Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha a törvény megengedné,...

Ha a törvény megengedné, elvetetnéd a pl.30 hetes magzatodat, ha az beteg? Gondolok itt vmi súlyos kórra.

Figyelt kérdés
Ha jól tudom a beteg babákat 24 hétig veszik el (indítják meg a szülést).
2015. júl. 9. 13:49
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%

Egy 30 hetes gyakorlatilag már kirúgja a ház falát. Közel van a két kilóhoz és olyan szinten jelen van az életedben, hogy egy percre se tudsz megfeledkezni róla.


Míg egy 24 hetest még épphogy csak elkezdtél érezni, alig "csikiz".


Szívem szerint már egy 24 hetest se vetetnék el (a gyakorlatban már egy ilyen idős babát is megszülesztenek, nem "csak" kikaparják). De ha választani kell, hogy meddig, nyilván ezt lenne valamivel (csak valamivel) könnyebb elviselni, mivel még nem hordoztad annyi ideig.


Nagyon nehéz kérdés ez mindenhogy.

2015. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
Tehat ennyi az indok,h erzedzed?Eskuszom nem ertem.A 24 hetest is erezned egy ido utan...Mert az is lenne 30 hetes.
2015. júl. 9. 18:44
 23/56 anonim ***** válasza:
51%
Te nem voltál még terhes, ugye? Azért nem érted.
2015. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok.
2015. júl. 9. 19:12
 25/56 A kérdező kommentje:
De nem tartanam meg a babat,ha beteg lenne.Neki egy kinszenvedes lenne az elet.Ot es az egesz csaladot tonkre tenne.Es ebben az esteben mindegy,hogy 24 vagy 30 heteshetes.Ha beteg,jobb ha nem el.
2015. júl. 9. 19:14
 26/56 A kérdező kommentje:
A 30 hetet csak egy peldanak hoztam fel,lehetne 28 vagy 34 hetes is.Ha tehetnem,nem szulnek beteg babat.Csak ezt a 24 hetet nem ertem,ezert gondoltsm,hogy megkerdezem,hogy aki 24 hetesen elvetetne,az miert akkor es kesobb miert nem.Aki semmikepp nem vetetne el,annak a donteset ertem es tiszteletben tartom,bar en nem tennek igy.De ezt a hatart meg terhesen sem ertem.
2015. júl. 9. 19:18
 27/56 A kérdező kommentje:
A "szulnek" szoba nem kell belekotni,tudom hogy techikailag meg kell szulni.
2015. júl. 9. 19:19
 28/56 anonim ***** válasza:
68%
Én szültem már,de én sem értem.Nem mindegy,hogy 24 hetesen belülről simogat vagy rugdal? Tök mindegy.6 hét csupán...
2015. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ha megszülted a gyerekedet és akkor derül ki valami súlyos kór, és megengednék a törvények, hagynád, hogy megöljék? Hiszen kínszenvedés lenne az élete!

Ha nem, akkor miért nem, mi a különbség? Mi a különbség a 34 hetes magzat és az újszülött megölése között?

2015. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:
En a beteg babat semmikepp nem tartanam meg.De ez nem volt kerdes.Ezek szerint nincs valasz arra amit kerdeztem
2015. júl. 9. 19:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!