Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ma lesz abortuszom, félek,...

Ma lesz abortuszom, félek, hogy rosszul döntöttem….?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 3 éve fogamzásgátlót szedek, mégis terhesen maradtam, 9 hetes vagyok, nincsen munkahelyem, egyetemista vagyok, a szüleim nem támogatnának ha megtartanám, tisztán kifejezték, a párom nem akarja a kisbabát, ő lett volna az egyetlen aki segítségével ment volna a terhesség és a kicsi jó körülmények közötti felnevelése, amíg én is munkába tudnék állni. Viszont, határozottan tiltakozik ellene, nem akarja, el is hagyott. Én szeretném, mármint tudom, hogy nem tudnám megcsinálni egyedül, és szenvedést okoznék a kicsinek is csak, apa nélkül, támogatás nélkül nőne fel, nem a legjobb körülmények között, de nagyon rosszul élem meg, hogy el kell vetetnem. Mégis, mindent összevetve emellett döntöttem. Ma van időpontom, és szörnyen félek, hogy rossz döntést hoztam.

2021. jún. 30. 11:41
 101/137 anonim ***** válasza:
25%
#99, ahány helyen valami agyatlan magzatvédő egyenlőségjelet tett egy embrió abortálása és egy gyerek megölése közé, tehát a lalkiismereti terrorizmus aljas eszközével kísérletezett a férfi kárára.
2021. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/137 anonim ***** válasza:
61%
99-es: szerintem -függetlenül a terhesség megtartásától vagy elvetetésétöl - egy olyan "párom", aki problémás helyzetben egyszerüen lelép, nem áll mellettem, az többé nem számít embernek sem, nemhogy eg páromnak tekintsem ezután is.
2021. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/137 anonim ***** válasza:
60%
#98! Minden normális nő eléd helyezne egy embriót. Belőle ugyanis még lehet ember, belőled soha. Írd már le légyszi, mitől vagy te olyan értékes, hogy a, többet érsz egy nő saját gyerekénél, b, ha megtartja, és ezzel téged elveszít, nem talál nálad klasszisokkal jobb embert?! Miért érzed magad pótolhatatlannak?
2021. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/137 anonim ***** válasza:
28%

#100 És akkor mi van? Egyedül felneveli, gondoskodik róla. Nem dobta el csak azért, hogy vele maradjon a pasi, vagy nem kényszerítette bele az apa szerepbe. Mert akkor meg apuka azon siránkozna. Van előtte férfi példa, van nagypapa, nagybácsi aki foglalkozzon vele, tanítsa a "férfi dolgokra", együtt barkácsolnak.

Vannak esetek, amikor az abortusz igenis elfogadott. Nem vagyok "embrió védő", elfogadom, ha valaki nem tudja/akarja vállalni a gyereket, nem verem a nyálam, hogy akkor is meg kell szülnie, ha nem akarja, és adja örökbe, nevelje fel stb.

De ha anyuka vállalja a gyereket, akár apuka nélkül is, joga van hozzá.

Figyelembe véve a kockázatot, csak az apuka kényelméért nem kötelező az anyukának az egészségét és az esetleges későbbi gyermektelenséget vállalni.

Mi van akkor ha apuka meg később rájön, hogy mégis akar gyereket, de a nőnek nem lehet? Lelép egy másikhoz, aki szül neki, a nő meg így járt?

2021. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/137 anonim ***** válasza:
27%
#102, valójában ez esetben te lépnél le, te csalnád meg a lehető legocsmányabb módon, hogy nem is egy hús-vér férfit, hanem egy fejletlen embriót helyeznél elé... ennél nagyobb megaláztatás nemigen létezik.
2021. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/137 anonim ***** válasza:
26%
#104 "De ha anyuka vállalja a gyereket, akár apuka nélkül is, joga van hozzá." - ez vitathatatlan, joga az van hozzá. Nekem meg jogom van az ilyen nőt megvetni, primitív ösztönlénynek tartani...
2021. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/137 anonim ***** válasza:
65%

105-ös: ahogy látom, nemcsak emnberileg vannak veled gondok, de még olvasni, szöveget érzelmezni sem tudsz!

Éppen azt írtam, hogy egy olyan lény, aki nem áll teljes mértékben mellettem, ha gond van, az nem megbízható - és DIREKT KIEMELTEM, hogy az abortusztól függetlenül -, azaz akkor is ez a véleményem, ha nem tartanám meg a gyereket.

Másrészt meg tökéletesen megérdemled a megalázást, aki ennyire alacsony szintü lény, az másra nem jogosult!


Emellett ha a nö megtartja a gyereket nélküled, mint apa nélkül, azzal a gyereknek CSAK JÓT TESZ, mert apa nélkül sokkal jobban jár, mintha te, egy ennyire primitív, soviniszta lény lennél az apja.

2021. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/137 anonim ***** válasza:
24%
#107 " CSAK JÓT TESZ, mert apa nélkül sokkal jobban jár, mintha te, egy ennyire primitív, soviniszta lény lennél az apja." - kivéve, ha az illető gyerek fiú, és a saját életében szintén kifog egy ilyen beteg értékrendű "anyatípusú" nőszemélyt...
2021. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/137 anonim ***** válasza:
26%
#103 "b, ha megtartja, és ezzel téged elveszít, nem talál nálad klasszisokkal jobb embert?!" - mármint, hogy klasszisokkal nagyobb béta-balekot, akit nyugodtan hasznosíthat férj-, és apaszerepben a besikerült méhtartalma számára, azt biztosan. Ahogy én is találok természetesen klasszisokkal jobb nőt, normálisabb értékrenddel. "Miért érzed magad pótolhatatlannak?" - nem nekem kell magamat annak érezni... az a párom dolga:))) - ahogy én is annak érzem őt, amíg nem akarna egyoldalúan egy méhtartalmat a kapcsolatunk elé helyezni, felrúgva ezzel a kapcsolatot.
2021. júl. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/137 anonim ***** válasza:
56%

Wow, mekkora alfa hím...

Azért ego van rendesen, látom.

2021. júl. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!