Hogy tudtatok túljutni az abortuszon? Mi segített?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több okból nem tarthatom meg a babát, de félek kicsit...

Én szeretem nagyon a babákat, gyerekeket és már gondolkoztam azon is, hogyha mondjuk lenne egy fiam, vagy lányom, mi lenne a neve, vagy talán neki is nagy kék szemei lennének, mint nekem, milyen lenne 2, 4 vagy 15 évesen. Szóval most kicsit "irigylem" azokat, akiknek ez annyi, hogy egy sejtcsomó és kész.


2017. ápr. 16. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
64%

Hát én tényszerűen néztem a dolgokat, és próbáltam elvonatkoztatni az érzelni részétől.


A puszta tényekre kell támaszkodni. Van pénz most megtartani a babát? Nincs. Akkor csak erre gondolj és légy erős!

2017. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:

Nem az anyagiakkal van a gond, mert magas életszínvonalon élünk.

Egyszerűen csak a férjem nem akar gyereket, ezért külön is voltunk pár hetet, merthogy ő mindent megvesz, megad nekem, amit csak akarok, de ezt az egyet nem és hogy jobbat érdemelnék nála...

2017. ápr. 16. 18:33
 3/76 anonim ***** válasza:
74%
Ha a ferjed beszelt ra az abortuszra, holott Te akarod es gyermekrol almodozol, ez a kapcsolat doglott. Lehet hogy jo sok penzt visz haza de akkor is otthagynam ha a gyerekunket meg akarna semmisiteni onzo modon. Baromira szerethet ha ennyire leszarja az erzeseidet.
2017. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
73%
Ez komoly? soha nem lesz a régi helyzet köztetek - ezért. ha elveszted a gyermeket, ha nem, mindenképp szétmentek lelkileg. Akkor dönts egyedül- mit akarsz a gazdagságoddal tenni- semminek nem lesz többé édes az íze már...
2017. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
69%

En nem a penzes lelketlen pasit valasztanam, de ez en vagyok. Ha ilyet kerne tolem racionalis indok nelkul, felolem megehetne a bankszamlajat de otthagynam mint macskat szarni.

Sosem fogod neki megbocsatani. Akkor sem, ha gyemantot vesz es aranyban furdet..

2017. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
71%
Ha most ilyen a pasid milyen lesz később? Semmi értelme ennek a kapcsolatnak. Reméljük nem csak a pénz miatt vagy vele, mert elég lelketlennek tűnik.
2017. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
82%
Es mit mond a ferjed, mi az oka, hogy nem akar gyereket?
2017. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:

Igen, szerettem volna gyereket... Régebben.

Most a férjemet sokkal jobban szeretem, és ezt a döntést közösen hoztuk meg.

2017. ápr. 16. 18:41
 9/76 anonim ***** válasza:
71%

Jah, kozosen.....kit akarsz becsapni? Magadat?

Ha kozos dontes lenne, nem ragodnal itt idegenektol tanacsot varva. Mert biztos lennel a dolgodban.


Ha pedig szeretsz egy ilyen embert, biztos van ra okod. Vagy draga dolgokat vesz az abortuszert cserebe.

2017. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Ha csak az a baj, hogy a párod nem akarja a babát, akkor semmiképp ne vetesd el, mert tönkre tesz téged is lelkileg és a kapcsolatotokat is.
2017. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!