Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tegyek? Abortusz vagy mit...

Mezeine kérdése:

Mit tegyek? Abortusz vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem akarom,hogy bárki bármire rábeszéljen.Tapasztalatokat,tanácsokat várok.Van egy 4 éves gyermekem.Nem régen kiderült,hogy terhes vagyok.Nem tervezett baba.A jelenlegi párom elsőre nagyon ellenezte,majd mégis azt mondta,hogy tartsuk meg.Azt mondta örül is neki,még nevet is adott neki.Látszólag várta.Most 2 hét után amikor már bele éltem magam,újra közölte velem,hogy nem akarja a babát és vetessük el.Az eszem lassan azt mondja,hogy jobb is lenne mert egy bizonytalan apával nem merem vállalni.Egyedül neveltem eddig a lányomat és tudom milyen nehéz. Kettővel egyedül maradni nem is merek.De bele hasad a szívem,hogy elvetessem.Nem tudom mit tegyek?Félek.

2016. jan. 25. 09:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
31%
Utolsô ezt énsem értem. Engem.nevezett lelketlen anyának, mert hamarabb adnåm örökbe mint vetetnėm el. Pont ő aki abortuszra kėszûl. Fel van håborodva hogy elītėljük, holott őis agyba főbe ītęlkezik. Az ilyen emberek miatt tart itt a vilåg... a sorsibôl ki lehet tisztån olvasni hogy meg fogja bånni.
2016. jan. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:
Nem fogom meg bánni. Nem az olyanoktól mint én tart itt a világ, hanem az olyanoktól akik halomra szülik a gyereket, aztán meg mennek segélyért mert nem tudják eltartani. Szeretetből nincs kenyér az asztalon. Sok szenteskedő abortuszellenes. Láttam én már nem is egyszer , hogy de nagy volt a szája az abortusz ellen, aztán meg mikor olyan helyzetbe került, bizony elmentek ők is az abortuszra.
2016. jan. 27. 07:36
 33/66 anonim ***** válasza:
22%

Bizony megatultunk jol vedekezni 44 ev alatt soha nem volt olyan terhesseg amit Bantam volna es 5 gyerekunk van

Mindketten dolgozunk evente 2x nyaralunk es szepen elunk.

2016. jan. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
84%

#33 "Jól megtanultatunk védekezni" Tesómék is, mégis terhes lett. Te inkább szerencsés voltál, hogy nem hoztad a hiba százalékot. Más is védekezhet normálisan és teherbe is eshet mellette. Nekem sem volt még nem kívánt terhességem, de nem is köpködök egyből ezzel, hogy biztos szarul csinálta. Sokan igen, de az adott illető lehet épp nem közéjük tartozik.


5 gyerekkel 2* nyaraltok, szépen éltek. Nem mindenki keres ilyen jól... És ennél sem az irigység beszél belőlem, mert a párommal mindketten nagyon jól keresünk, a felső 5%-ban vagyunk, de azért ne azt vedd alapul, hogy mindenki így keres..


Te megteheted, hogy potyogtasd a gyerekeket, mert nem kell segélyekért menned, valószínű nem esel pánikba, ha 3-4 napot késik a családi pótlék.


De mint írtam..ne ezt vedd alapul, mert nagyon sokan minimálbérért és környékéért dolgoznak.

2016. jan. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
27%
Olvasd már e mit kérdeztél abortusz vagy mit tegyek?ez volt a kérdés.Pontozgass le nyugodtan azért mert azt meri írni valaki hogy nem abortusz.Szánalmas ez az egész.Én akkor lettem terhes amikor akartuk pedig se spirálom se gyógyszerem!Minek kérdezel akkor?Vagy legközelebb kiírhatnád úgy a kérdést,hogy csak az írjon aki lelkesen abortuszpárti...szánalmas...
2016. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, jó látni, hogy vannak még normális emberek is, akik tudják, hogy egy gyerek születését a két szülőjének kell akarni, de legalábbis elfogadni.
2016. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
13%

En vagyok a gyerekpotyogtato tanult dolgozo no

Lenyeg marad ami el elpusztitani bun

A jo elet mmindenkinek lehetosege csak itt jon a neheze tenni kell erte nem sorozatokat nezni hanem tanulni ejjel nappal es kuzdeni

A szerencsere semmi koze hoza

Nemsokara egy eldobott gyereket fogadjunk be alkoholista felarva gyereket csak azert mert hiszunk az elet szentsegeben

Annyit nyujtunk neki jo peldat lat es szeretettel kap es megtanulja az elet tele lehetoseggel es az elet ajandek

2016. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
29%
2 napja még azt irtad megszakad a szived a magzatėrt. Ma már itt arcoskodsz azokkal akik a magzatod életét pròbálják vèdeni. Meg akik a nehezebb utat de a könyörületesebbet ajànljàk. Tudod vannak még olyan nők akik nem önzők (ezeket hìvod te lelketleneknek holott te vagy az mert te gyilkolsz) Ennyi erről.
2016. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
46%
Csakugyan vannak még nem önző nők, itt van mindjárt egynek a Kérdező, aki nem akarja 3 ember - a saját, a párja, és a meglévő gyermeke - életét tönkretenni egy biológiai véletlen miatt, inkább azon gondolkodik, hogy aláveti magát egy abortusznak, vállalva annak minden testi-lelki kockázatát... ebben a szituban ennél önzetlenebb hozzáállás nemigen létezhet, azt gondolom.
2016. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
69%

#37 Én illettelek a gyerekpotyogtató jelzővel, és mivel megteheted anyagilag, ezért egyáltalán nem volt benne semmi rosszindulat.. Ugyanakkor most reagálnék az új hozzászólásodra.


Szövegértés 1-es. A szerencsét a nemkívánt terhesség elkerülését illetően említettem, nem pedig a kemény tanulás, szebb jövő megalapozása, jó kereset kapcsán.


A tanultságodat, és prédikálásodat pedig egy olyan környezetben említeni, amelyben egy darab értelmesen megfogalmazott, helyesen leírt mondatod sincs..nos enyhén szólva is nevetséges.

Azt meg hagyjuk, hogy telefon, ékezethiány, nem is vagyok magyar... Én is szoktam telefonról írni ékezetek nélkül, de a megfogalmazásom, mondatszerkesztésem még akkor is rendben van.

2016. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!