Hogy tudtatok túljutni az abortuszon? Mi segített?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több okból nem tarthatom meg a babát, de félek kicsit...

Én szeretem nagyon a babákat, gyerekeket és már gondolkoztam azon is, hogyha mondjuk lenne egy fiam, vagy lányom, mi lenne a neve, vagy talán neki is nagy kék szemei lennének, mint nekem, milyen lenne 2, 4 vagy 15 évesen. Szóval most kicsit "irigylem" azokat, akiknek ez annyi, hogy egy sejtcsomó és kész.


2017. ápr. 16. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
55%
Kedves kérdező! Végül beszéltél a férjeddel? Mesélj, hogy döntöttetek!
2017. ápr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
31%

Az első megfogalmazta. Írhatsz anonim oldalakra, beszélhetsz pszichológussal.

Előbb-utóbb úgyis el fogtok válni amúgy. Nem most, majd 15 év múlva, amikor mások lesznek a prioritásaid. Addig is azt tanácsolom a férjednek, ha ő nem akar gyereket, akkor lesz szíves gumit húzni a hímtagjára vagy elköttetni magát, nem pedig a te testedet kitenni ilyen beavatkozásoknak. Ha négyszer ejt teherbe, akkor is sorozatosan elhajtásra küld majd? A helyedben én követelném, hogy köttesse el magát.

2017. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
11%
hát 75 a te esetedben nyilván jobb lett volna, ha idő előtt kikaparnak- egy sötét, gonosz ökörrel ajándékozódott meg anyád, de már késő.
2017. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
22%
- "szóval akik szerint a férfi spermabank és eltartóbalek, és azonnal mindennek elhordható, sőt kétségbe vonandó még az ember-volta is, ha...." - Q.E.D
2017. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, mondanám, hogy irigylem a férjed... de szerencsére nekem is normális értékrendű nőt sikerült választani, akinek a párja az első (és viszont, természetesen).

És már 20 éve együtt vagyunk... na ennyire kell az "úgyis elváltok" szirénhangoknak hitelt adni... ez ugyanis minden tévhittel szemben csak rajtatok múlik.

2017. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim válasza:
30%
Ha igy fondolkozol adja a jo isten hogy soha ne legyen gyereked ha a gazdag faszit többé nézed!!
2017. nov. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!