Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elkell vetetnem a babám úgy...

Elkell vetetnem a babám úgy érzem hogy ebbe bele halok, hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Nincs más választásom elkell vetetnem, meg kell öljem a gyerekem.Hogy dolgozzam ezt fel?Én úgy érzem hogy ezt soha nem tudom feldolgozni.Sajnos nincs más választásom meg kell hogy tegyem.A családom támogat de annyira rosdz hogy azon gondolkodom hogy nekem se kellene élnem!Ezt lehetetlen feldolgozni!Nektek hogy sikerült?
2015. máj. 8. 23:16
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
38%
Ha(!!!) megszületik a gyerek .... Mert ugye a 12. hétig a nőnek törvény adta joga ,hogy döntsön a terhessége megszakítàsàt illetően .
2015. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:

Mindig van kiút, és mindig van megoldás, a döntés a tiéd, nincs olyan, hogy kell. Ha így érzel, akkor tuti nehéz lesz talpraállni egy abortuszból!

Csak az tudja feldolgozni az abortuszt, aki felelősségteljes átgondolás után számára megfelelő döntést hozott, és tudja, hogy számára ez a megoldás a legmegfelelőbb. Akinek kétségei vannak, aki bizonytalan, aki mások befolyásolására dönt így, szíve mélyén megtartaná a babát, az nehezen fogja feldolgozni, bánni fogja egész életében.

Kérdező, ha most így érzel, akkor baj van. Miért KELL így döntened? Kérlek magyarázd el, hátha akkor jobban segíthetünk neked!!!

2015. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Társadalmi törvény adta joga igen, nah, de mi van az erkölcsi törvényekkel? A kérdező is emiatt aggódik...
2015. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Nem kell elvetetni! Miért kéne? Sose fogod tudni feldolgozni! Miért nem tartod meg?
2015. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
17%

www.abortusz.hu

Itt választ találsz a kérdésedre.

Mindig van kiút!

én is szívesen segítek, személyesen is.

Dönts az élet mellett és nem fogod megbánni! Tedd félre a kétségbeesést, mert az eluralja a tudatodat, és nem tudsz világosan gondolkozni.

Írd meg privátban, hogy hol vagy!

Isten segítsen!

2015. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
19%

Jaj utolsó, miért kell boldog-boldogtalant rábeszélni, hogy szülje meg? Semmit nem tudunk a körülményekről, arról, hogy miért kell elvetetnie, de te már nyomatod is, hogy döntsön az élet mellett.


Amúgy is a kérdés nem az volt, h szülje-e meg, hanem hogy hogy lehet az ab-t feldolgozni.


Kérdező, tényleg nem tudom az okokat, arra tippelek, hogy ez egy becsúszott baba, de csak te és a párod tudtok tenni ellene, hogy ez ne történhessen meg újra. Biztos nagyon odafigyelve védekeztetek, de ezután még jobban figyeljetek. Ha kell használjatok 2 védekezési eszközt egyszerre, pl. tabletta+gumi.


A feldolgozásban pedig az idő fog segíteni, még ha ez most közhelyesen hangzik is.

2015. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:

#35 válaszoló a #36 válaszolónak:


Csak azért mert neked nincs lelki békéd, mért akarod, hogy a kérdezőnek se legyen? Mért fáj neked, ha valaki másképp gondolkozik, mint Te?

2015. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj már, te honnan veszel ilyen hü.lyeségeket, hogy nekem nincs lelki békém?:D Nem én akarok görcsösen rábeszélni valakit a baba megtartására süketen, vakon, anélkül, h tudnám a hátteret.

Nem tudom, h miylen indíttatásból teszed ezt, de most én is neked szegezhetném, h biztos azért vagy ilyen frusztrált, mert neked nem lehet, vagy nem jön össze, vagy elment, vagy elvetetted és megbántad stb. de tudod, én nem te vagyok, úgyhogy nem szegezem neked ezeket.


+1: Én a kérdező kérdésére válaszoltam, te még mindig nem. Gondolkozz el ezen.

2015. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
23%

" A feldolgozásban pedig az idő fog

segíteni"


Hogy mi?? Idő? Amikor majd azon gondolkodsz, hogy most lenne 2-5-8-15 éves, stb? Ezt sose gyogyitja az idő.

2015. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
26%

# 38


Félreértettél. Nem kritizálni, vagy provokálni akarlak, csak elgondolkoztatni.

Egy GYERMEK senkinek sem a tulajdona, hogy rendelkezzen felette, főleg mikor még meg sem tudja védeni magát. Nem egy tárgy, amit ha megunsz, ki lehet dobni a kukába.

Sajnálom, hogy így tekintesz a gyermekeidre, nem lehet könnyű nekik..

A legjobbakat kívánom Neked!

Szeretettel: mrsz

2015. máj. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!