Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ma lesz abortuszom, félek,...

Ma lesz abortuszom, félek, hogy rosszul döntöttem….?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 3 éve fogamzásgátlót szedek, mégis terhesen maradtam, 9 hetes vagyok, nincsen munkahelyem, egyetemista vagyok, a szüleim nem támogatnának ha megtartanám, tisztán kifejezték, a párom nem akarja a kisbabát, ő lett volna az egyetlen aki segítségével ment volna a terhesség és a kicsi jó körülmények közötti felnevelése, amíg én is munkába tudnék állni. Viszont, határozottan tiltakozik ellene, nem akarja, el is hagyott. Én szeretném, mármint tudom, hogy nem tudnám megcsinálni egyedül, és szenvedést okoznék a kicsinek is csak, apa nélkül, támogatás nélkül nőne fel, nem a legjobb körülmények között, de nagyon rosszul élem meg, hogy el kell vetetnem. Mégis, mindent összevetve emellett döntöttem. Ma van időpontom, és szörnyen félek, hogy rossz döntést hoztam.

2021. jún. 30. 11:41
 81/137 anonim ***** válasza:
64%
"Szerintem egy ilyen helyzetben egy nő a kapcsolatát is újra fogja gondolni minden családtagjával, aki nemet mondott rá terhesen és abortuszra bíztatta." - ha megtartotta volna, és jönnek a problémák, akkor meg azokkal gondolná újra a kapcsolatát, akik a megtartásra bíztatták felelőtlenen - ahogy én is szívem szerint agyonütnék mindenkit, aki a páromat a terhessége megtartására bíztatta annó... mást minden helyzetben könnyebb okolni... "Lehet, hogy ésszerű materiális síkon, de más nézőpontból meg nagyon furcsa hogy valaki nem kíváncsi a gyerekére/unokajára, nem?" - nem látok benne semmi furcsát... ha nem akarok gyereket, unokát, akkor mi a búbánatnak legyek kiváncsi rá? Hogy legyen min dühöngeni?
2021. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/137 anonim ***** válasza:
14%
Na, elvetetted? Vagy mi van?
2021. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/137 anonim ***** válasza:
84%
#82 Hogy te milyen érzéketlen vagy...
2021. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/137 anonim ***** válasza:
17%
Nem értem... Ha foggátló szedése mellett estél teherbe, akkor miért visel meg, hogy elveteted? :O Hisz eleve azért szedted a gyógyszert, hogy ne kelljen mit elvetetni. Pláne így, hogy a pasid is elhagyott + a szüleidre sem támaszkodhatsz.
2021. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/137 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező azért jelezz vissza hogy mi lett.

Várjuk a fejleményeket.

2021. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/137 anonim ***** válasza:
26%

"Kérdező azért jelezz vissza hogy mi lett.


Várjuk a fejleményeket."


Mintha itt bárkit is őszintén érdekelne, hogy vadidegen emberekkel mi történt/történik. Hagyjuk már a hülye dumát! -.-"

2021. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/137 anonim ***** válasza:
73%

86-os: nem mindenki olyan érzelmi analfabéta, mint te, és sok mindenkit igenis érdekel, mi lett a kérdezövel.

Ha TÉGED nem érdekel, ne írj, de sok ember empatikusabb, normálisabb, mint te.

2021. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/137 anonim ***** válasza:
34%
86.engem igen is érdekel az hogy titeket nem az egy dolog de ne gondolkodj már már helyett..mi a f-sznak vagy akkor még itt ha nem érdekel? erre válaszolj..
2021. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/137 anonim ***** válasza:
40%

88.vagyok és csodálom hogy csomóan lepontoztak mikor csak érdekődöm a kérdező felől 85-ös kommentem..

nem értem ha ti nem érdeklődtök felőle oké de mi a fenének pontoztok le ezért?

tudjátok vannak itt akiket tényleg érdekel hogy mi van a kérdezővel ésn nem olyan bunkó mint a 86-os

2021. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/137 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező ha ide nem is akarsz de privátban nyugodtan írj nekünk akik érdeklődnek felőled hogy mi a helyzet, mert minket igenis érdekel mi lett veled nem úgy mint egyeseket akikben nincs empátia és még köcsög is. Nem is értem minek figyelitek még a kérdést és itt már az is zavar titeket ha más érdeklődik a kérdező iránt...
2021. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!