Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknek több mint egy ève nem...

Akiknek több mint egy ève nem jön a baba, van kedvetek beszèlgetni?

Figyelt kérdés
Inzulin rezisztenciám van, pajzsmirigy alulműködèsem, ès pco-m. Egyszer már sikerült teherbe esni, de pár nap múlva elment. 54kg vagyok, hőgörbèt vezetek,peteèrèsem minden hónapban van. Jókor szoktunk együtt is lenni, nem èrtem mi lehet a baj. Más hasonló helyzetben? Hátha tudunk egymásnak segíteni.
2018. okt. 26. 11:58
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

17es vagyok. VICA.

Nekem ma a 17.ciklusnapon du.rózsazsin lett a wc papir. Azóta semmi. És napok óta erős krémes fehér folyásom van. Feszül a hasam alja..leszakad a derekam.

Ma kicsit esett a höm is.. aggódom.

De biztos ami biztos én elkezdtem ma az utrogestant. Hátha...

Akik pozit teszteltek azoknak gratulálok!!!!!

2018. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Akkor ma lehet ovulációd? Bár ilyenkor szerintem nem produkálhatnál semmilyen tünetet max görcsölés. Pecsételés is max beágyazódáskor lehetne, ami az ovuláció megtörténte utáni kb 10. nap, de attól te még messze van szerintem.

Hány naposak a ciklusaid?

2018. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok, èn is itt vagyok mostmár :) Vica, progeszteron krèmed nincs? Nekem pecsètelèsre nagyon jó volt.
2018. okt. 31. 18:16
 34/49 anonim ***** válasza:

Ovu után vagyok 7 nappal. Tegnap volt csak egyszer rózsaszin a wc papir. Azóta semmi. Most elkezdtem az utrogestant szedni... hátha ez valaminek a jele volt... kitudja.

Vica

2018. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

Kívánom Vica hogy baba legyen :) mikor tesztelsz?

Èn holnap után tervezek, mert ha pozitív nekem is mennem kell Utroèrt :)

2018. okt. 31. 20:45
 36/49 anonim ***** válasza:

Hát én még nem tudom.. eddig mikor sikerült mindig nem várt elött 1 nappal teszteltem. Majd csak szerintem jövöhéten. Hétfőn mennem kell vissza dokihoz citologiámért de nem akarom megvizsgáltatni magam..inkább kérek hormonpanelt vérvételre... valahogy nincs meg az az érzés hogy sikerült. De titkon azért bizakodom.

Nagyon drukkolok neked is!!!!!!


Vica

2018. nov. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma 37.°C volt az èbredèsi hőm. Kicsit èmelygősen keltem, szerintem èn is várok a teszttel inkább nem akarok csalódni. Ha így fennmaradna a hő, annak örülnèk.. Remènykedek!
2018. nov. 1. 08:13
 38/49 anonim ***** válasza:

Én 36.9 et mértem reggel. De kezdem megint a reményt veszíteni,mert nem rég wcn ülve barnásvéres pecsételésem volt... nagyon kezdem feladni már....


Neked drukkolok hogy pozit tesztelj majd!!!!

Vica

2018. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Miújság Csajok?

Nálam semmi jo..barnásvéres pecsételésem van...utrot szedem de azon kivül hogy az esetleges terhességet segiti mi haszna...nem tudom...

Vica

2018. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

22-es vagyok (Bori)


Ismét túl vagyok egy ovun, őszintén megvallva iszonyatosan rágörcsöltem erre a hónapra is. Hiába mondom és gondolom menzesz alatt és azt követő héten, hogy most elengedem mire eljutunk odáig nem tudok nem rá gondolni. Szörnyű! A munkahelyemen sem érzem jól magam, de baba előtt nem szeretnék váltani. Eddig a hőgörbém olyan mint a többi, majd 15.-e körül kiderül.

2018. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!