Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit gondolnátok egy abortuszon...

Mit gondolnátok egy abortuszon túlesett nőről?

Figyelt kérdés

Jelenleg másodéves vagyok, védekezés mellett estem teherbe egy több éves viszont nagyon instabil kapcsolatban. Nem vagyunk komolytalanok..csak még nagyon fiatalok. Nekem még fősuli mellett nincs fizetésem, a pasim pedig nem támogatná, hogy felneveljük ezért abortusz mellett döntöttem de félek a következményektől. Ti megvetnétek az ismerősötöket ha kiderülne róla ez?

Az igazság az, hogy meg tudnám szülni de derékbavágná a karrieremet és mivel még sosem dolgoztam (adózott fizetés) csak tanultam nem igazán kapnék gyermekneveléshez támogatást sem. A párommal rövid úton szétmennénk baba után azaz apa nélkül nőne fel.

Titkoljam?

Szégyenkeznem kell?

Ti mit tennétek hasonló helyzetben?


2020. febr. 22. 16:54
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
52%

Ki mondta hogy nincs jogod..?! Én is pusztán a véleményemet írtam le, ha hideg hagy, hát akkor mi a gond?

De jó is, hogy a magadfajta ítélkező emberek is írnak, legalább sokan látják, milyen embert kell messziről elkerülni. Ezzel a véleményeddel ugyanis csak is magadat minősíted, senki mást. Sokat elárul rólad...:)

2020. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
70%

"Jelenleg másodéves vagyok, védekezés mellett estem teherbe egy több éves viszont nagyon instabil kapcsolatban. Nekem még fősuli mellett nincs fizetésem, a pasim pedig nem támogatná."


"még sosem dolgoztam (adózott fizetés) csak tanultam nem igazán kapnék gyermekneveléshez támogatást sem. A párommal rövid úton szétmennénk baba után azaz apa nélkül nőne fel."


És ezt miért nem idézed?? Ezek alapján teljesen egyértelmű, hogy semmilyen körülmény nem adott! A kérdező nem is értem ezek után hogy írhatta, hogy meg tudná szülni.. Vagyis hát nyilván, a semmire meg tudná szülni vagy a szülei nyakára, csak ez óriási nagy felelőtlenség és normális ember ilyet nem csinál.

Teljesen egyértelmű, hogy a kérdező esetében az abortusz a legésszerűbb és legokosabb döntés.

2020. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
66%

Semmit se gondolnek!

Te dolgod!

En is elvetetnem

2020. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
15%

Én még nem láttam olyan kérdést, hogy "elvetessem-e a gyereket, ha a szüleimmel élek"

de mindig tanul az ember

Ki az aki elvetetné, ha nincs kocsija?

2020. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó te magadtól vagy ilyen sötét vagy valaki segít benne? 🤦🏽‍♀️

Milyen idióta hasonlítja össze azt, hogy valaki a szülei nyakára szül a nagy semmire, azzal hogy nincs kocsija??! Nem vagy normális. Azért nem látsz ilyen kérdéseket, mert abból hogy valaki csak a szülei nyakára tud szülni, mar egyenesen következik az, hogy anyagilag sincs a helyzet magaslatán, ergo pontosan tudja, hogy NINCS meg a megfelelő, szükséges körülmény egy gyerekhez, tehát nem kérdés az abortusz. Maskülönben evidens hogy első lépésként külön lakásba költöznek a párjával együtt. A szülei nyakára csak az szül, aki anyagilag nincs rendben plusz baromi felelőtlen és pofátlan, hogy egy ilyen helyzetbe kényszeríti a szüleit.

Továbbá látom az olvasás sem az erősséged, ugyanis ott virít a kérdésben, hogy "és mivel még sosem dolgoztam" plusz "Nekem még fősuli mellett nincs fizetésem, a pasim pedig nem támogatná" és akkor arról még szó sem esett, hogy a kapcsolata instabil és tudja, hogy apuci jelölt egyből lelépne. Normális ember nem szül úgy, hogy se pénze, se munkája, se stabil kapcsolata, se külön lakhatása. Ennyi. Iszonyatosan felelőtlen dolog csupasz seggre szülni!! Bár sokat elárul rólad, hogy szerinted tök rendben van a büdös semmire gyereket pottyantani .. 👏

2020. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
17%

30 éve kb mindenki úgy szült, hogy a szüleivel lakott.

Miért kell ócsárolni a szegényeket? :(

És ha a szülei házában több üres szoba is van és nem panelben laknak?

2020. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
56%

Te tényleg menthetetlen vagy. Kit érdekel régen mi volt?? Régen a nőknek kuss volt a nevük és az volt a dolguk, hogy sorozatban szüljenek és szép csendben neveljék a kölköket. Ahogy régen a nőknek nem volt szavazati joguk, nem volt se tv, se net és a gyerekek mécses mellett tanultak. Most akkor mai napig ezeket a "szép" kis hagyományokat kéne dédelgetni??

Nem is értem mi értelme van ezeknek a "Bezzeg régen" idióta dumáknak. Ez a világon semmit nem bizonyít!

Alapvető, hogy az emberek a párjukkal! közösen vállalnak gyereket, a saját otthonukban, maguknak megteremtve az anyagiakat és nem másoktól várják el mindezt. Elkeserítő, hogy valakinek ezt magyarázni kell...

2020. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
54%
Ja még valami: képes vagy felfogni épésszel, hogy a kérdezőnek SEMMI bevétele?? Kerek 0 Ftja van és éppen ugyanennyi a bevétele, lévén hogy nincs állása. Na már most kérlek szépen áruld már el mi a büdös francból neveljen fel egy gyereket?? Mondd meg hogy lehet nulla forintból gyereket nevelni, komolyan! Kíváncsi vagyok rá.
2020. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
26%

A válasz, csak már kétszer cenzúrázva lett: :(

"Az igazság az, hogy meg tudnám szülni de derékbavágná a karrieremet"

Lehet dolgoznak a szülei :(

2020. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
A szüleim elváltak, apum kerek perec megmondta, hogy egy forintot sem ad, anyum pedig 170-et keres havonta. Tőle kapok jelenleg havonta 30 ezret, hogy tudjak tanulni.
2020. febr. 23. 15:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!