Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elkell vetetnem a babám úgy...

Elkell vetetnem a babám úgy érzem hogy ebbe bele halok, hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Nincs más választásom elkell vetetnem, meg kell öljem a gyerekem.Hogy dolgozzam ezt fel?Én úgy érzem hogy ezt soha nem tudom feldolgozni.Sajnos nincs más választásom meg kell hogy tegyem.A családom támogat de annyira rosdz hogy azon gondolkodom hogy nekem se kellene élnem!Ezt lehetetlen feldolgozni!Nektek hogy sikerült?
2015. máj. 8. 23:16
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Megvan a baba?
2015. okt. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Csak nem született még meg,hiszen kb. 35-36 hetes terhes!Maradjon csak még egy kicsit.
2015. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:
Még van 7 hetem a kiírt időpontig. :)
2015. okt. 14. 23:34
 54/54 anonim ***** válasza:

Csodálatos, erős nő vagy! Szívből gratulálok! Kívánom, hogy sok örömben legyen részed!

Isten áldjon!

2015. okt. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!