Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tegyek? Abortusz vagy mit...

Mezeine kérdése:

Mit tegyek? Abortusz vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem akarom,hogy bárki bármire rábeszéljen.Tapasztalatokat,tanácsokat várok.Van egy 4 éves gyermekem.Nem régen kiderült,hogy terhes vagyok.Nem tervezett baba.A jelenlegi párom elsőre nagyon ellenezte,majd mégis azt mondta,hogy tartsuk meg.Azt mondta örül is neki,még nevet is adott neki.Látszólag várta.Most 2 hét után amikor már bele éltem magam,újra közölte velem,hogy nem akarja a babát és vetessük el.Az eszem lassan azt mondja,hogy jobb is lenne mert egy bizonytalan apával nem merem vállalni.Egyedül neveltem eddig a lányomat és tudom milyen nehéz. Kettővel egyedül maradni nem is merek.De bele hasad a szívem,hogy elvetessem.Nem tudom mit tegyek?Félek.

2016. jan. 25. 09:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:
Siasztok! Ha valaki még olvassa.... nem szeretnék senkit kérdések közt hagyni. Úgy döntöttem,hogy megtartom a babát.Remélem minden rendben lesz és elég erős leszek hozzá. Fogalmam sincs,hogy mi lesz a jövővel, de meg teszek mindent,hogy rendben menjenek a dolgok. Győzött az,hogy ha a jövőbe nézek, akkor azt szeretném látni,hogy a család körülvesz, és a gyermekeim körében vagyok.
2016. febr. 2. 08:44
 62/66 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül, továbbra sem értek egyet a meg rögzött abortusz ellenesekkel, mert igen van olyan helyzet amikor meg kell szakítani egy terhességet. Az eddigi állításaimat továbbra is fent tartom. És nem gondolom,hogy a Terhesség megszakítás kategóriába írók arra vágynak,hogy vad abortusz ellenesek, lehordják és kioktassák őket. És szerintem köztük is biztosan van olyan aki átesett mát ilyenen mellesleg. Nem azért írunk ide, mert magunktól nincsennek érzéseink. Az abortusz ellenesek ne ide írogassanak mert a kutya nem kíváncsi rájuk.
2016. febr. 2. 08:49
 63/66 anonim ***** válasza:
52%

Minden jót kívánok Neked! Remélem, hogy az apa is észre tér, és vagy együtt, vagy külön, de törődni fog a gyermekével. Neked sok erőt kívánok, a nagylányod biztosan sokat fog majd segíteni a maga szintjén persze, s biztosan örül majd a testvérének.

Remélem, minden segítséget meg fogsz majd kapni a kisbabához, és örömödet leled majd benne. Ezt tiszta szívből kívánom Neked!

2016. febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:

Kérdező, ahogy elnézem - mivel a #6-osod szerint a párod nem elfogadó, nem is elutasító, hanem hezitáló - ez egy ilyen tripla vagy semmi helyzet, de gondolom, ezt magad is tudod. Valószínű, hogy a terhesség alatt a hezitálás fog menni, és hol elfogadó lesz, hol elutasító, mint most is - és majd a szülés utáni egy-két évben fog eldőlni, hogy voltaképp mi is a hozzáállása a helyzethez. Az viszont akkor mindhármótokra - szóval a kicsire is - fog vonatkozni. Ezért fogalmaztam úgy, hogy "tripla vagy semmi", vagy mindhármótokat el fog fogadni, vagy mindhármótokat el fog utasítani.

Ha addig is őszintén meg tudtok beszélni mindent, sértődések és haragok nélkül, akkor valószínű, hogy az elfogadás a sanszosabb.

2016. febr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
Minden jót :)
2016. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
0%
Ez csodálatos, gratulálok és boldog babavárást kívánok!:-)
2016. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!