Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ma lesz abortuszom, félek,...

Ma lesz abortuszom, félek, hogy rosszul döntöttem….?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 3 éve fogamzásgátlót szedek, mégis terhesen maradtam, 9 hetes vagyok, nincsen munkahelyem, egyetemista vagyok, a szüleim nem támogatnának ha megtartanám, tisztán kifejezték, a párom nem akarja a kisbabát, ő lett volna az egyetlen aki segítségével ment volna a terhesség és a kicsi jó körülmények közötti felnevelése, amíg én is munkába tudnék állni. Viszont, határozottan tiltakozik ellene, nem akarja, el is hagyott. Én szeretném, mármint tudom, hogy nem tudnám megcsinálni egyedül, és szenvedést okoznék a kicsinek is csak, apa nélkül, támogatás nélkül nőne fel, nem a legjobb körülmények között, de nagyon rosszul élem meg, hogy el kell vetetnem. Mégis, mindent összevetve emellett döntöttem. Ma van időpontom, és szörnyen félek, hogy rossz döntést hoztam.

2021. jún. 30. 11:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/137 anonim ***** válasza:
72%

Őszintén nagyon sajnállak. :( Sajnálom, hogy nem támogat senki.

Remélem sikerül valahogy túljutnod rajta.

2021. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/137 anonim ***** válasza:
61%

Valójában az a mázli, hogy nem támogatja senki olyan, akinek a hormonok nem zavarják meg a gondolkodását. Ha ezt a terhességet most megtartaná, azzal alaphangon három ember sorsát tenné tönkre, a sajátját, a (volt) párjáét, meg a leendő gyerekéét.

Ebben az esetben igenis az abortusz a lehető legkevésbé rossz döntés.

2021. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/137 anonim ***** válasza:
26%

Hiába írjátok, hogy az abortusz a legjobb döntés, nyilván az és ezt ő is tudja, de ez nem vigasztal senki olyat, aki igazából szeretné a babát.

Nálunk nem tervezetten jött a baba, igen, nem védekeztünk egyetlenegyszer és összejött. Én szerencsés helyzetben voltam, mert a párom az első perctől szerette volna és én is és a szüleim is támogattak volna. Nekem nem viselte volna el a lelkiismeretem az abortuszt. Folyton azon járt volna az eszem, hogy most mennyi idős lenne, miket szeretne stb. Lehet lepontozni. Nekem ez gyilkosság, lehet hogy akkor életképtelen, de ember lesz belőle.

2021. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/137 anonim ***** válasza:
62%
"de ez nem vigasztal senki olyat, aki igazából szeretné a babát." - ha a Kérdező gyereket szeretett volna, miért szedett fogamzásgátlót???
2021. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/137 anonim ***** válasza:
70%

#43 az a különbség hogy neked ott a párod és a szüleid is, így könnyű mondani hogy te úgyse vetetnéd el. És az szerinted segít neki amit te írsz? Mi legalább megerősítjük hogy jól tette hogy nem hagyja éhezni a gyereket meg saját magát és nem mennek ketten kb a híd alá.

A kérdezőt senki sem támogatja, 0 jövedelme van.. senkit nem érdekel hogy gyilkosság-e mások szerint vagy nem és ugyanígy a áram-vízszolgáltatót, a boltosokat sem fogja érdekelni hogy ő nem vetette el hiába nincs elég pénze, adják már oda ingyen a dolgokat mert mekkora áldozatot hozott..

Te megtartottad oké, de neki erre nincs lehetősége és nem vigasztalja ugyanúgy az sem hogy a te lelkivilágod ezt mennyire nem viselné el.

2021. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/137 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező, itt nincs jó döntés.

Van a rossz, és a még rosszabb.

Neked kell eldöntened hogy melyiket választod, mert te fogsz

vele élni egy életen keresztül..

Ennél kevés rosszabb szituáció van a földön, mikor

egy nőnek erről kell döntenie...

Egyébként korod szerint is nagyon fiatal vagy még egy

kisbabához szerintem. Most még tanulnod kell ,karriert építeni.

2021. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/137 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, nem kell elvetetned. Küldj privát üzenetet a kérdésedhez író abortuszelleneseknek, írd meg nekik a bankszámlaszámod, és mondd, hogy ettől a naptól kezdve ennyi pénzre lenne szükséged a gyerek eltartásához. Gondolom ‘Miss Abortusz-gyilkosság’-ok örömmel kisegítenek majd anyagilag az első 18 évben.


Örökbefogadás, mi? Valaki nemrég kórházi inkubátorban hagyott egy babát, olyan savazást kapott, milyen szar anya, hogy jó, hogy szemen nem köpték virtuálisan. Nem elég a tudat, hogy örökbe adta a gyerekét, de a környezete is kicsinálja, ha tudomásukra jut. Szóval aki ezt javasolja, adja örökbe a sajátját, ha tudja.

2021. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/137 anonim ***** válasza:
24%

47


Te miért szurkolsz ennyire ádázul egy abortuszért?

2021. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/137 anonim ***** válasza:
76%

#48

És te mennyi pénzt óhajtasz utalni? Ha már ennyire az élet mellett vagy, akkor segítsd őket! Úgy 200-300 ezer elég lesz a babakelengyékre. Na ilyenkor legyél nagy életvédő.

2021. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/137 anonim ***** válasza:
67%
#48, hogy a #47-nek miért az a véleménye ami, azt ő tudja. Én a #42-ben leírtam, hogy miért tartom az abortuszt a legkevésbé rossz döntésnek ez esetben.
2021. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!