Hogy tudtatok túljutni az abortuszon? Mi segített?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több okból nem tarthatom meg a babát, de félek kicsit...

Én szeretem nagyon a babákat, gyerekeket és már gondolkoztam azon is, hogyha mondjuk lenne egy fiam, vagy lányom, mi lenne a neve, vagy talán neki is nagy kék szemei lennének, mint nekem, milyen lenne 2, 4 vagy 15 évesen. Szóval most kicsit "irigylem" azokat, akiknek ez annyi, hogy egy sejtcsomó és kész.


2017. ápr. 16. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
34%

Hát így kell elszarni egy életet. (nem sejtcsomó - az betegség, tumor, rákos daganat- hanem élet, percről percre fejlődik a formaképző erők által emberré)

De lehet hogy kamu - a szokásos gazdag lánytól??

2017. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
45%

Egeszen addig fogod jobban szeretni ot, ameddig fel nem ebredsz a kaparas utan a korhazban. De akkor mar mindegy lesz sajnos.

Nem tudom mivel gyozott meg de mivel nem racionalis dontes volt (szegenyseg, gyerekek vagytok, szuloknel eltek, betegek vagytok, stb.) ezert nehez lesz tuljutni mert nem fogod tudni magadat eszervekkel vigasztalni.

2017. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
66%
Közösen a fenét. Ő megmondja, te meg követed mint a jó kutyus.
2017. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
59%
Túl sok nőt láttam magányosan bőgni,mert az önző férje egyszercsak már mással akarta magát szórakoztatni .Ott maradt egyedül ,de nagyon. akit szerethetett volna az megölte. Most magányosan számolgatja hány éves is lenne.
2017. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
54%
Utolso, en olyanrol tudok, akinek a ferje rabeszelte ot az abortuszra, aztan felcsinalt egy masik not es azzal maradt. Megtartottak a babat, az abortuszra rabeszelt elozo feleseget meg otthagyta.
2017. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
65%

Alapból nem vagyok abortusz ellenes. Nekem is volt.


Viszont nálad nem látok olyan okot, hogy miért ne tartsd meg. A férjed idióta. Ha szeretnél gyereket és nincs semmi másra gond, akkor tartsd meg.

2017. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
67%
Inkább hagyd ott, neveld fel egyedül a picit, mert egy életen át lelkiismeret furdalást okozhatsz magadbak
2017. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, ha csak emiatt vetetnéd el, hidd el, jobban jársz, ha megtartod, és esetleg elveszíted a férjed. Előbb-utóbb emiatt mindenképp ott hagynád, nem tudod, milyen érzés kétségbeesetten akarni a gyereket. 100%, hogy később el fogod hagyni emiatt, és nagyon, de nagyon emg fogod bánni ,hogy hagytad ezt a babát meghalni. Még nem késő. Hidd el, ha alapból ilyen vagy, sosem jutnál túl rajta.
2017. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés, hogy megtartsam-e.

Ahhoz túlságosan szeretem a páromat, hogy elváljunk, aztán pedig egyedülálló anya legyek.

2017. ápr. 16. 19:45
 20/76 anonim ***** válasza:
60%
Már fentebb kérdeztem, hogy mi az ok, amiért nem akar a férjed gyereket?
2017. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!