Nem akarok abortuszt! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves lányunk a férjemmel.

Azt beszéltük meg, hogy levetetem 2024ben a spirált, eladjuk a 60nm-es egyszobás házunkat (Budaörsön élünk) és az árából veszünk egy nagyobbat, nem az agglomerációban.


Ehhez képest tegnap egy rosszullét kapcsán kiderült, hogy 9 hetes terhes vagyok... A férjem nem akarja megtartani, azt mondja, hogy tetszik nem tetszik abortusz lesz.

A spirál nem okoz gondot a picinél, magyarul nen emiatt akarja.

Én nem akarok aboruszt, tegnap óta zokogok.

Most mit lehetne tenni? A szívem megszakad. Belehalok az abortuszba!

A saját házunk tetőtere beépíthető lenne, de kb 20 millió lenne az egész művelet.


Tudom az észérveket,hogy mi miatt mondja az abortuszt. De nem tartom ezt jónak.

Akartunk második gyereket.


Ha abortuszba hajszolna a férjem tán' őt nem akarnám többé. Szeretem, jó a kapcsolatunk de most lassan gyűlölöm tegnap óta. (Ez nyilván túlzás, de mérhetetlen csalódott és dühös vagyok)


2023. aug. 8. 06:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 A kérdező kommentje:

40es, igen, ez jól hangzik.

A visszafizetés rész nem...

De az idegtől tegnap nem számoltunk össze mindent.

Ma reggel a férjem bocsánatot kért, megijedt. Azt beszéltük meg, hogy a héten mindent atgonsolunk, átszámolunk.

2023. aug. 8. 08:20
 42/75 anonim ***** válasza:
72%
Tehát jól értem, az nem lenne gond, ha már januárban teherbe esnél, hiszen az már 2024, de 5 hónappal előtte nem akarja? Hát mondanám neki, hogy hogy tetszik nem tetszik nem lesz abortusz
2023. aug. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
80%

Adj neki egy-két napot, mielőtt válni akarsz. Hirtelen dühből lelépni pont olyan, mint a hirtelen sokktól azt mondani, abortusz lesz.

Le kell ülni, megbeszélni, milyen következménye lesz, ha megszülöd, miben változtat a terveiteken.

2023. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
100%
37# 12.hèten már kockázat nélkül fel lehet venni. 2024 a türelmi idő.
2023. aug. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
87%
60 nm-es a lakás. Ne viccelj már, nem kell ide tetőtérbeépítés, csak néhány gipszkarton fal. 60 nm-ből minimum két szoba kihozható, és még akkor is tágas marad.
2023. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeru bejelentes kell max de lehet h az sem ha csak a tetot epititek be. Keress egy epiteszt es elmondja.
2023. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
15%
Írod, hogy nézegeted a babavárót. A babaváró futamideje 20 év, addig nem válhattok el, különben elszáll a hitel. Márpedig túl sokat így sem jósolok nektek.
2023. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
28%

Ez itt pedig eleg komoly párkapcsolati problémára utal, ha az én férjem ezt mondta volna, most, hogy 2 fajta védekezés(óvszer+megszakítás) mellett besikerült a legkisebb,valószínű megmutattam volna neki az ajtót.

Ilyen nincs, plane ha később meg akar, ez nem így, működik na most nem tetszik majd 1-2 év múlva... közös döntés kell legyen...

2023. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ez a "tetszik, nem tetszik" mindkettejükre vonatkozott? Mindjárt el kell válni?
2023. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
11%
Rakd ki a pasit. Felezd el a szobát gipszkartonnal, akkor a 60nm-s kètszobàs lesz. Meg van oldva.
2023. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!