Hogy tudtatok túljutni az abortuszon? Mi segített?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több okból nem tarthatom meg a babát, de félek kicsit...

Én szeretem nagyon a babákat, gyerekeket és már gondolkoztam azon is, hogyha mondjuk lenne egy fiam, vagy lányom, mi lenne a neve, vagy talán neki is nagy kék szemei lennének, mint nekem, milyen lenne 2, 4 vagy 15 évesen. Szóval most kicsit "irigylem" azokat, akiknek ez annyi, hogy egy sejtcsomó és kész.


2017. ápr. 16. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
39%
Neked nem lehet segíteni. Föl sem ismered a problémát! 24 évesen gondolkodhatnál felnőtt módjára, ahogy egy feleségnek illik. Nem akarok bunkó lenni, de ha a görény férjed miatt megölöd a babát, meg sem érdemled azt, hogy túllégy rajta.
2017. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
30%
Utolso elotti, hiaba irsz ilyen litaniat egy ilyen tipusu nonek. De komolyan.
2017. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, ez kizárólag a ti döntésetek, ha így vállaltátok egymást, ezt megbeszélve, akkor így. Mindenen túl lehet jutni, ha az ember túl akar, és az előzményekből valószínű, hogy legalább nem leszel egyedül hagyva a gondban.
2017. ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
32%

En csak a kerdesedre szeretnek valaszolni; nekem nem volt vetelesem meg, csak baratnomnek es anyukamnak. Kerdestem oket sokszor hogy hogy erzik ezt az egeszet. Anyunak volt mar 3 gyereke, o nem akart tobbet. Nagyon szarul volt utana sokaig, pedig o dontott ugy hogy nem. Mai napig tisztan emlekszik ra pedig 20 eve volt. Baratnom szintugy (neki 15 eve volt asszem). Az o sztoria kicsit masabb, o 20 eves volt, nem allt meg keszen ra. Viszont emlekszem nagyon felt hogy tobbet nem lehet gyereke (ez is benne van a pakliban abortusznal). Mai napig tudja hogy mikor szuletett volna meg a baba.

Nincs szemelyes tapasztalatom, de akikkel korulottem ez megtortent, nemigazan tudtak magukat teljesen tultenni rajta. Nem is hiszem hogy lehet.

Ez nem a kerdesedhez vonatkozik, de en sem akartam 23evesen gyereket. 28 fele kezdett el erlelodni bennem a gondolat hogy gyereket szeretnek. Jol gondold meg hogy hogy dontesz. Nemtudom tudsz e rola, de csak 3 honapos koraig tudod elvetetni, utana nem. Ha megis elvetetned, keszulj fel ra, hogy a vedono megfog veled nezettetni egy rakat babas filmet, a nogyogyasz hegyibeszederol nem is beszelve.

Ez morbid lesz, de ha esetleg a veteles mellett dontesz, probalj meg nem a vodorbe nezni amikor megtortenik. Baratnom azt a kepet sose tudta kitorolni az emlekezetebol.

2017. ápr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
58%

#62, a Kérdező pont, hogy felnőtt módjára gondolkodik, úgy, ahogy házasTÁRShoz illik, tudta, hogy a férje nem akar gyereket, ennek tudatában házasodtak össze, tehát eszerint cselekszik.

Inkább az a szánalmas, hogy hányan estek neki a férfinek, és mondták el mindennek, pusztán azért, mert nem akar gyereket, és ezt meg is mondta. És hányan biztatnák a nőt a házassági fogadalma felrúgására vagy a férj kijátszására... na ez az, ami hányinger.

Kérdező, ne foglalkozz ezekkel az emberekkel, neked a férjed a társad, vele közösen kell megoldanotok a problémáitokat, ezt vállaltátok.

2017. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
37%
Hat igen, utolso, egy 24 eves csajszi menjen tonkre lelkileg mert az isosodo penzeszsak felti a kenyelmes segget. Gratulalok.
2017. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
53%
Ezzel most nem leszek népszerű. Én kicsit máshonnan közelíteném meg a dolgokat. Tudta a feleség, h a férj nem akar gyereket. Mégis összejött. Nagyon nehéz helyzet. Ha elveteted a kapcsolatotok valoszinű tönremegy, ha megtartod tönkremegy. Te itt mindenképpen veszíteni fogsz. Én megtartanám, vállalva, h egyedül maradok vele. Ha választhatnék, h gyerekem lesz férj nélkül, vagy férjem gyerek nélkül, én az elsőt választanám.
2017. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
17%

67 válasza korrekt, ez a helyes- már azért is mert a dicső férjuraság nem fog emiatt véres cafatokban egy vödörben landolni, hanem éli tovább borzalmasan boldog világát:))

Így mindenki boldog lesz a maga módján.

2017. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
68%
Én úgy nézem, hogy a Kérdező már eldöntötte, hogy mi a fontosabb neki (#19), most már csak ki kell tartania a döntése mellett.
2017. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
34%
Sose gondoltam, hogy valaha ezt mondom: nyugodj meg, ennek a gyereknek sokkal jobb, hogy nem születik meg nektek! NEM ÉRDEMLITEK MEG! EGYIKŐTÖK SEM!
2017. ápr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!