3 fiam van, most 7 hetes terhes vagyok. Párommal beszéltünk a dologról és azt mondta, hogy úgy érzi nem tudná szeretni, nem tudja, nem akar "kísérletezni". Miért mondhat ilyet egy férfi?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 20:43
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mindenkinek köszönöm a válaszát, legyen az ilyen vagy olyan... A 3 fiú apukája ugyanaz, mint a 4. babának.
2014. jan. 17. 08:40
 32/50 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk jó a párommal. A fiúk 7, 5 és 1 évesek.
2014. jan. 17. 08:42
 33/50 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező (#32), gondoltam, hogy kicsi lenne a korkülönbség a legfiatalabbhoz képest... gondolom tele van a hócipője a babázás körül forgó világgal... nálunk is (#25-ös válasz) az történt, hogy 11 hónap van a két gyerek között... hát tudod, nem vagyok egy szuicid fajta, de ha még egyszer ilyen helyzet adódna az életemben, és nem tudnám a páromat lebeszélni, tutin a kötelet keresném...

Tudod a nők egy jó részénél (szerintem "sajnos" - de ezért fogok kapni:)) létezik az "én már nem nő, hanem anya vagyok" c. állapot, de egy férfi, az 90%-ban nem "már apa" hanem első sorban mindig is férfi, és EMELLETT apa... tudod, a mi agyunkat nem árasztják el a hormonok a terhesség-szülés-szoptatás kapcsán, és nem okoznak ösztönszintű változásokat...

2014. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
33%

hacsak nem valami hívő család vagytok, akkor a házasságod érdekében maradjatok 3 gyereknél. ha bevállalod, hogy esetleg lelép, félrecsal, nem néz többé, csak házicselédnek és anyának, és ebben te jól éreznéd magadat, akkor nincs gond, akkor sok szerencsét.

egyébként már döntöttetek? vagy húzod az időt????

2014. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nálunk 3 fiú után született egy véletlen kislány...szóval biztatlak.:-)Jó előre le kell tisztázni magatokban, hogy ha ő is kisfiú lesz el tudjátok fogadni...nálunk mondjuk én nem akartam először megtartani, mondván nem kell negyedik, főleg nem fiú...aztán volt nagy öröm, amikor kiderült, hogy csajos...és a mi életünkben nagyon helyreállt Tőle minden, apja végtelenül büszke, hogy ilyet is tud, én is megnyugodtam, hogy lett egy lányunk, még a fiúkat is jobban szerettem valahogy tőle, a srácok is nagyon-nagyon örültek, és örülnek a mai napig is, mindig kihangsúlyozzák,hogy ő kislány, ha valaki a tesókat kérdezi...Az első év elég nehéz volt, de ezt mi előre megbeszéltük, és ezért a férjem is sok-sok türelemmel állt hozzám. Már két éves a legkisebb, és egyre több és több időt próbálunk szakítani egymásra így egyre jobb lesz minden. Kívánom Nektek is a legjobbakat!
2014. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
30%
Hajrá,nekem is 4 fiam van.
2014. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
34%
kedves 9. ki van írva hogy "7 hetes terhes vagyok" szerintem elég világos. a psit meg dobd ki, fizesse a tartásdíjat és mehet a francba, ha ilyen...
2014. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Azt már a moderátorok írták át utolag, mondjuk.
2014. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
0%
Kedves #37, szerencsére a 3 és a 4 gyerek után fizetendő tartásdíjban már általában nincs különbség, tehát ha az anya vállal, akkor azt csak és kizárólag a saját zsebére teszi:)))
2014. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy mi történt azóta a kérdezővel és a helyzettel.
2014. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!