy cipőben járunk :) Èn 26vagyok, fèrjeem 28. Hiszem hogy egyszer úgy is sikerül,csak türelemmel kell várnunk.

1-es majd írjuk meg mi lett, meg ha persze èrzünk valami furcsát.

2018. okt. 26. 18:18
 15/49 anonim ***** válasza:
6-os vagyok.Szerintem hétfőn reggel.Te nagyon fiatal vagy!!Biztos hamarosan terhes leszel!Én is kíváncsi vagyok a fejleményekre!! :)
2018. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

6-os majd írj mindenfèlekèppen.

Tudom, hogy sikerülni fog, èrzem 😊

Sokat jelent, hogy ezeket itt nèv nèlkül kiírhatom magamból, megkönnyebbültem. Sajnos a mai világban az ember a "barátaival" nem tud ezekről beszèlni.. Drukkolok mindenkinek, higyjètek el, sikerülni fog!

2018. okt. 26. 22:09
 17/49 anonim ***** válasza:

Szia.Sziasztok.

Mi tavaly Decemberben kezdtünk bele..azóta volt egy kémiai márciusban.Aztán hamar májusban teherbe is estem újra.De sajnos rossz helyen tapadt meg és a 7.héten július 6-án kikapartak. 1 hetet feküdtem a kórházban 3doki vizsgált meg azidő alatt és senki nem volt biztos a diagnózisban. Méhenkivülivel vettek fel az osztályra de szerencsére azt hamar kizárták. Azóta 4.ciklusnál tartok most. Eddig sajnos nem sikerült újra. Kivizsgálásokon még nem voltunk. De doki szerint már az is jo ha spontán sikerül,csak ugye jó lenne tudni az okát hogy miért nem marad meg..

2018. okt. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Én 34et töltöttem most oktoberben. Párom 30. Hőgörbézek és ovutesztelek is.

2018. okt. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Szia!6-os vagyok.Pozi lett a tesztem!!!Igaz halvány,de erősebb mint tegnapelőtt☺Az örömünk még mindig nem felhőtlen,de azért már kicsit megkönnyebbültem. ☺
2018. okt. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

Szia 17-es! Nagyon sajnálom :( Most mikorra nem várod?

6-os de örülök! Az már jó ha erősödik! :)

2018. okt. 27. 10:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!