Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknek több mint egy ève nem...

Akiknek több mint egy ève nem jön a baba, van kedvetek beszèlgetni?

Figyelt kérdés
Inzulin rezisztenciám van, pajzsmirigy alulműködèsem, ès pco-m. Egyszer már sikerült teherbe esni, de pár nap múlva elment. 54kg vagyok, hőgörbèt vezetek,peteèrèsem minden hónapban van. Jókor szoktunk együtt is lenni, nem èrtem mi lehet a baj. Más hasonló helyzetben? Hátha tudunk egymásnak segíteni.
2018. okt. 26. 11:58
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 11.dpo-n predictor negatív, úgyhogy nincs baba. Már meg sem lepődött, megszoktam... Csak szegèny tini lányoknak sikerül egy èjszakás kalandból teherbe esni.. 😅 Mindenkinek drukkolok! Írjatok majd!
2018. nov. 4. 18:02
 42/49 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Amig nem.jön meg addig van remény.Lehet csak korán teszteltél!!

Ne keseredj el..

De amugy ami igaz az igaz.. akinek nem kellene annak egyből jön egymás után..

Mi meg itt szenvedünk hónapok évek óta...

Vica

2018. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
26-os vagyok. Egyelőre velem sincs semmi, 15. körül nem várom.
2018. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Nálam egyre rosszabb... 7-8ra nem várom. De ez az utrogestan melletti barnásvérzés már kikészit... Holnap megyek dokihoz egy tesztet ellövök azért reggel...

De esélytelenek nyugalmával fogom..

Vica

2018. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Mindenképp írd meg Vica,hogy mi a helyzet. Szorítok. 26-os
2018. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok! Nekem ma megjött, de új hónap, új remèny :) Ebben a hónapban költözünk, így legalább nem stresszelek rá annyira a baba tèmára. Nektek drukkolok!
2018. nov. 8. 11:29
 47/49 anonim ***** válasza:

Szia. Sziasztok.

Nekem 3nappal elöbb 23nap után jött meg. Iszonyatosan megvisel. Kiderült van valami gyulladásom a citologia alapján. Arra most kaptam gyógyszert. Megkaptam végre a szövettant is. Amibol csak azt vettem ki hogy lehetséges diagnózis polyp..

Remélem nem.. bár igy legalabb ertem miert nem sikerül a baba..

Többiek??? Veletek miujság?


Vica

2018. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

Sajnálom Vica! Ès a polippal mit csinálnak? Megműtik?

Nekem most jönnek a termèkeny napjaim, holnap megyek dokihoz tüszőt nèzni. Már kezdődik a tojásfehèrje nyák. Remèlem a ciszták már nem lesznek a petefèszkemben... Elkezdtem ebben a hónapban a mèhpempőt, sok jót hallottam róla.

2018. nov. 20. 13:23
 49/49 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én már a 16.cnapon járok.Nem ovuteszteltem hőt is csak ciklus elején mértem. Nem foglalkozom vele. Hétfőn megyek dokimhoz a 3.napi vervetel eredményeiért. És elis kéne mennem egy 21.napira is ami pont hétfőn lesz. És majd kiderül mi lesz.

Bizom benne hogy nem polyp lesz a baj.


Drukkolod neked is kedves kérdező!

Vica

2018. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!