Leanyka000 kérdése:

2 pozitív teszt. Viszont sajnos a babát nem tudjuk vállalni! Holnap megyek dokihoz! Valaki kapott már magzat elhajtó injekciót? Ha igen akkor utána lévő tünet?

Figyelt kérdés
Injekció
2016. jan. 3. 22:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
68%
30, köszönöm, hogy megerősítettél, és hogy ilyen szépen is leírtad, hogy mire is gondoltam (én is)! :)
2016. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is ez a bajom, hogy jó anyagi körülmények vannak akkor mi a gond? Persze mindig mindennél van jobb, de aki házat tud venni az ne fogja az abortuszt anyagi okokra.

Mások albérletben is boldogan nevelnek gyereket és minden szükségest meg tudnak neki adni.


Valami más lesz az igazi ok amiért nem akar gyereket, mert anyagilag nem lehet probléma.

2016. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
30%

Igazából ez a kérdező döntése! Ha ő úgy érzi, nem tudja vállalni az anyagiak miatt akkor nem kell erőltetni rá, hogy tartsa meg.


Nincsen sem gyógyszeres, sem pedig injekciós ab. Magyarországon. Bécsig kell elmenni egy gyógyszeres beavatkozásig.


Melyikőtök fog neki havonta átutalni gyerektartást, ha éppen nem lesz pénze a gyerekre?

Igen én is ismerek olyat aki albérletbe szült, meg mindenhonnan összeszedte a ruhákat, meg bútorokat meg babacuccokat.Kunyizott, kéregetett minden szomszédtól, meg babatápszerre kaparta össze az aprót. Kb nyomorognak, és nem cigányok mielőtt valaki azt hinné.

Azt mondta, hogy nem bánta, hogy megszülettek de már máshogy csinálná ha visszamenne az időben, pedig 2 gyereke van.

2016. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
68%

de könnyen dobálózol kérdező egy ártatlan élettel..gratulálok hozzá.

magzat elhajtó injekció: kálium klorid oldatot fecskendeznek a pici szívébe, amitől az leáll és a magzat meghal. Ezután pedig kikaparnak mit minden abortusznál.

2016. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, kedves kérdező? Meg tudtad beszélni az orvossal, hogy mit szeretnél? Vagy gondolkoztál azon, amit többen írtunk, esetleg átbeszélted ezt a kedves pároddal?
2016. jan. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
29%
Ne gyilkold meg a babát, szörnyű bűntett, még ha a jog nem is bünteti. Inkább add örökbe, vagy bármi...
2016. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
26%
Még mindig nem gyilkosság.
2016. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
52%

De gyilkosság, csak legális. Attól még gyilkosság.


'Melyikőtök fog neki havonta átutalni

gyerektartást, ha éppen nem lesz pénze a

gyerekre?'


Miután eladta a házat amit most vettek, ugye? Merthogy arra bezzeg volt pénz, szóval az anyagiakkal nincs gond.


Ő döntése, ok, mert nem akar gyereket, ezt akár el is fogadom. De a nincs pénz dolgot semmiképp sem tudom elfogadni ha házra volt pénz. Ha hitelre vették akkor sem, mert ahhoz is jókora önerő kell.

Nekem amúgy mindegy, nem én fogom megbánni utána. Volt már itt kérdező aki kb az öngyilkosságot fontolgatta abortusz után. Ennek megelőzése érdekében próbáltam szólni.

Azt gondolom más eset ha valakit megeroszakolnak 15 évesen és más eset ha felnőtt ember amúgy is akar gyereket csak véletlenül 2 évvel korábban jön mint tervezik. Évekkel később kizárt, hogy meg tudja értelmesen magyarázni önmagának miért tette.

2016. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 Vilcsianyuja ***** válasza:
78%

Hagyjátok már abba ez a gyilkos-nemgyilkos témát, legyetek szívesek. Pláne, hogy a kérdező kivonta magát a forgalomból, amit nem is csodálok. Nem neki osztjátok már a jótanácsot, csak szimplán vitatkoztok egymással egy olyan témában, amiben nem fogjátok meggyőzni a másikat a magatok igazáról!

Nem az volt a kérdés, hogy megtartsa-e, innentől kezdve ez az egész off-topic! És fogalmatok sincs a háttérről, miből van a ház, ha volt is önerő, most van-e egy fillérjük is a rezsin és a törlesztőn kívül bármire, ha eddig nem volt állása a lánynak és most kezdett dolgozni, akkor lehet, hogy GYED-re se lesz jogosult. Nyilván a család, nagyszülők meg messze vannak. Nem folytatom. Fogalmatok sincs, és a kérdező nem köteles nektek elszámolni a költségvetéssel. Meg hogy min ment keresztül, mire erre a döntésre jutott. Szóval írjatok ki egy kérdést: Szerintetek gyilkosság-e az abortusz, aztán ott vitázzatok tovább.

2016. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
34%

Jaj hagyjuk már ezt a "ha hátra van pénz gyerekre is". Honnan tudjátok? Honnan tudjátok hogy nem az utolsó rokontól is kértek kölcsön hogy meglegyen a házra? Rohadt könnyű köpködni de segíteni senki sem akar. "Majd megoldjátok" Jó, HOGYAN? Mondd meg ha ennyire tudod ki mit csináljon, mondd meg nekik mit kell pontosan tenniük. Ja hogy az már nem megy. Értem.

Azok akik szalonképesen ki tudták fejezni a véleményüket köszönöm.

Azok akik nem. A törvény engedi így semmit, SEMMIT nem tehettek ellene és némelyikőtök hangvételből tükröződő intelligenciáját nézve ennek nagyon is örülök.

2016. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!