Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ma lesz abortuszom, félek,...

Ma lesz abortuszom, félek, hogy rosszul döntöttem….?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 3 éve fogamzásgátlót szedek, mégis terhesen maradtam, 9 hetes vagyok, nincsen munkahelyem, egyetemista vagyok, a szüleim nem támogatnának ha megtartanám, tisztán kifejezték, a párom nem akarja a kisbabát, ő lett volna az egyetlen aki segítségével ment volna a terhesség és a kicsi jó körülmények közötti felnevelése, amíg én is munkába tudnék állni. Viszont, határozottan tiltakozik ellene, nem akarja, el is hagyott. Én szeretném, mármint tudom, hogy nem tudnám megcsinálni egyedül, és szenvedést okoznék a kicsinek is csak, apa nélkül, támogatás nélkül nőne fel, nem a legjobb körülmények között, de nagyon rosszul élem meg, hogy el kell vetetnem. Mégis, mindent összevetve emellett döntöttem. Ma van időpontom, és szörnyen félek, hogy rossz döntést hoztam.

2021. jún. 30. 11:41
 91/137 anonim ***** válasza:
79%
84-es! Sokan nem azért szednek fogamzásgátlót, mert soha nem akarnak gyereket. Van, aki MÉG nem akar, mert nincsenek még meg a megfelelő körülmények. Nem vagyunk egyformák. Nem mindenki tudja könnyen feldolgozni az abortuszt, hiába szedett fogamzásgátlót.
2021. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/137 anonim ***** válasza:
84%
A 91-et kiegészítve: sokan éppen azért szednek fogamzásgáltót, hogy ne kelljen abortuszra menniük, éppen ezt akarták volna elkerülni!
2021. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/137 anonim ***** válasza:
16%
Muszáj itt veszekedni?
2021. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/137 anonim ***** válasza:
19%
Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. De én a helyedben megtartanám. A baba nem tehet a körülményekről. Meg tudnád oldani.
2021. júl. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/137 anonim ***** válasza:
31%
"Meg tudnád oldani." - már megint akciós a kristálygömb a tecsóban??? Egyébként szerintem aza nő, aki a párja akarata ellenére is megtart egy eleve nem tervezett, védekezés mellett bekövetkező terhességet, az egyéb aljasságra is képes... bár ennél nagyobb aljasság nem hiszem, hogy létezne...
2021. júl. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/137 anonim ***** válasza:
19%
Ha 100 éve megtudták ükszüleink oldani az 5-10 gyereket, akkor egyet most is meglehet.
2021. júl. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/137 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudj #95, de amit írtál ("Egyébként szerintem aza nő, aki a párja akarata ellenére is megtart egy eleve nem tervezett, védekezés mellett bekövetkező terhességet, az egyéb aljasságra is képes..."), az emeletes marhaság.

Tehát ha véletlenül összejön egy gyerek, és a nő nem akarja megölni (kockáztatva a saját egészségét, és esetleg, hogy nem lehet több gyermeke), akkor az egy aljas dög, mert a férfinek nem buli a gyermek nevelés.

Mi van akkor, ha anyuka úgy dönt, hogy a férfi menjen a francba, felneveli egyedül is a gyereket?

Nekem van ilyen kolléganőm, megegyezett a pasival, hogy nem kell tőle egy fillér sem neki, még a társaságára sem tart igényt, de cserébe ő sem keresi később sem őt, sem a gyereket, ha már ennyire nem kellett neki. Mindenki menjen a maga útján...

Ja, hogy az úgy már nem buli, mert a nő kellene, csak a gyerek nem, mert az kötelességgel járhat...

2021. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/137 anonim ***** válasza:
27%
#97 "Mi van akkor, ha anyuka úgy dönt, hogy a férfi menjen a francba, felneveli egyedül is a gyereket?" - az egy fokkal jobb eset, de akkor is erkölcsi zéró szerintem... miféle ember az, akinek egy fejletlen embró előre valóbb a párjánál? Vagy az, akinek egy embrió abortálása egyenlő egy gyerek megölésével?
2021. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/137 anonim ***** válasza:
60%
Jaj utolsó màr megint te??? Ezt ugy mègis hàny helyre hànytad màr oda???
2021. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/137 anonim ***** válasza:
31%

#97

De szep egy kolleganod van! A gyereknek nem lesz apja. Grat!

2021. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!