Hogy tudtatok túljutni az abortuszon? Mi segített?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több okból nem tarthatom meg a babát, de félek kicsit...

Én szeretem nagyon a babákat, gyerekeket és már gondolkoztam azon is, hogyha mondjuk lenne egy fiam, vagy lányom, mi lenne a neve, vagy talán neki is nagy kék szemei lennének, mint nekem, milyen lenne 2, 4 vagy 15 évesen. Szóval most kicsit "irigylem" azokat, akiknek ez annyi, hogy egy sejtcsomó és kész.


2017. ápr. 16. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
57%
Akkor mindegy. Majd tuljutsz rajta igy, mantrazod a mutet utan, hogy "szeretem a ferjem".
2017. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
52%

Mivel gyozott meg, hogy vetesd el es bekuljetek ki? Tenyleg oszinten kerdezem, mert elkepzelesem sincs.

Hacsak nem te 21 eves munkanelkuli vagy, o 36 eves penzes hapsi, es a jolet nagyur volt. Csak ezt tudom ilyen helyzetben elkepzelni, persze nem mindenkitol, de ez eleg gyakori hogy a no a penzt valasztja es az igereteket ("imadlak dragam, csak a babat szedesd ki, ot nem akarom, de teged mindig imadni foglak!")

2017. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 A kérdező kommentje:

NIncs különösebb indoka, sosem akart gyereket.

Azt mondja, így is teljes az életünk, csak gond lenne belőle és tele lenne minden napunk lemondásokkal, búcsút inthetnék a nyugodt, gondtalan életünknek, utazásoknak. Meg hogy nem akar közel 40 évesen apa lenni.


Nem a pénze miatt vagyok vele, hanem azért, mert szeretem.

2017. ápr. 16. 19:58
 24/76 piroska és a farkas ***** válasza:
65%
Akkor azon gondolkozz el, h ő szeret- e Téged...
2017. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
54%

Sejtettem hogy 40 fele van.

Akkor Neked sosem lesz gyereked, holott szeretnel?

Bocs, de ezt qrvara meg fogod banni. Tenyleg. Gondold at! Szeretni szerethetsz meg mas pasit. De nem akarsz sajat gyereket egesz eletedben, holott eddig akartal?

Ez a pasas egy onzo dog. Ismeretlenul is felall a szor a hatamon tole, Teged meg nem ertelek, mint ahogy altalaban a gyenge es befolyasolhato noket, akik elszurjak az eletuket egy onzo gyoker miatt. Majd otthagy egy fiatalabbert, ha Te is elered a 40-et, de akkor mar keso lesz szamodra. Gondold at, ez a ferfi nem szeret teged. Magat szereti es a kenyelmet, undorito :(

2017. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:

Nem fog elhagyni, meg amúgy is, 24 éves vagyok, elég távol van a 40 még.

De tényleg kérlek Titeket, hogy inkább az eredeti kérdésemre koncentráljunk.

2017. ápr. 16. 20:06
 27/76 anonim ***** válasza:
62%

Én nem értelek téged kérdező. Az alapkérdésed arrol szol, hogy te igazából akrtál gyereket, és hogy tudnád feldolgozni, hogy ezt elveteted.


Majd ezt követően minden kommentedben hárítasz, kifejted az okokat miert veteted el, bizonygatod hogy szereted a férjed.


Hát ha te ennyire biztos vagy az érzéseidben és a döntésedben, akkor mi a szöszért írtad ki a kérdést?! Csak colt valami oka, ugye... a lelked mélyén te is érzed, hogy nem vagy őszinte magaddal... de akkor kinek tagadod még magad előtt is?

2017. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
48%

Arra mar valaszoltunk paran. Szar lesz mert az egyetlen ami vigasztalhat, a kozepkiru pasasod penze. Mert nincs valodi okod az egeszre es rohadtul banni fogod.

Es nagyon durva beleteafalas volt a 21-36 ev korkulonbseg szempontjabol, annyira tudtam, hogy egy fiatal csajszikat szedit egy nala 15 evvel oregebb penzeszsak.


Szoval majd tuljutsz rajta ha eleg naiv vagy. Ha nem vagy naiv es van lelked, akkor rohadt erzes lesz hogy feladtad a csalad erzetet emiatt az ember miatt. De majd elvisz urana shoppingolni, azzal akar majd megvigasztalni.

2017. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
69%

Kicsi szívem, ha már most azon gondolkodsz, hogy milyen szép kék szemei lennének, meg hogy hívnák, ha mégis akarna a férjed gyereket, akkor szerinted nem fogsz összezuhanni az abortusz után?? Naiv vagy, de úgy látom, nemcsak ebben.

24 éves vagy, a hapsid meg 40. Még vagy 4-5 év, és utána már nem fogsz neki kelleni. De az is lehet, hogy egy-két év, és rád un. Na akkor nem lesz igazán semmi, számlálgathatod a válással begyűjtött brilljeidet...

A babád vállalása lehetne az első felnőtt lépésed az életben, mert úgy látom, pisilni sem mész el a férjed engedélye nélkül.

Tudod, hogy lehet legjobban túljutni az abortuszon? Ha el sem követed. De úgyis el fogod, és majd leszel üres szemű lencsibaba, aki tud bájosan vigyorogni a taiföldi utakon és a szolicső minősége lesz a legnagyobb problémája, mert a lelkét már eltemette rég...

2017. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
71%
Egyebkent elhiheted, az ilyen tipusu ferfi el fog hagyni mert a fiatalsagod kot hozza. Nem akar veled csaladod, neked sem akar csaladot adni. Majd talal masik 24-est ha te a 30-at surolod. Ez egy ilyen ember.
2017. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!