Leanyka000 kérdése:

2 pozitív teszt. Viszont sajnos a babát nem tudjuk vállalni! Holnap megyek dokihoz! Valaki kapott már magzat elhajtó injekciót? Ha igen akkor utána lévő tünet?

Figyelt kérdés
Injekció
2016. jan. 3. 22:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
0%

ez kb olyan, hogy -hogy jössz te ahhoz, hogy kérdőre vonj?

nem vagy te itt senki, hogy megmond másoknak mit csináljanak.

egyébként erről beszéltem a válaszomban, de látom a lényegi tartalma nem eset le, csak kiragadtál egy kontextust az egészből, és azon csámcsogsz.

egyszerű vagy mint a faék.

2016. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
38%

#47. Szóval aki nem támogatja az elcseszett elveidet aminek része mások megalázása teljesen legális dolgok miatt annak már nincs is joga gyereket szülni? Érts velem egyet vagy nincsenek jogaid? Tudod kik csinálták ezt? A nácik. Te is az vagy? Mert hasonló elvet vallasz. Próbálod rákényszeríteni az elborult hülyeségeidet olyanokra akikről lövésed sincs mit miért csinálnak. Undorítóbb vagy mint néhány abortuszos. Hányingerem van tőled.

[/flame]

Egy dolog kiállni egy élet mellet KULTURÁLT hangnemben és más dolog lelki terorral kényszeríteni valakit hogy az akarata ellenére megtegyen valamit. Lehet nyugodtan véleményt mondani, hogy ki szerint tartsa meg a babát és miért, de ezt úgy is el lehet mondani hogy nem az jön le belőle hogy "ha nem teszed amit mondok gyilkosnak titulállak"

2016. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
40%
Látom reggel kimaradt a jóga. Nem vagyok náci, de az általad említett hangnemben remélem azért magadra ismersz. Az abortusz pedig gyilkosság, szeretnéd átfogalmazni? Fogalmazd át, addig fogalmazgatod amíg neked tetszik. Mégegyszer mondom, ha van kellő alázat benned az élet felé, tisztelni fogod és nem támogatod az abortuszt.
2016. jan. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:

"egyszerű vagy mint a faék."


Ez aztán az érvelés. Nem tudom, hogy kinek szántad, de mindegy is.

2016. jan. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
0%

39esnek és 40esnek igaza van!!

Feltett egy kérdést,ha nem tetszik valakinek lehet továbbgörgetni.

Eldöntötte hogy elveteti a gyereket és kész!! Semmi közötök hozzá h miért nem válalja a gyereket.

És igen véletlen is eshetett teherbe. Az ha megszüli és nem tudja jelenleg felnevelni és örökbe adja mennyivel jobb az abortusznál ha a pszihés oldalát nézzük!?

Mindenkinek más a véleménye és szerintem nem szánalmas hanem nevetséges amit ezen az oldalon a töbség művel.

Miért kell leszolni mást úgy h nem is ismeritek!? Ez tényleg ostobaságra vall!

Kiirod a kérdést és lehet vitázni ott ahogy írták. Kb 2perc és kint van!!!

2016. jan. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
53%
Azért kell erről beszélni, mert sok tini tönkreteheti a lelki egyensúlyát egy abortusszal (gondolom te is így jártál). Nem lehet saját döntése egy embernek sem, hogy kioltja az embrió életét. És ha kell felemelem a hangom, mert egy kis hangerő kutyaf.sza egy élet kioltásához képest.
2016. jan. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
Tessék! Kint van a kérdés. Lehet vitázni!!
2016. jan. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
23%

Mert a lelki egyensullyát az nem teszi tönkre ha nem tudja felnevelni a gyerekét vagy örökbeadja.

Nem én nem jártam így. Egyszer estem teherbe ami tervezett volt,egy éves a lányom és mielött belekötne valaki megvan mindene.

A saját életeddel foglalkozz szerintem.

Ennyi erővel énis megkérdezhetném h te így jártál? Mert annyira tudod h megvisel valakit!

2016. jan. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
81%
Igaz, naív vagyok. Egészséges érzületű emberekből indulok ki. Sokaknak nem számít, ha kikaparnak belőle egy élő magzatot. És valóban vannak emberek akiknek a lelkivilágát meg se ingatja. CSAK pont erről pofázok. Tiszteld az életet!!!
2016. jan. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
11%

38%-os rohadtul befejezhetnéd a személyeskedést "biztos neked is volt" és hasonlók, csak azt fogod elérni hogy még nagyobb parasztnak tűnsz mint amekkora alapból vagy mert mások feltételezett (és általában nem létező) személyes ügyeit belekeverni a vitába talán a lehető leg alpáribb "módszer"

Akkor elmagyarázom. az abortusz nem gyilkosság. a gyilkosságot a törvény bünteti. Az abortuszt nem. Vagy most szépen menj be a parlamentbe és nekik magyarázd el.

Az abortusz egy ÖNÁLLÓ ÉLETRE KÉPTELEN kezdetleges élőlény, más szóval magzat eltávolítása, ismétlem az anyán kívül egyszerűen meghalna, a gyilkosság az, mikor egy önálló életre képes öntudattal rendelkező, kifejlődött szervezettel rendelkező embernek, gyereknek, csecsemőnek (DE nem magzatnak, mivel ezek közül ő egyik tulajdonságot sem birtokolja.) szánt szándékkal kioltod az életét. Most szépen, nagyon szépen megkérlek hogy fogadd el, amit a törvény, országunk törvénye kimond az úgy van és kész.

2016. jan. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!