Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha a törvény megengedné,...

Ha a törvény megengedné, elvetetnéd a pl.30 hetes magzatodat, ha az beteg? Gondolok itt vmi súlyos kórra.

Figyelt kérdés
Ha jól tudom a beteg babákat 24 hétig veszik el (indítják meg a szülést).
2015. júl. 9. 13:49
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

"En a beteg babat semmikepp nem tartanam meg."


Nem válaszoltál arra, hogy a megszületése után sem "tartanád" meg?

2015. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:
Es mi a kulonbseg a 24 het az ujszulott kozott,Mi a kulonbseg 12 het es az ujszulott kozott.Ha 34 het es az ujszulott kozott nincs,a fentiek kozott sincs.Mindegyik el,es megolik....
2015. júl. 9. 19:36
 33/56 A kérdező kommentje:
Te sem valaszoltal az en kerdesemre.
2015. júl. 9. 19:40
 34/56 anonim ***** válasza:

"Es mi a kulonbseg a 24 het az ujszulott kozott,Mi a kulonbseg 12 het es az ujszulott kozott.Ha 34 het es az ujszulott kozott nincs,a fentiek kozott sincs."


Számomra semmi különbség sincs. Én a 6 hetes is élő embernek tartom.


Szóval: Mi a különbség a 34 hetes és a pl. 38 hétre született között?

2015. júl. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
Semmi.En is elo embrionak tartom.Nincs kulonbseg.A kulonbseg ott van,hogy beteg vagy egeszseges.A beteg babat nem tartanam meg.Semmikor.
2015. júl. 9. 20:10
 36/56 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetne ezt kivitelezni? Hiszen, ha megszületik, életképes már. Egyszerűen hagynád meghalni? Mert az kínzás, nem? Nem igazán tudok addig a kérdésedre válaszolni, még ezt nem tisztázod. Vagy eutanáziára gondolsz esetleg? Az a gyermek már érez fájdalmat is, ne felejtsd el!
2015. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
A kerdesem amugy az volt,hogy a 24 hetest miert abortaltatnad,es a 30 hetest miert nem.A 24 hetest is erezned 6 het mulva erossen,es az is eletkepes lenne,csak 6 hetet kellene varni...erted a kerdesem?Tovabbra sem kotekedni akarok,csak meg akarnam erteni.
2015. júl. 9. 20:13
 38/56 A kérdező kommentje:
A 24 hetes is erez fajdalmat,nala hogy csinaljak?Nem tudom,hogy kiviteleznem.De igazabol ez lenyegtelen,mert a kerdes elmeleti,mivel tv. szt nem lehet.Csak erteni szeretnem azok allaspontjat,akinel van hatar.Mert sztem mindegy emberi elet.
2015. júl. 9. 20:17
 39/56 anonim ***** válasza:
67%

Tovább megyek. Megszületik épen, egészségesen a babád. Szépen fejlődik, mikor egyszer kiderül, hogy gyógyíthatatlan betegsége van, néhány év múlva valószínű meghal.


Vagy: kap egy agyhártyagyulladást, túléli, de lebénul és fogyatékos lesz.


Ilyen esetben mit mondasz? Halál rá? Hiszen csak szenvedés az élete!

2015. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:
Tovabbra sem ertem,hogy 24 hetesen miert es 30 hetesen miert nem.Erre nem kaptam valaszt.
2015. júl. 9. 20:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!