Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit gondolnátok egy abortuszon...

Mit gondolnátok egy abortuszon túlesett nőről?

Figyelt kérdés

Jelenleg másodéves vagyok, védekezés mellett estem teherbe egy több éves viszont nagyon instabil kapcsolatban. Nem vagyunk komolytalanok..csak még nagyon fiatalok. Nekem még fősuli mellett nincs fizetésem, a pasim pedig nem támogatná, hogy felneveljük ezért abortusz mellett döntöttem de félek a következményektől. Ti megvetnétek az ismerősötöket ha kiderülne róla ez?

Az igazság az, hogy meg tudnám szülni de derékbavágná a karrieremet és mivel még sosem dolgoztam (adózott fizetés) csak tanultam nem igazán kapnék gyermekneveléshez támogatást sem. A párommal rövid úton szétmennénk baba után azaz apa nélkül nőne fel.

Titkoljam?

Szégyenkeznem kell?

Ti mit tennétek hasonló helyzetben?


2020. febr. 22. 16:54
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
65%

A te életed, a te döntésed. NEM leszel tőle rossz ember.

És nem hiszem, hogy megtartanam a gyereket, ha a te helyedben lennék.

2020. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
74%

Én abortusz ellenes vagyok, de nem gondolom rosszat rólad emiatt!

Az teljesen más ha valaki védekezés mellett lesz terhes.Ne szólj senkinek róla, viszont ha lesz új lárkapcsolatod és szóbajön ott ne legyen tabu

2020. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
29%

Én nem gondolok rosszat és megértelek.

21 évesen első éves egyetemistaként én bevettem az esemény utáni tablettát, bár tudtam, hogy kockáztathattam volna inkább, mert igazából nagyon szeretnék majd gyereket, nem is olyan sokára, de még most tanulnom kell.


Mondjuk elvetetni nem vetettem volna el. De attól nem itéllek el és megértelek és kár hogy gyógyszer mellett terhes lettél, mert így nem élhettél az esemény utáni tablettával.

2020. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
18%

#40

Ez kb semmire sem érv. Anyukád is szerezhetett volna jobb munkát, több pénzt. Ez nem rajtad múlt. Ha nem szül meg valószínűleg ő ugyanott tartana.

2020. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező, én már átestem egy abortuszon és igen hasonló helyzetben is voltam csak annyi volt a különbség hogy én hitelből élek (diákhitel)

Aki tudja rólam mi történt egyáltalán nem néz le, párommal azóta is együtt vagyunk

Ez nem szégyen, rengetek dolog közre játszhat és nem mind a te hibád, nagyobb szégyen "a szüleid nyakára" vagy a "a nyomorba" szülni ahogy azt itt sokan mások is írták


Nem kell hogy azokra az eszementekre hallgass akik azt mondják a segélyből élnétek egy ideig, vagy hogy add örökbe mert azzal jót teszel

Dönts ahogy akarsz és hamár döntöttél akkor tarts ki a döntés mellett és ne hagyd hogy itélkezzenek rajtad nem vagy kevesebb senkinél sem

2020. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

"23:41" Tetszel tudni olvasni?

"estem teherbe egy több éves viszont nagyon instabil kapcsolatban"

"A párommal rövid úton szétmennénk baba után azaz apa nélkül nőne fel."

Tartok tőle, hogy az általad orrba-szájba reklámozott oldal se tudja rendbehozni a Kérdező párkapcsolatát...

2020. febr. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim válasza:
0%
# de legalább élhetsz, és ennél nagyobb ajándékot nem tudott adni édesanyád, sajnálom, kissé depresszív az írásod, lehet van oka, de tudsz magadon segíteni
2020. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:
52%
Kedves kérdező, becsüld kérlek magad annyira, hogy nem élsz egy ,,több éves nagyon instabil,, kapcsolatban. A férfi tényleg elhagyna? Nem állna semmiképp se melletted ha úgy döntesz megtartod? Bár valószínűleg már döntöttél, régi a kérdés, az a fontos, hogy ne utáld magad bárhogy is teszel.
2020. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
66%

Egyátalán nem vagyok depressziós de a tények makacs dolgok.

Édesanyám viszont mindig is nélkülözött és most én támogatom.

2020. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!