Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Becsúszott ikerterhesség. Ti...

Becsúszott ikerterhesség. Ti megtartanátok ebben az élethelyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég összetett történet sajnos ez. Párommal hét éves boldog párkapcsolatom ment tönkre pár héttel ezelőtt, van egy közös gyönyörű 4 éves kisfiunk. Neki az első feleségétől van két nagyobb gyermeke, ezért a közös baba után elköttette magát, de valószínűleg ez helyrejött (mondták az orvosok, hogy erre megvan az esély, bár nagyon csekély) és ezért estem teherbe, máshogy épp ezért nem is védekeztünk azóta. Viszont nekem három munkahelyem van (olyan, ahol van amikor hétvégén és éjszaka is dolgozni kell), kisfiamnak már többször is volt komplex lázgörcse, nemrég az éjszaka közepén vitte el a mentő, azóta is kórházban van szegénykém :( Ráadásul nekem egy lovam is van, igaz már nem lovagolom annyit, de pénz és idő ez is...


Mit tegyek? Jelenleg 36 éves vagyok és tanácstalan...



2016. dec. 13. 18:01
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
47%

",amiért nem hagytam ott az akkor 3évesemet egyedül 5napra " - miért, a kórházban egyedül van??? Valami kiürített, lezárt osztályra vitte szegény gyereket a mentő, se orvos, se ápoló?...

(nagyon gonosz lennék, ha azt mondanám, hogy talán sejtem, miért "egyedül nevelted")

EGYEDÜL HAGYNI az tudod az, amikor a gyerek otthon van egyedül a lakásban egész nap, amíg a szülő dolgozik. Na EZT tényleg nem lehet megtenni nem egy 4 évessel, de még egy 8 évessel se. A kórházat ezzel szemben arra találták ki, hogy ott a betegek állandó felügyelet alatt vannak...

2016. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
48%

Mi többször voltunk kórházban a fiunkkal. Ennyi idős gyerekekkel mindig ott alszik valaki. Szerinted mennyire tud figyelni rá egy nővér, akinek 15-20 gyereket kell ellátnia? Volt olyan kórház ahol a földön aludtak az anyukák. Jah létezik a gyerek után járó tappenz is. Most nyilatkozta egy orvos a tv-ben, hogy gyorsabban gyógyul az a gyerek, aki mellett ott van egy szülő. Biztos hülye ő is.

A ló meg luxus ha valakinelb3 állás kell a megélhetéshez. Én nem vagyok osanya, elütött kutyát is fogadtam be, de ha annyi pénzem van, hogy 3 helyen kell dolgoznom és nem látom a gyerekemet, akkor a luxus dolgokat leépítem az életemből.

2016. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
2%
Örülök,hogy sejted. Akkor nyertél az ötös lottón is biztos. Ja,vagy nem.
2016. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
54%

"Most nyilatkozta egy orvos a tv-ben, hogy gyorsabban gyógyul az a gyerek, aki mellett ott van egy szülő. Biztos hülye ő is." - ezt ugye "Dr Spock tündöklése és bukása" tükrében kérdezed, ugye? Tudod, ezeket az ostobaságokat valójában a világ legvisszataszítóbb társadalmi rétege, a "született feleségek", az ülepvakaró, iszonyúan ráérő amerikai középosztály anyái találják ki időről időre, és onnan terjed el az épp aktuális "kinyilatkoztatás". Hogy aztán pár év vagy évtized múlva jöjjön egy új...

De ez itt erősen off a kérdéshez képest, ami még mindig eképp szól, hogy:

"Becsúszott ikerterhesség. Ti megtartanátok ebben az élethelyzetben?"

Erre kellene válaszolni, és nem a lovon agyalni, meg azon, hogy a kérdező miért nem "kötődve nevelő" ősanya.

2016. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó. Nagyon igazad van, hogy a kérdésre kellene válaszolni, de az ősanyák első perctől fogva a lovat osztották-szorozták...mintha az lenne egyetlen problémája s ha a ló nem lenne akkor csudajól éldegélhetnének 4en. Szerintem a kérdező már ide sem néz...
2016. dec. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy nagy kamu a kérdés,azért...
2016. dec. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
33%
Ha tanácstalan vagy és nem egyből az abortuszt intézed, csak van B-terv, nem? A 4 évest hogy tervezed ellátni a 3 munkahely mellett? Aki az esetében segít, az a babákat nem vállalja? A kapcsolt nem menthető?
2016. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
12%
Hahó,kérdező!Eltűntél!Azóta lovagolsz,vagy mi?!
2016. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
10%

áttam egy férfit ,aki belerokkant az ikerfiai abortálásába

egy nnőt most próbálnak életrekelteni ikerabortusz után láttam őtt iszonyatosan szenved

2017. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
12%
Add el a lovat, tartsd meg a babát!
2017. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!