Leanyka000 kérdése:

2 pozitív teszt. Viszont sajnos a babát nem tudjuk vállalni! Holnap megyek dokihoz! Valaki kapott már magzat elhajtó injekciót? Ha igen akkor utána lévő tünet?

Figyelt kérdés
Injekció
2016. jan. 3. 22:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
62%
Megszüli és örökbeadja?! Mert azt aztán sokkal egyszerűbb feldolgozni, pláne ha egyébként megtartanák, ha jobb anyagi helyzetben lennének. Bízzátok már rá a döntést. Nem értem mi a szarért olvassátok ezt a topikot.
2016. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
59%

Nincsen ilyen injekció, mindenképp műtét kell.

Nem is tudom hányadik válaszoló, ne hasonlíts össze egy emberi életet egy bogáréval...bár ha te így érzed magad, szíved joga. Meg fogja bánni ez biztos. Úgy lesz vele, bárcsak visszafordíthatná az időt, de azt nem lehet.

Kedves kérdező, ha az ember akar vmit, meg tudja oldani, gondold át! Lehet ez az egy lehetoséged lesz gyerekre, nincs garancia! És igen, ő már egy kicsi ember, talán már a szíve is dobog. Olyan anyukát nemigen látni, aki utólag megbánta, hogy megszülte.

2016. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
18%
Az a k..va pénz. Már a középkorban is erre hivatkoztak a fiatalok, erről van feljegyzés. Bezzeg régen. Ahol neked van egy tányér leves ott a gyereknek is van. Volt a válasz.
2016. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
5%
13! Igazad van!
2016. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
52%

Bocs az offert, de le kell irnom.

Amikor terhes lettem a fiammal, akkor veszitettem el a munkam, koltoztunk uj alberletbe escegy fizubol eltunk. 150 ezret keresett akkor a ferjem es ebbol alberletet es egy autot is fenn tartottunk. Hidd el nem kellenek szazezrek egy babahoz, nekunk nem volt annyi, megis nagyon vartuk es nem a nyomorba jott. Nem volt konnyu idoszak anyagilag, de azotA javult a helyzet. Mar4 eves nagyfiu es a vilag minden kincseert sem adnam oda es ket testvere is szuletett azota. Meg sem fordult a fejemben, hogy nem tartom meg mert nincsenek szazezreink a fogadasara. Nem ezen mulik.

Kivanok erot neked ehhez!

2016. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
71%
Eszemben sem jutna egy bogarat hasonlítani egy gyerekhez... a válaszoló azt írta, hogy minden élőlénynek joga van élni, erre reagáltam.
2016. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
34%
Kifogás, hogy nincs pénz. Egyszerűen nem akarod a babát, és kész. De akkor védekeztetek volna inkább. Az a pici már él...lelked rajta...
2016. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
67%

miért olyan biztos, hogy megbánná?? jah, hogy ti megbántátok, ok. én meg nem. lehet a kérdezo sem.

Ausztriában van tablettás abortusz, 100 ezer ft kozeli az osszeg.

2016. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
62%
Áruljátok már el, hogy hol írja a kérdező azt, hogy nem védekeztek? Ha pedig csak szimplán nem akarná a babát, akkor az is az ő döntése.
2016. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
11%
Szimplán csak az ő döntése? Biztos ez?
2016. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!