Abortusz? Melyk lenne a helyes döntés, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Terhes lettem 18 èvesen, fogamzásgátló mellett, pár hónapom mèg van a suliból.

Szüleimnek elmondtam, támogatnak bárhogy döntök, az apa is mellettem áll ès szeretnè ha megtartanánk.

Azon gondolkodtam, hogy ha elmegyek abortuszra soha nem tudnám feldolgozni.

Nyugodt èletem volt ès egy gyerek felborítja az egèsz èletem, fiatal vagyok lenne időm mèg gyereket nevelni.

Egyik pillanatban akarom a babát, a másikban úgy látom jónak ha nem tartom meg, nem èrzem magam felkèszülve rá.


Segítsègre van szüksègem, hogy helyesen döntsek.

Kiváncsi vagyok ti mit tennètek.



2017. márc. 2. 15:07
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
64%
Akkor Gratulálok! Boldog babavárást, vigyázz magatokra! :)
2017. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen,vigyázni fogok :)
2017. márc. 2. 21:29
 43/60 anonim ***** válasza:
50%
Jaj de jó! Akkora öröm ilyet olvasni! Minden jót, bátor kismama! :-)
2017. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon örülök, ne inogj meg többé, bár valóban nehéz dolog a nevelés, de majd tapasztalod, hogy sokkal több örömmel jár!
2017. márc. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:
Nagyon remèlem, hogy minden rendben lesz ès hogy vègig tudom csinálni :)
2017. márc. 3. 05:38
 46/60 anonim ***** válasza:
39%

Szia. 20 éves vagyok és van egy fél éves lányom akit imádok. Mikor terhes lettem még tanultam fél évem volt még a suliból. Az apával a terhesség előtt fél évvel ismerkedtünk meg. Szerettünk volna babát de nem gondoltuk hogy ilyen hamar jön. De akkor szilveszterkor mikor kiderült hogy terhes vagyok egy percig sem gondolkodtam hogy elvetetem. És ugyanúgy 4-re vizsgáztam mint más.

Engem nem tudtak támogatni a szüleim mert ők sincsenek a legjobb helyzetben. Páromnak van munkája most már bejelentett( akkor csak napi bejelentéssel dolgozott de mindennap volt akkor is munkája) Igaz nehézkesen sok problémával de megélünk és imádjuk a lányunkat. 2 hónapos terhes voltam amikor elkötöztünk a szüleimtől albérletbe. És most várjuki a második kis csodánkat aki 10 hetes.

Szerintem ha támogatnak is akkor tartsd meg de ez csak is a te döntésed. Minden jót :)

2017. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó vagyok bocsi most olvastam hogy megtartod a babát. Én is így döntöttem volna a helyedben. Gratulálok és boldog babavárást.
2017. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt egy gimis osztálytársam, ő is negyedikbenl ett terhes,kb 4-5hónapos volt mára szóbelin júniusban. Ő is vállalta a babát, mellette diplomázott,igaz levelezőn, de nem bánta meg :)
2017. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem vetesd el, gyakorlatilag bármikor újra teherbe eshetsz, viszont ha megtartod, fenekestül felfordul az életed, úgymond végérvényesen. Fiatal vagy még, és ebbe nem érdemes csak úgy beleugrani, mint egy költözésbe, vagy autóvásárlásba, majd-csak-lesz-valahogy alapon...
2017. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
33%

Instabil kapcsolatba, hogy nem vagyok szz százalékig biztos, hogy szeretném, és a szülők nyakára biztosan nem vállalnám.


De miért nem védekeztek akkor óvszerrel, ha a gyógyszertől terhes maradsz?!

2017. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!