Nem lehet gyerekem, hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatal vagyok és most tudtam meg. Soha nem tudtam elképzelni egy gyerek nélkül a jövőmet, hogyan dolgozzam fel?

16L



2019. júl. 23. 01:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nehezített pályás, de simán lehet gyered, főleg ha ilyen fiatalon elkezdesz odafigyelni rá! 160g-os szénhidrát diéta, heti 4x1 óra kardió mozgás, ami a legfontosabb illetve majd keress egy nagyon jó endokrinológust!

Nekem is PCOS-em van és most várom az elsőt :) lombikból ugyan, de én 36 vagyok.

2019. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gyereked csak lehet hogy kicsit nehezebben esel majd teherbe.
2019. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Lehet gyermeked, csak az előzőkhöz csatlakozatok. Egy jó nőgyógyász, vagy nőgyógyász - endokrionológus illetve dietetikus (aki megadja a napi ch-dat) kell. El kell menned majd cukorterhelésre, ha még nem voltál, hogy egyáltalán van- e inzulinrezisztenciád, illetve hormonok miatt 3. és 21. napi vérvételre. Ne add fel. Én 23 éves pcos-es vagyok. Lehet babánk, több pcos-es nőt is ismerek akinek van.
2019. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szóval nőgyógyász, endrokrionológus vagy nőgyógyász-endokrionológus és dietetikusra van szükséged. Kicsit elírtam.
2019. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24%
16 évesen azért ne ezeken aggódjatok már...
2021. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!