Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ma lesz abortuszom, félek,...

Ma lesz abortuszom, félek, hogy rosszul döntöttem….?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 3 éve fogamzásgátlót szedek, mégis terhesen maradtam, 9 hetes vagyok, nincsen munkahelyem, egyetemista vagyok, a szüleim nem támogatnának ha megtartanám, tisztán kifejezték, a párom nem akarja a kisbabát, ő lett volna az egyetlen aki segítségével ment volna a terhesség és a kicsi jó körülmények közötti felnevelése, amíg én is munkába tudnék állni. Viszont, határozottan tiltakozik ellene, nem akarja, el is hagyott. Én szeretném, mármint tudom, hogy nem tudnám megcsinálni egyedül, és szenvedést okoznék a kicsinek is csak, apa nélkül, támogatás nélkül nőne fel, nem a legjobb körülmények között, de nagyon rosszul élem meg, hogy el kell vetetnem. Mégis, mindent összevetve emellett döntöttem. Ma van időpontom, és szörnyen félek, hogy rossz döntést hoztam.

2021. jún. 30. 11:41
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/137 anonim ***** válasza:
26%
Mi a fenéért parádéztok itt még mindig? Ez a kérdés a kérdező szempontjából már nem hiszem, hogy aktuális. Veszekedjetek máshol.
2021. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/137 anonim ***** válasza:
25%

#128, csinálj magadnak még egy profilt, próbáld pontozni magad, és ha sikerült, utána nyiss arcot... #129, összelapátoltad a legidiótább közhelyeket, amivel közelében sem jársz az igazságnak... a normális nőket egyáltalán nem vetem meg, ha megvetném, nem lenne negyed százada párom...

Egyébként meg a téma nem én vagyok, hanem _a párja akarata ellenére_ a terhességet megtartani akaró nők. (akiket viszont tényleg megvetek...)

De főleg az, hogy a Kérdező a lehető leghelyesebben és legerkölcsösebben döntött, amikor az abortuszt választotta a saját helyzetében.

2021. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/137 anonim ***** válasza:
82%
132-es: LEHET másik profilt nyitni és pontozni magad! AZ egyetlen, ami ehhez kell, hogy minden profillal más böngészöröl jelentkezz be, és a IP-t idönként változtatni kell (újra startoltatni)
2021. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/137 anonim ***** válasza:
67%
#133, ez elvben tényleg működne... a gyakorlatban nekem nem, mert fix ip-ről netezek, akárhányszor rebootolnán a routert, mindig ugyanaz maradna az IP címem... (static.digikabel.hu)
2021. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/137 anonim ***** válasza:
15%

“összelapátoltad a legidiótább közhelyeket, amivel közelében sem jársz az igazságnak”


Milyen közhely??? Mind az örökbeadàst mind azt, hogy megtartott az exed egy szàmodra nem kívánatos magzatot, tudtommal saját magad írtad le, nemde?

2021. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/137 anonim ***** válasza:
29%

#135 "1.anyja bár megszülte, de örökbe adta, tehát eldobta magàtól"

2. " Na ez a kettő valószínűleg lelkinyomorékká tette, és azóta megveti a nőket"

Ehhez képest a valóságban szülőanyámat őszintén sajnálom, hogy nem volt képes megrendszabályozni a saját elvetemült anyját, akinek az aláírása kellett volna az abortuszához.

A nőkkel a világon semmi bajom, több évtizede boldog párkapcsolatban élő hetero férfi vagyok.

Amit valójában nem vagyok hajlandó tolerálni egy percig sem, azok a nem egyenrangú kapcsolatok. És hát, ha egy szülő beleugathat a lánya abortuszába, az bizony nem egyenrangú kapcsolat... ahogy az sem, ha a nő a férfi kárára dönthet egy terhességről. A valláserkölcsök meg aztán végképp nem. Ez a valódi kép, amit meg kellene érteni...

2021. júl. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/137 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon sajnálom a helyzeted kérdező. Végül is megtörtént az abortusz? Szerintem érdemes keresned egy pszichológust aki segít feldolgozni a helyzetet, mert mentálisan kihathat akár egy későbbi terhességedre vagy teherbe esésedre.
2021. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!