Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Becsúszott ikerterhesség. Ti...

Becsúszott ikerterhesség. Ti megtartanátok ebben az élethelyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég összetett történet sajnos ez. Párommal hét éves boldog párkapcsolatom ment tönkre pár héttel ezelőtt, van egy közös gyönyörű 4 éves kisfiunk. Neki az első feleségétől van két nagyobb gyermeke, ezért a közös baba után elköttette magát, de valószínűleg ez helyrejött (mondták az orvosok, hogy erre megvan az esély, bár nagyon csekély) és ezért estem teherbe, máshogy épp ezért nem is védekeztünk azóta. Viszont nekem három munkahelyem van (olyan, ahol van amikor hétvégén és éjszaka is dolgozni kell), kisfiamnak már többször is volt komplex lázgörcse, nemrég az éjszaka közepén vitte el a mentő, azóta is kórházban van szegénykém :( Ráadásul nekem egy lovam is van, igaz már nem lovagolom annyit, de pénz és idő ez is...


Mit tegyek? Jelenleg 36 éves vagyok és tanácstalan...



2016. dec. 13. 18:01
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
38%

inkább a lovat adnám el, mint a babákat vetetném el. Továbbá megpróbálnám helyre hozni a házasságomat, ha meg nem sikerül, otthagynám azt a munkát, ami éjszaka is megköveteli az ottlétemet.

Egy baba is nagy érték, hát még kettő! és miután megszületnének, elköttetném magam, hogy a továbbiakban ne lépjen fel ilyen helyzet

2017. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
30%
Én megtartanám őket, nem véletlenül fogantak meg, ráadásul ikrek. Ez egy csoda. Át kéne szervezni kicsit az életet, esetleg egy ideig lemondani a lóról és egyebekről, de megérné. Biztos vagyok benne, hogy nagy boldogság lenne és nem bánnád meg. Persze helyre kell hozni a párkapcsolatot is, ha lehet.
2017. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
19%
Tartsd meg őket! Egy ló nem ér fel egy ember életével.
2017. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
65%
#39, és naptárat láttál-e már? Mert akkor tudnád, hogy az elmúlt több mint 1 hónapban ez már biztosan eldőlt így vagy úgy, szóval tök feleslegesen hintitek itt az igét...
2017. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

Huh, most nézem teljesen el is felejtettem ezt a kérdést azóta...Muszáj volt megoldanom nyilván. A kapcsolat helyrehozására esély sem volt, ezen már visszaköltözött azóta Londonba (ő régebben is élt és dolgozott ott évekig és most vissza is hívták, ő meg visszament), én meg így nyilván nem tudok bevállalni egy ikerterhességet. Hogy megnyugodjatok, a lovat is eladtam azóta, mert a kisfiam az első, aki ugyebár már itthon van, de konkrétan nem tudták megállapítani mi baja van. Most "állunk sorba" a gyermekneurológushoz. Hát nagyjából ennyi...munkahelyeimen meg nem mondhatok fel nyilván, kell a pénz, főleg most hogy beteg a gyerek. Oké, ha magamról lenne szó, én beérném a Tb-sel, de azt nem bírom nézni, hogy a gyereket le se sajnálják, mikor ilyen beteg és muszáj vagyok borítékot adni...

Kérem, az ne szóljon hozzá, aki csak oltani tud...

2017. jan. 21. 08:57
 46/47 A kérdező kommentje:
Bocsánat az exemet akartam írni! Köszönöm a privát üzeneteket, bocsi nem volt időm reagálni rájuk, mert a kórházakat-orvosokat járom a fiam miatt azóta is! Az abortuszon túl vagyok már, de nem is nagyon volt időm rágni magam rajta őszintén szólva, még úgy se lenne rá se pénzem, se energiám, se időm (főleg pár nélkül), beteg gyerekkel, lassan beteg szülőkkel, három munkahellyel (a lovat eladtam mint írtam, de nem érzem egyáltalán hogy könnyebb lenne a dolgom így) és hiába sajna pénz nélkül nem lehet gyereket nevelni, még ezt az egyet sem. Pláne hármat.
2017. jan. 21. 09:03
 47/47 A kérdező kommentje:
És hiába fizet az apja utána tisztességesen (a másik két gyereke után meg tudom amikor együtt voltunk, akkor is rendszeresen látogatta és támogatta őket), hát az most kb. a borítékokat kifutja, mást aligha.
2017. jan. 21. 09:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!