Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ma lesz abortuszom, félek,...

Ma lesz abortuszom, félek, hogy rosszul döntöttem….?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 3 éve fogamzásgátlót szedek, mégis terhesen maradtam, 9 hetes vagyok, nincsen munkahelyem, egyetemista vagyok, a szüleim nem támogatnának ha megtartanám, tisztán kifejezték, a párom nem akarja a kisbabát, ő lett volna az egyetlen aki segítségével ment volna a terhesség és a kicsi jó körülmények közötti felnevelése, amíg én is munkába tudnék állni. Viszont, határozottan tiltakozik ellene, nem akarja, el is hagyott. Én szeretném, mármint tudom, hogy nem tudnám megcsinálni egyedül, és szenvedést okoznék a kicsinek is csak, apa nélkül, támogatás nélkül nőne fel, nem a legjobb körülmények között, de nagyon rosszul élem meg, hogy el kell vetetnem. Mégis, mindent összevetve emellett döntöttem. Ma van időpontom, és szörnyen félek, hogy rossz döntést hoztam.

2021. jún. 30. 11:41
 121/137 anonim ***** válasza:
23%

#120, ne kombinálj... rég nem érint a gyermektarha, előtte meg nem fizettem... csak azért vagyok hajlandó bármiféle felelősséget is vállalni, aminek az eldöntésében is volt szavam. A spermadonor-szerepkörnek nem része a tarha...

"A nő ezek szerint nem változtathatja meg a véleményét" - ugyanannyi joga van megváltoztatni a véleményét, mint nekem. Ha tőlem elvárja, hogy tartsam magam a szavaomhoz, én is elvárhatom tőle.

"mert szembesülnöd kell vele, hogy nem is vagy olyan értékes, mint gondoltad, mert a gyereket választotta helyetted." - nekem semmi bajom a saját önértékelésemmel... a gyereket a társ elé helyező gondolkodás taszít. Nem bírom az "anyatípusúnak" mondott nőket, élükön a saját anyámmal...

2021. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/137 anonim ***** válasza:
56%
Gyermektarha,nem fizettem.Anyádnak kellett volna abortuszra menni szerintem.Mindenkinek jobb lett volna.
2021. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/137 anonim ***** válasza:
69%
"Anyádnak kellett volna abortuszra menni szerintem. Mindenkinek jobb lett volna." - tökéletesen egyetértünk:) De sajnos az átkozott magzatvédők rá tudták dumálni az örökbe adásra... Többek között ezért is rühellem a fajtájukat...
2021. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/137 anonim ***** válasza:
25%
"Gyermektarha,nem fizettem" - egyébként ebben mi nem tetszik? Milyen jogon várja el tőlem egy másik ember, hogy én felelősséget vállaljak az ő döntéséért. Akié a jog, azé kell, hogy legyen a felelősség is. Ez alapvető erkölcsi tétel, normálisabbaknál...
2021. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/137 anonim ***** válasza:
57%

Nagy kár, hogy anyád tagaszkodott a méhtartalmához, egy nagy gyökérrel kevesebb lenne a világon, ami csak jobbá tenné azt!

Nem vagyok abortuszpárti, ez ez a bunkó igen jó érv mellette!

2021. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/137 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem húztál gumit, ha nem akartal gyereket? Ja mert az kényelmetlen? Így jártál.
2021. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/137 anonim ***** válasza:
71%

Az egyetlen, amit nem értek, ha ennyire nem akarsz gyereket, akkor miért nem steriziáltattad már régen magad?

Akkor soha nem lehetne gyereked, senki nem tudna töled teherbe esni és nem lenne problémád?????

Az nem ér, hogy ez mütét, mert sokkal kisebb beavatkozás, mint egy abortusz, amire a nöket akarod kénysezríteni!

2021. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/137 anonim ***** válasza:
79%
127 én már írtam ezt neki,azt írta,mert az visszafordíthatatlan.De én sem értem,hogy ha ennyire utálja a gyerek gondolatát is akkor ez miért is baj?Ennek a pasinak fáj az élet is tulajdonképpen.Nagyon intelligensek hiszi magát, de csak egy gyökér.a nőkre mint szexuális tárgyra néz ezek szerint.Ja és ne állhatok le vele vitázni,mert van minimum 4 profilja itt,és lepontoz.
2021. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/137 anonim ***** válasza:
73%

Dehát nem az iskolában vagyunk kit érdekel itt a lepontozgatás:)

Valószínűleg pöppet frusztrált a fószer mert 1.anyja bár megszülte, de örökbe adta, tehát eldobta magàtól

2. Volt egy nője aki terhes lett tőle de megint csak nem őt vàlasztotta hanem a gyerekét. Na ez a kettő valószínűleg lelkinyomorékká tette, és azóta megveti a nőket itt vergődik minden abortuszos kérdés alatt a történetével .

2021. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/137 anonim ***** válasza:
22%
Igen, tudom,hogy nem a suli, annyira engem sem hat meg ez a pontozgatás,csak van akit meg igen azért szóltam😊
2021. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!