3 fiam van, most 7 hetes terhes vagyok. Párommal beszéltünk a dologról és azt mondta, hogy úgy érzi nem tudná szeretni, nem tudja, nem akar "kísérletezni". Miért mondhat ilyet egy férfi?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 20:43
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Mondta, hogy miért nem tudná szeretni? A fiúknak ő az apja?
2014. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem teljesen érthető a kérdés, legalábbis az a része, hogy a kérdező terhes.

Jól értem, hogy egy negyedik kisfiúnak nem örülne a párod? Ezt érzi kísérletezésnek, hogy most vajon milyen nemű a negyedik baba?

2014. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

Abban reménykedsz, hogy kislány lesz? lehet, hogy a párod besokallt a 3 másik gyerektől. mennyi idősek ők?

lehet, hogy a párod már nem akar mégtöbbet dolgozni, hogy eltartson titeket. számos oka lehet, hogy miért nem akar mégegy gyereket. és én megértem őt maximálisan. ne haragudj. egy gyermek élete közös döntés kell, hogy legyen. miért nem védekezik, ha nem akar több gyereket?

2014. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
4%

"egy gyermek élete közös döntés kell, hogy legyen. miért nem védekezik, ha nem akar több gyereket?"


Miért egy gyerek csak akkor csúszhat be ha a nő védekezik?

2014. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
62%
Azért mondja, mert nem szeretne több gyereket valószínű, csak nem értem, ha nem akartok már gyereket miért nem védekeztek normálisan?
2014. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
52%
ezekről a becsúszott gyerekekről nekem van véleményem. itt anyuka nagyon akar mégegy gyereket, lányt, nem akar dolgozni, miegyéb. apuka meg nem akar több gyereket. ennyi.
2014. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
14%

14-es: Honnan derül, ki hogy a kérdező terhes???

"3 fiam van, most 7 hetes terhes:" Ki??????

2014. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
62%

Sajnalom kedves kerdezo, hogy egy lemaradt szo miatt piszkal a sok primitiv bunko. En ertem a kerdesedet, ugyanugy, ahogy ok is, csak jobb szemetkedni masokkal.

Szerintem a ferjed csak hirtelen sokkot kapott, azert mondhatott ilyet. A 3 fiucskanak jo apukaja? Biztosan ugyanugy tudna szeretni egy negyediket is, csak adj neki idot!! En szurkolok nektek!

2014. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
83%
19-es: Pontosan, ahogy a 20-as válaszoló is írja, lemaradt az első mondat végéről a "vagyok" szó, de értelemszerűen odaillik (szövegértés, általános iskolában elsajátítandó készség). Valószínűleg nem a 3 kisfiú valamelyike terhes, és több mint valószínű, hogy nem a kérdező párja jár a 7. hétben.
2014. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező, talán azért mondhat ilyet, mert ez a véleménye a dologról. Mennyi idős a meglévő 3?
2014. jan. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!