3 fiam van, most 7 hetes terhes vagyok. Párommal beszéltünk a dologról és azt mondta, hogy úgy érzi nem tudná szeretni, nem tudja, nem akar "kísérletezni". Miért mondhat ilyet egy férfi?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 20:43
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
20%

Szia,én értettem egyből a kérdésedet,mert én is ebben a cipőben voltam nemrég.Annyi a különbség,hogy nekünk egy gyerek van és jött a következő,nekem nem azt mondta hogy azt érzi nem tudná szeretni,hanem közölte,hogy nem szereti nem is fogja bla bla.

A szívem beleszakadt de elvetettük.:(Azóta nem túl jó a kapcsolatunk,valahogy kiábrándító lett számomra emiatt.egy hete beszéltünk ismét a dologról és megint közölte,ha terhes leszek védekezés ellenére megint,akkor gondolkozás nélkül elhagy.Tudod én hamarabb fogok lelépni a gyerekemmel mintsem,hogy kivárjam,hogy ő tegye.


Mindegy nem is ezt akartam én írni,hanem,hogy ha elfogadsz egy tanácsot,ne menj ne engedd,hogy belekényszerítsen egy abortuszba.Egy életre megbánod!:(

2014. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
53%

Kedves utolsó. és szerinted ki fogja eltartani anyukát a 4 gyerekével?????? ha apuka lelép vagy anyuka elválik?????

sajnos a kérdező nagyon eltűnt.....

2014. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
14%
Na ya, ráadásul válás esetén már tök mindegy a férfinak, a tartásdíj általában már ugyanannyi 3 és 3-nál több gyerek esetén,,, szóval az uilyen kondíciók között bevállalt 4., 5. (stb) gyerek esetén már az a reális, hogy a nő eleve abban gondolkodik, hogy ő maga fel tudná-e nevelni.
2014. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

21/23

Az tök érdekes amikor valaki tesz valamit, majd másnak ugyan abban a helyzetben tök mást ajánl. Persze más fa..ával könnyű a csalánt verni,de akkor inkább maradjuk csendben.

2014. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
39%

#21 ".Tudod én hamarabb fogok lelépni a gyerekemmel mintsem,hogy kivárjam,hogy ő tegye." - a leírt előzmények után gondolom, a kardjába fog dőlni... de mindegy, OK, kell a büszkeségednek, hogy te lépj, valahol érthető.

Viszont én sem értem, miért a Kérdező családján (férje, 3 gyereke) akarod elverni a port a saját párod jó érdekérvényesítése és a saját gyengeséged miatt... mert na ya, lehet, hogy a Kérdező egy életre megbánja - de szerinted azt, hogy egyedül marad 4 gyerekkel, azt nem fogja? Azt, hogy a meglévő 3 gyerek elveszti az apját, azt nem fogja? A gyerekek nem fogják? A férfi nem fogja, hogy két számára rossz választás közé lett belenyomva?

Szerinted egy családban csak a nő érdekével kell törődni, azzal, hogy ő mit bán meg, a férfi, a gyerekek tök mindegy?


Kérdező, a saját férjedet Te ismered és nem mi, de az ilyen "majd, ha a karjában tartja" dumáknak szerintem ne dőlj be, egyjegyű százalék, ahol ez bejön. Az én párom is bedőlt annó ennek a sziréndalnak, és miután persze, végigcsináltam a vele a veszélyeztetett terhességet mert őt - mármint az exemet - vállaltam jóban meg rosszban, de miután megszült, valahogy nem éreztem késztetést rohanni a kórházba megszemlélni kudarcom élő bizonyítékát, akkor kezdett neki leesni a fatantusz, hogy bizony én az első pillanatban szóltam és nagyon komolyan beszéltem. Csak hát akkor már késő volt ugye bármi érdemihez is...

Na, erről ennyit.

2014. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

21-es vagyok.Én nem a kérdezőn verek el semmit.egyszerűen elmondtam az én véleményemet.Ő kérdezte én elmondtam mit gondolok a témáról.Mindenkinek lehet véleménye úgy tudom,hisz szabad ország van:)

Én kívánom neki,hogy helyes döntést tudjon hozni,úgy hogy később sem bánja meg azt ahogy döntött,bármi is legyen az..

Biztosan van oka amiért a férje nem akarja a babát,nálunk is volt,de ez közös döntés kell legyen,mert ha "kényszeríti" egy abortuszra,az sem jobb.

le kell ülni megbeszélni,másképp nem megy.

2014. jan. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #26 "le kell ülni megbeszélni,másképp nem megy." - ez evidencia. Gondolom a Kérdezőék is megtették, hisz az áll a kérdésben, hogy "Párommal beszéltünk a dologról"...

Csak hát érdekes, hogy az ilyen tanácsokban 100%-ig azon meg az agyalás, hogy a NŐ mit bán meg és mit nem... érdekes módon az, hogy a többiek (párja, meglévő gyerekek, stb) a családban mit bánnak meg és mit nem, az pl. soha, egy szóval sem kerül említésre.

Te nem furcsállod?

2014. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
74%

"közös döntés kell legyen,mert ha "kényszeríti" egy abortuszra,az sem jobb. "


és a nő kényszerítheti a férjét, családját mégegy, nem kívánt gyerekre???????

2014. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

26-os vagyok


nem beszélni kell a dologról,hanem megbeszélni és döntést hozni

az a baj,hogy igen a nő bánja meg mert egy férfit nem érdekel utána a téma(de lehet,hogy csak az én párom ilyen):

ez nagyon sok mindentől függ.Ha anyagilag jól állnak,van egzisztenciájuk akkor miért ne?.viszont ha nincs akkor ez a legjobb döntés.

nem kell kényszeríteni az apát még egy gyerekre,nem erről van szó,de ezért írtam,hogy közös döntés kell ,mert ha egyik akarja a másik nem annak nem lesz happy end a vége.

nagyon sok nő írta itt,hogy apuka akarta az abortuszt,és tönkrement a házasságuk stb.

addig még nem csöppentem bele ebbe a helyzetbe ,nem tudtam elképzelni,de most már sajnos igen.addig még nem éled át addig nem tudod.és senki ne mondja nekem,hogy igen.ebben a kérdésben mi nem tudunk segíteni csak ketten beszélhetik meg.itt csak megerősítést kap mindkét lehetséges helyzetről,tapasztalatokat gyűjthet,de megoldást nem.

2014. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

Igen, de akkor is tönkremegy a házasság, ha apuka nem akarja, csak anyuka. az is egyoldalú döntés, nem????

és nem csak anyagi helyzettől függ egy gyermek. lehet, hogy most jól megy nekik, de mi lesz 5-10 év múlva???? valamint érzelmileg, fizikailag is mégegy gyerek az már nem "az efér mégegy" kategória. tudod, a férje nem véletlenül tiltakozik ellene. mi tervezetten vállaltunk 3 gyereket, kis korkülönbséggel. de a 3. baba születése nemcsak anyagilag megterhelő, hanem elképesztően fárasztó, nehéz volt, főleg az 1. év. férjem el is ment más nőkhöz szexelni, alig van itthon, mert elege van a bömbölésből, a gyerekekkel való foglalkozástól. fárasztja, nyűg neki, elvan velük fél órát, de ennyi. lehet, hogy a kérdező férjének is kivan a kis töke már a 3 gyerektől, főleg, ha fiúk. de a kérdező nagyon eltűnt, így nehéz véleményt alkotni egy olyan kapcsolatról, amiről semmit nem tudunk....

2014. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!