Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha a törvény megengedné,...

Ha a törvény megengedné, elvetetnéd a pl.30 hetes magzatodat, ha az beteg? Gondolok itt vmi súlyos kórra.

Figyelt kérdés
Ha jól tudom a beteg babákat 24 hétig veszik el (indítják meg a szülést).
2015. júl. 9. 13:49
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Kinél mikor veszik észre doki kórház függő.

Nálunk félidőben.Prof elmondta ugyanezt a "betegséget valakinek 24.--29...34...hétben látták Istenem az mégfájóbb :( .Válaszként ennyit kaptunk:12.hétben oly picinyke még.Közben látott magánorvos mindent rendben talált minden ok semmi gond Anya.Aztán 3hét elteltével egy pillanat alatt összetört az álmunk! "Édesanyának & Édesapának örök fájdalom míg élek.Soha de soha nem hiányzott így még senki mintahogy a "kisangyalkám hiányzik (Szívem szakad meg) soha soha nem voltam még ilyen boldogtalan,életkedvem egyenlő a nullával inkább alatta.Örök fájdalom.Soha ne tudja,NE élje át senki sem ezt a fájdalmat.Potyognak könnyeim!

2015. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
36%

Miert nem jut eszebe senkinek hogy legalabb azt a 9 honap eletet megadja a beteg magzatnak?

ha ugyis meghal szules kozben vagy utan legalabb 9 honapot az anyaval volt es nem szakitjak ki az anya olebol?

2015. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%

NE ítélj,NE ítélkezz!!!!!

TE hordtál már a Szíved alatt "beteg babát?Tudod soha de soha ne tudd és senki sem ezt a fájdalmat.

Értelmeset nem tudsz hozzászólni akkor fájót NE írj!

2015. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

Te jó ég NEM felesleges!!!!!!!!!!!!

Nem tudod,nem érzed te ezt és ne is tudd,és ne is érezd!!!!!!!

2015. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Nem ertem hianyzik egy csomo valasz
2015. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

Hová lett nem írom ki de szép szóval igen :)kis "IZÉKE ,.....jobb is elhúztad innen magadat.Nagyon megkeseredett lehetsz idejössz bántani másokat.

Aki pedig azt írta 9hónapot a szíve alatt beteg babábával...--nem tudod és ne is tudd vagy esetleg veszítettél-e el kisbabát (ne haragudj)

Kicsikét is belegondolsz -nál annak a családnal,édesanyának milyen fájó sőt ..szavakkal nem leírható a fájdalma mely lehetséges a mai napig és örökre megviseli testileg ,de inkább lelkileg cipeli magával élete végéig fájdalmát.(VAn olyan édesanya aki elengedi,elengedte kisangyalkáját de soha nem feledi.Tudod én mint édesanya örökre fájni fog míg élek!Annnyira de annyira hiányzik! NE tudja meg senki

2015. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!