Leanyka000 kérdése:

2 pozitív teszt. Viszont sajnos a babát nem tudjuk vállalni! Holnap megyek dokihoz! Valaki kapott már magzat elhajtó injekciót? Ha igen akkor utána lévő tünet?

Figyelt kérdés
Injekció
2016. jan. 3. 22:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
*házra
2016. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
50%

"Jó, HOGYAN?

Mondd meg ha ennyire tudod ki mit

csináljon, mondd meg nekik mit kell

pontosan tenniük. Ja hogy az már nem

megy. Értem."


Te ezt most előre eldöntötted, hogy nem lehet?


Amúgy természetesen megoldható, csak nem akarják megoldani. És nem az anyagiak miatt csak az jó kifogásnak tűnt.

2016. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
34%
Ti meg előre eldöntöttétek hogy már csakazértis lehet és miaz hogy ők nem teszik.
2016. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
30%
Ha X év múlva azzal jön vissza hogy legszívesebben öngyilkos lenne akkor ugye majd te tartod benne a lelket? Mert ez lesz, ez teljesen biztos. Mármint az nem biztos, hogy jön ide írni, de az biztos, hogy iszonyatos lelkiismeretfurdalasa lesz amit az se fog oldani ha esetleg lesz egy másik gyereke is majd akit éppen nem öl majd meg mert esetleg akkor épp olyan kedve lesz.
2016. jan. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
29%

Állítólag az USÁban 20 percenként történik egy abortusz mégis ennek a töredéke lesz öngyilkos vagy depressziós.

Az én felelőségem ha történik valami? Nem én nevezem gyilkosnak és próbálok rákényszeríteni egy gyereket akit perpillanat egyáltalán nem akar de nyugodtan játszd tovább a segítő szentet, biztos én vagyok a s..r alak mert támogatok valakit egy döntésben ami véletlenül neked nem tetszik. Elárulok valamit. Neked lehet véleményed. Nekem is lehet véleményem. Viszont attól hogy valamit te valaminek gondolsz még nem lesz az és ebbe jó lenne ha végre beletörődnél.

Amúgy nem tudom feltűnt-e bárkinek de rohadtul nem azt kérdezte a kérdező hogy ki szerint menjen abortuszra hanem egy módszerről ami azt jelenti már eldöntötte és az hogy ilyen kulturálatlan barmok habzó szájjal ócsárolnak embereket a semmiért csak méginkább indok mellette mert ilyen világba gyereket szülni nem éri meg.

2016. jan. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
51%
igen, főleg ilyen nőnek nem kell gyerek mint a kérdező...
2016. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
30%
Igaz. Ha valaki nem nő fel ahhoz, hogy ellenezze az abortuszt annak tényleg nem való gyerek. Nem kötelező minden embernek gyereket nevelni, ha nem alkalmas rá természeténél fogva akkor inkább ne is tegye. Viszont védekezzen, mert különben gyilkos lesz belőle.
2016. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egész más az ha valaki nem akar gyereket és más az, hogy vágyik rá de csak 2-3 év múlva mert jajj a pénzt kell gyűjteni addig. Na az ilyen sajnos 100% hogy utólag megbánja ha tényleg csak a pénztől félt. Mert esetleg lesz utána egy gyereke és a fejéhez kap, hogy jé nem is olyan drága egy gyerek mint hitte, emiatt hülyeség volt megölni a másik gyerekét annak idején. Vagy másik esetben azért bánja meg, mert nem lehet többet gyereke az abortusz miatt.
2016. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
43%

már nem azért, de a kérdezőnek van annyi esze, hogy miután megkapta a kérdésére a választ, nagy ívből szarik arra mit fröcsögtök itt össze vissza magatoknak.

nem értem amúgy ezt az egész tartsd meg-vetesd el dolgot, szerintetek majd itt névtelen emberek válaszai alapján fog döntést hozni bárki is?

akinek van egy kis esze, ahogy megkapja a választ már el is húz innen jó messzire, és hagyja a válaszolókat had írják ide egymásnak a semmit.

egyébként évente 1-2 olyan kérdés van, amiben a kérdezők arról kérdeznek, hogy megtartsa vagy sem, de érdekes módon a maradék több ezer teljesen más tartalmú abortuszos kérdésben is a válaszolók mint két csoportja próbálja a saját igazát/nézeteit a kérdezőkre erőltetni.

na ez a roppant szánalmas viselkedés.

2016. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó! Aki tiszteli az életet kiáll mellette mindenhol. Ha meg elkezdődik egy vitafolyam hogy jössz ahhoz, hogy majd te szánalmasnak tartod hogy mások vitáznak egymással.
2016. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!